Каква Тойота да си купя за 4500-5500лв

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 31 Яну 2006 08:53

bolen sam, ta propusnah edin den ot rabota.
->

gost

Мнение от gost » 31 Яну 2006 19:00

виж тук www.auto.ru

колите са класифицирани по по марки -- не е трудно да се ориентира човек
Успех!

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 31 Яну 2006 20:46

благодаря сайта е много интересен и наистина има снимки и модели.
Абе да попитам все пак нямате ли някои познат, които вкарва коли от Италия да намери някоя Тойотка там rolleyes.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 31 Яну 2006 22:18

ALTEZZA написа: emi shtom e taka, ne bi tryabvalo da ima problemi! happy.gif
chakai malko, imam o2 sensor det e predi katalizatora i drug det e sled nego. prednia dava info na ECU-to za A/F ratio-to, pak zadnia e prosto za da sledi dali katalizatora raboti kakto triabva. na men vaprosa mi beshe dali ima niakakav problem za prednia sensor kogato niamam katalizatori. inache az sam slojil simulator za zadnia sensor che ECU-to da si misli che imam katalizator, kak tova mi pomaga za prednia?[/quote]
da, tim imash 3-way catalitic converter system, kakto i az na 2JZ-to ot lexusa, 2 sondi na kolektorite predi purviyat, i edna sled nego, predi vtoriyat.
pri men, bez zadnata sonda, ECU-to osven che svetvashe greshen kod, minavashe i na avarien rezim na rabota, i pochvashe da gori neveroyatno kolichestvo benzin!, shtom go vurzah, vsichko se opravi, i kolata zaspa.
shtom imash simulator i za nego, ne bi tryabvalo da imash problemi.
cyalata rabota na simulatopra e da pozvolyava na sistemata da raboti normalni, i da ne vliza v avarien rezim, a suvsem drug e vuprosa, dali bez katalizatorite i s noviyat header ima chuvstvitelno pokachvane na moshta na kolata, tova veche ti tryabva da sam da si go vidyal!
da, kogato nyama katalizatori, zvuka na dvigatelya se promenya chuvstvitelno, no tuka veche e vupros na vkus.
wink.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 31 Яну 2006 22:21

amazonka написа:благодаря сайта е много интересен и наистина има снимки и модели.
Абе да попитам все пак нямате ли някои познат, които вкарва коли от Италия да намери някоя Тойотка там rolleyes.gif
az corolla shti namerya, ama tryabva sama da doidesh tuk i da si ya zakarash, ili nai-dobre da ti ya zakarat s kamion do BG!
mellow.gif

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 01 Фев 2006 16:52

Ти каде си????В Италия?? Може пък и да измислим нещо в кои град си?
Да ви питам нещо а..... unsure.gif Защо не започнете да пишете на кирилица бързо се свиква и се чете много по- бързо и приятно.

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2006 16:59

В този форум сме решили, че всеки сам решава как да пише. Въпреки това използване на кирилица е препоръчително за тези, които имат техническа възможност. Ще помоля да не задълбаваме в тази тема.

Поздрави

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 01 Фев 2006 17:03

:thumbsup: И аз това си помислих, че може би не всеки има кирилица biggrin.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 02 Фев 2006 05:39

amazonka написа:Ти каде си????В Италия?? Може пък и да измислим нещо в кои град си?
firenze
amazonka написа: Да ви питам нещо а..... unsure.gif Защо не започнете да пишете на кирилица бързо се свиква и се чете много по- бързо и приятно.
не азбуката е важна, а свободата и правото на хората да комуникират помежду си! wink.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 02 Фев 2006 07:55

bad_dog написа:Ще помоля да не задълбаваме в тази тема.
верно е по здравословно да не задълбавеме :thumbsup:
->

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 02 Фев 2006 10:10

biggrin.gif Имаш ли достъп до автосалони? Ако случайно имаш възможност разгледаи и кажи какви са цените на 99.2000г -Ярис или Корола.Ще попитам моите приятели тяхните автовози минават ли близо до този град. А пък ако ти познаваш някои Автоджамбази които вкарват в Б.Г.
biggrin.gif Като гледам как сме тръгнали може даже и бизнес да развъртим :whistle:

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 02 Фев 2006 10:15

имаме си една смела дама във форума.Преди около 3 години купихме едно ярисче на майка ми за 15 хил сега този модел 2001 мисля беше производство върви някаде около 8 хил може и по малко зависи от състоянието.Ама да ли ги има в Тм ауто сигорно на пръстите на едната ми ръка са и са цифра

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 02 Фев 2006 10:59

По малак ми се струва риска да се доверя на пънкара отколкото на автоджанбазите от малкия опит които добих последните няколко седмици с тях разбрах че ще платя кола която въобще не струва толкова и трябва след това да правя и големи ремонти (защото изкупуват само боклуци) и накрая ще карам кола за чиято стоиност съм платила реално два пъти.

В началото гледах за Голф3 mad.gif 93г-5500-6000 за пълни дараци еееееееееееее unsure.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта