Изборни резултати

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
deqn86
Мнения: 130
Регистриран на: 07 Яну 2013 17:16
Местоположение: a1234

Re: Изборни резултати

Мнение от deqn86 » 16 Май 2013 11:38

Japanese_fever написа:2013 резултати от чужбина:

http://results.cik.bg/pi2013/rezultati/32.html

В БГ има цели 45 партии,
а реално са около не повече от 10...?!? ohmy.gif wacko.gif
Всички се борят да минат 1% за да вземат държавна субсидия! Не да променят нещо guns.gif

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от nowyaris » 18 Май 2013 21:42

Ей,живеете си вие в България,а на нас в Германията ни се разказва играта от бачкане.Не сме се чували цяла година
:thumbsup:
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Изборни резултати

Мнение от zi_zi_top » 18 Май 2013 22:23

Ами, ела си бе, Дидо! Да живнеш и ти малко. :whistle:
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от Japanese_fever » 19 Май 2013 08:10

nowyaris написа:Ей,живеете си вие в България,а на нас в Германията ни се разказва играта от бачкане.Не сме се чували цяла година
:thumbsup:
Значи ГЕРБ те изселиха от БГ, така ли да го разбирам...? :whistle: biggrin.gif
Добре че се хвана на работа, че малко да спреш с писането във форума.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от nowyaris » 19 Май 2013 11:32

Japanese_fever написа:
nowyaris написа:Ей,живеете си вие в България,а на нас в Германията ни се разказва играта от бачкане.Не сме се чували цяла година
:thumbsup:
Значи ГЕРБ те изселиха от БГ, така ли да го разбирам...? :whistle: biggrin.gif
Добре че се хвана на работа, че малко да спреш с писането във форума.
то като гледам само ти си останал да пишеш напоследък.тоз дето се грижа за него дъртия и той кат тебе-на всяко гърне мерудия.ама той поне си знае че е дърт и изкукуригал
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от nowyaris » 19 Май 2013 11:37

zi_zi_top написа:Ами, ела си бе, Дидо! Да живнеш и ти малко. :whistle:
не става,дъртия дето го гледам цяла година обикаля света по екскурзии-такива места видях дет не съм ги сънувал.няма как да го оставя-професор по очна хирургия в нюрнберг-не си знае парите.за жалост и мускулите вече.Тук докторите са доста заможни-сега сме в Тонда-между флоренция и пиза.
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Изборни резултати

Мнение от zi_zi_top » 25 Май 2013 10:43

Едва минаха изборите и вече регионалният мениджър за Европа и Централна Азия на Световния енергиен съвет и експерт към ООН Слав Славов (един мьекащ селяндур wacko.gif ) в предаването "Събота 150" преди малко обясняваше колко ни е нужен шистовия газ.
Ебаси, колко са предвидими... bash.gif
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от Japanese_fever » 29 Май 2013 03:40

zi_zi_top написа:... Слав Славов (един мьекащ селяндур wacko.gif ) в предаването "Събота 150" преди малко обясняваше колко ни е нужен шистовия газ. Ебаси, колко са предвидими... bash.gif
Koлко ни е необходим шистовия газ и колко са му е необходимо да си уреди фамилията до 9-то коляно с пари от САЩ... :whistle: :whistle: :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
jim_beam
Мнения: 2479
Регистриран на: 25 Юли 2007 23:01
Местоположение: Австрия
Автомобил: Honda HR-V RU
Благодарил/а: 9 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Изборни резултати

Мнение от jim_beam » 02 Юни 2013 23:55

има още по-криминални фирми като монсанто,пак оттам.купуват всякакви гладници по света и патентоват хранителни продукти,гмо,отрови.
това леке селяндура се пробва да вземе някой лев. mad.gif
Honda HR-V DTEC 2021
Made In Japan

Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Изборни резултати

Мнение от Japanese_fever » 03 Юни 2013 01:15

Монсанто са огромни и са част от бизнеса на Ротшилд, прави си сметка.

