Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Мнение от Japanese_fever » 02 Фев 2006 05:28

Oba4e,
malkata trubi4ka sled gurneto(tail pipe), kudeto svur6va auspuha e $60! ohmy.gif wink.gif w00t.gif
Trubata ot katalizatora do gurneto mi e $190! laugh.gif
Ta vi razpravqm vsi4ko tova, za6toto dneska mi se s4upi trubata to4no sled rezonatora(m/u drugoto toj maj vliza v cenata ot $190, no ne sum siguren) i znaeh, 4e imam nqkakva garanciq ot predniq sobstvenik.
Ta v MIDAS mi kazaha, 4e gurneto mi se smenq bez pari, za6toto e s dojivotna garanciq, a vsi4ko drugo 6te e na ob6ta stojnost $405.
Prosto ne mojah da ne se izsmeq i dnes proglu6avam ulicite v grada.
Abe toz malkiq motor 1.5L kak reve zverski bez gurne ne e istina??! laugh.gif
Oba4e maj zagubih mo6tnost ili pone taka mi se struva. dry.gif
Naj-mnogo gurmi na 2000rpm(ot kudeto mi zapo4va max. vurtq6tiq moment), a sled tova nad tezi oboroti zvuka stava dosta po-priqten biggrin.gif. Kolata raboti po-dobre vuv visokite. Na niskite maj padna mo6tostta.
Vuzmojno li e ili taka mi se struva!
V subota 6te hodq da go pravq pri edni gurci.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 02 Фев 2006 05:38

Iavno gubish "back pressure" i ako si sus naturalen motor - gubish vurtiasht moment
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Мнение от ALTEZZA » 02 Фев 2006 07:51

Japanese_fever написа:Kolata raboti po-dobre vuv visokite. Na niskite maj padna mo6tostta.
Vuzmojno li e ili taka mi se struva!
napalno vazmojno e, sega niamash back pressure kakto V35GTR ti e kazal.
inache za cenite, ako triabva i katalizator da ti se slaga, togava cenata moje i da e dosta po debela. na niakoi ot Toyotite det katalizatora e na prednata traba det se gane(flex pipe), kat se schupi taz traba tia moje i da e nad $1000 originalna wink.gif
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Мнение от LordDigital » 02 Фев 2006 08:59

Japanese_fever написа:Oba4e,
malkata trubi4ka sled gurneto(tail pipe), kudeto svur6va auspuha e $60! ohmy.gif wink.gif w00t.gif
Trubata ot katalizatora do gurneto mi e $190! laugh.gif
Ta vi razpravqm vsi4ko tova, za6toto dneska mi se s4upi trubata to4no sled rezonatora(m/u drugoto toj maj vliza v cenata ot $190, no ne sum siguren) i znaeh, 4e imam nqkakva garanciq ot predniq sobstvenik.
Ta v MIDAS mi kazaha, 4e gurneto mi se smenq bez pari, za6toto e s dojivotna garanciq, a vsi4ko drugo 6te e na ob6ta stojnost $405.
Prosto ne mojah da ne se izsmeq i dnes proglu6avam ulicite v grada.
Abe toz malkiq motor 1.5L kak reve zverski bez gurne ne e istina??! laugh.gif
Oba4e maj zagubih mo6tnost ili pone taka mi se struva. dry.gif
Naj-mnogo gurmi na 2000rpm(ot kudeto mi zapo4va max. vurtq6tiq moment), a sled tova nad tezi oboroti zvuka stava dosta po-priqten biggrin.gif. Kolata raboti po-dobre vuv visokite. Na niskite maj padna mo6tostta.
Vuzmojno li e ili taka mi se struva!
V subota 6te hodq da go pravq pri edni gurci.
Mda MIDAS imat i DOZIVOTNA GARANCIA NA SPIRACKI ,bez maitap i na predni i na zadni

OBACHE ... KURA e che te ti "davat bez pari" chastite ,ma ti go vkarvat kato slon ot 5-tiq etaz (sys zasilka) sys LABOR-a.

Taka che Fuck Midas ,ako ne sa ti zavarqvali otdole si vzemi edno aftermarket gyrne ,catBack i sekvi tam raboti ,stoto vsicki drugi alternativi (razbirai meksikanski u Turski servizi) dyrzat 2 zimi i stavat na dupki (i trybite i gyrnetata i resonatorite).
Изображение

Japanese

Re: Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Мнение от Japanese » 03 Фев 2006 00:46

Lorde, prav si! Az go mislih tozi varinat s catback i nqkakuv fencygurne, no 6te mi stupi pak okolo $300, koeto ne e mnogo kato se ima vpredvid, 4e v Midas mi iskat tolkova za normalni trubi, no sega nqmam vuzmojnost za golemi razhodi po kolata. Puk i moje da q prodam sled vreme, 6te vidim.

Dnes si smenqh kru6kata na predniq far, 4e s tova gurne i s edin izgorql far sum si napravo za ticket. :whistle: Napravi mi vpe4atlenie, 4e conector-ut, kojto se vklu4va v kru6kata e omaslen s nqkakva smazka, ne6to kato pasta. Tova normalno li e. Trqbva li da se majat el. vruzki s nqkakva smazka?
Mersi predvaritelno!

Japanese

Мнение от Japanese » 03 Фев 2006 01:58

Zna4i tova, koeto razbrah do sega otnosno auspusite e:
- N/A engine e hubavo da si ima katalizator i zadno gurne za da ne se gubi back presure i za da moje O2 senzora da raboti normalno

- Turbo engine e po-dobre da raboti bez katalizator i vsqkakvi gurneta sled tova za da moje da se ulesni i zaburzi vurteneto na turbinata

Ako tova po-gore e vqrno, za6to togava v na6iq Rali Shampionat na ladite, koito sa N/A im iznasqt samo edna truba otstrani pod vratata(podobno na dumparkata na Lorda, t.e. nqma nikakvi gurneta).
Za6toto sa karburatorni i nqmat O2 senzor, kakto i katalizator ili zaradi ne6to drugo??? Vse pak te se opitvat da napravqt kolata po-burza, nali? smile.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Garneto mi ima Lifetime Warranty(dojivotna garanciq)!!!

Мнение от ALTEZZA » 03 Фев 2006 11:14

Japanese написа: Napravi mi vpe4atlenie, 4e conector-ut, kojto se vklu4va v kru6kata e omaslen s nqkakva smazka, ne6to kato pasta. Tova normalno li e. Trqbva li da se majat el. vruzki s nqkakva smazka?
Mersi predvaritelno!
да нормално е, слага се грес за да не кородира конектора.
->

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 05 Фев 2006 11:50

JAPAN, na edna honda ako "max vurt. moment pochva ot 2000rpm" znachi ne e 1.5L a 15L. vurtiashtiat ti moment e v nai-dobriat sluchai 3500rpm +

inache za gurneto, gubish backpressure, shtoto teia idioti slagat trubi kvito da sa, aftermarket trubite kolkoto i malko da e vse sa izchisliavani .

otidi pri mexicancite "VELASQUEZ & SONS"

za max $150 sha ti go opraviat.

http://www.hellochicago.com/YP/c_MISCEL ... ORESNE.Cfm

vij na taia stranica, dolu vdiasno ima dosta locations. izberi si i otivai momentalno :)

Japanese

Мнение от Japanese » 05 Фев 2006 15:12

del_sol_fen написа:

otidi pri mexicancite "VELASQUEZ & SONS"

za max $150 sha ti go opraviat.
To4no tam bqh v4era. Smeniha mi go za $130.
Pusnal sum adresav tema v Servizi/Magazini, ako nqkoj sus stara kola iska da si opravi auspuha.
No mersi mnogo za suveta! wink.gif Abe tiq Velasques mnogo izvestni bili v Chicagoland?!? ohmy.gif laugh.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта