Za Previa i Sienna(za ALTEZZA)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Za Previa i Sienna(za ALTEZZA)

Мнение от Japanese_fever » 11 Яну 2006 07:32

Koq e po-dobra v tehni4esko otno6enie?
Gledam Previa ima sus Supercharger i vsi4kite sa RWD, dokato Sienna ve4e nqma Supercharger, no puk e V6 3.0L i e FWD.
Az li4no predpo4itam Previq, puk bilo to i bez supercharger.
Imat li slabi metsa?
Izdurjat li na mnogo mili kato drugite Toyoti?
Su6to ima li furgon, t.e da nqma stukla otzad, a samo na prednite vrati, 4e mi trqbva za rabota, eventualno, no sega prou4vam. Maj tuka vsi4kite sa putni4eski?!? mad.gif
Van-a 6te mi vur6i po-dobra rabota ot Tacoma.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Яну 2006 09:14

i Previa i Sienna idvat sas zadni stakla, niamat rabotni versii. Previa sas suprecharger ima, no sa sravnitelno redki i do kolkoto sam chuval po dobre stoi na strana ot tiah. Previa ne idva samo s RWD, ima i AllTrack. principno sa mnogo izdrajlivi dobicheta, vijdal sam mnogo takiva s nad 300000mili. principno sa malko po trudni za rabota tai kato dvigatelia e po sredata, no riadko se nalaga da se raboti po tiah. Siennite sasto sa dobri koli i ako tolkoz darjish na supercharger, TRD praveha za tozi dvigatel, no ne znam dali vse oste moje da se nameri, a i ne ti go preporachvam. ako triabva da izbirash mejdu dvete, bih vzel Sienna.
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Яну 2006 21:38

ALTEZZA написа:i Previa i Sienna idvat sas zadni stakla, niamat rabotni versii. Previa sas suprecharger ima, no sa sravnitelno redki i do kolkoto sam chuval po dobre stoi na strana ot tiah. Previa ne idva samo s RWD, ima i AllTrack. principno sa mnogo izdrajlivi dobicheta, vijdal sam mnogo takiva s nad 300000mili. principno sa malko po trudni za rabota tai kato dvigatelia e po sredata, no riadko se nalaga da se raboti po tiah. Siennite sasto sa dobri koli i ako tolkoz darjish na supercharger, TRD praveha za tozi dvigatel, no ne znam dali vse oste moje da se nameri, a i ne ti go preporachvam. ako triabva da izbirash mejdu dvete, bih vzel Sienna.
Previa me privl4a(ostavi, 4e e po-eftina, za6toto e po-stara), za6toto e RWD(AllTrack moje su6to da vzema) i mislq, 4e 6te mi har4i po-malko gas, tuj kato az 6te vzema 4, a ne V6 kakto e Sienna.
Supercharger vuob6te ne me interesuva samo go spomenah, 4e vidqh 4e ima v kbb.com
Zna4i sa dobri! :thumbsup:
Sedalkite mogat li da se mahat lesno i mahat li se vuob6te? smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 12 Яну 2006 09:27

na Sienna sedalkite se mahat lesno, za Previa ne sam siguren kak stava nomera, no sas sigurnost ste se mahat. kakvo tolkova te privlicha v RWD na Previa?
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 13 Яну 2006 00:42

ALTEZZA написа:na Sienna sedalkite se mahat lesno, za Previa ne sam siguren kak stava nomera, no sas sigurnost ste se mahat. kakvo tolkova te privlicha v RWD na Previa?
Vsu6tnost ni6to osven, 4e do sega ne sum karal i mi e interesno malko.
No 6te vidim dali 6te se naviq da vzema ne6to, za6toto 6te trqbva da si prodam mojta sigurno. unsure.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Яну 2006 10:50

mi to hubavo da karash RWD, no da e niakakva kola na koiato da se kefish, tuk se pak govorim za van, ne e sastoto.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], EMO и 24 госта