Раунд-Ъп е токсичен, не го пийте и ползвайте ръкавици като го ползвате, ама иначе наливай смело на доматите, краставиците и картофите... biggrin.gif :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Изборни резултати

Мнение от zi_zi_top » 17 Юни 2013 23:32

Не мога да се сетя за по-подходящо определение за политиците освен "подлоги", а изборите са само смяна на пълната подлога с изпразнената.
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

sdo master
Мнения: 15
Регистриран на: 13 Юни 2013 10:30

Re: Изборни резултати

Мнение от sdo master » 18 Юни 2013 16:13

Да бе, ама само дето се пълнят с нашите пари и се*ат на нашите съдби... те това ако е подлога...!? Лично, имам някакъв мерак да се занимавам с политика, защото мисля че имам какво да дам на тази държава, но не мога да просимпатизирам на никоя партия, а да се обърна срещу собствените си идеали и вярвания - а тенк ю! Иначе в създалата се в момента ситуация, не мисля че поредните избори са изход и решение, а само още една известна сума от нашите джобове с които да си организраме поредния фарс и да прехвърлим топката от червенушките на герберастите!

А като стана дума за 1%-вата бариера... някой да каже нещо за партията на лицето Свет* Витко*, не е ли според вас поредната бутафория, която стои под цицката народна като Ромул и Рем и чака да капне капчицата от ***мнайсет хиляди лева на месец?

sdo master
Мнения: 15
Регистриран на: 13 Юни 2013 10:30

Re: Изборни резултати

Мнение от sdo master » 18 Юни 2013 16:24

Да бе, ама само дето се пълнят с нашите пари и се*ат на нашите съдби... те това ако е подлога...!? Лично, имам някакъв мерак да се занимавам с политика, защото мисля че имам какво да дам на тази държава, но не мога да просимпатизирам на никоя партия, а да се обърна срещу собствените си идеали и вярвания - а тенк ю! Иначе в създалата се в момента ситуация, не мисля че поредните избори са изход и решение, а само още една известна сума от нашите джобове с които да си организраме поредния фарс и да прехвърлим топката от червенушките на герберастите!

А като стана дума за 1%-вата бариера... някой да каже нещо за партията на лицето Свет* Витко*, не е ли според вас поредната бутафория, която стои под цицката народна като Ромул и Рем и чака да капне капчицата от ***мнайсет хиляди лева на месец?

Аватар
Not_active_user_1
Мнения: 1480
Регистриран на: 16 Юни 2011 18:59
Местоположение: Германия

Re: Изборни резултати

Мнение от Not_active_user_1 » 18 Юни 2013 18:47

Поредните избори може да не са изход и решение, но са достатъчна основа да се разкарат тези измекяри, които са в момента и от там да се тръгне. Хората на улицата вече започват да осъзнават каква власт имат и как могат да променят нещата, които не има харесват. Според мен трябват нови избори, ново отговорно правителство, което да бъде задължено от народа да направи необходимите промени и нова конституция. Това са нещата. С тези сегашните мижитурки, всеки ден е изгубен и колкото повече се протакат изборите, толкова повече се забатачваме и толкова повече ще бъдем отхвърлени от чуждите партньори и инвеститори. Освен това сегашните гледат всяка секунда да направят такива поразии, че да си избият поне част от парите за купените и манипулирани избори. Освен всичко, кукловодите ги натискат. Ситуацията е много напечена и трябва да се действа максимално бързо, за да не стане прекалено късно!

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4203
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Изборни резултати

Мнение от zi_zi_top » 21 Юни 2013 21:00

Ужасен ужас! Настоящите "управляващи" с наглостта си ни карат да си спомняме с умиление за всички преди тях. Станишев и Орешарски никога не са ми били симпатични, но и не съм ги мразил, НОООО сега вече успяха да предизвикат такава ненавист у мен, че ми се гади като ги гледам и слушам. Доган и Моника разиграват цялата държава и народа чрез двамата путьовци...

Сега ги разбирам румънците защо постъпиха така зле с Чаушеску! :-(((
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта