Българче по Пътя към Ф1

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Българче по Пътя към Ф1

Мнение от LordDigital » 18 Фев 2006 00:02

http://www.dvariysky.com/kart/WayF1.mpg

Аре на картринг бре Чикаски-те мърди?
Изображение

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 19 Фев 2006 02:12

кефиш котките...

Къф картинг бре, я си стой на топло и си пий бирата и събирай пари за мотоциклет...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Фев 2006 03:15

PAKETA_1 написа:кефиш котките...

Къф картинг бре, я си стой на топло и си пий бирата и събирай пари за мотоциклет...
Мислим че имаш сериозна мотористическа треска.

Само да ви набарам аз ключовете за моторите ,ша ва излекувам всичките моторджии!
Изображение

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 19 Фев 2006 04:46

LordDigital написа: Мислим че имаш сериозна мотористическа треска.
Само да ви набарам аз ключовете за моторите ,ша ва излекувам всичките моторджии!
laugh.gif :thumbsup: cool.gif

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 19 Фев 2006 15:17

PAKETA_1 написа:кефиш котките...
И не само! cool.gif
Супер е филмчето Лорде!
Не предполагах, че карат и на такива условия.
А отделно и където се изкефих, че съм българче.
Да не говорим и за Тойотата накрая... wink.gif
Motion Creates Emotion!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Българче по Пътя към Ф1

Мнение от Japanese_fever » 19 Фев 2006 22:20

LordDigital написа:http://www.dvariysky.com/kart/WayF1.mpg

Аре на картринг бре Чикаски-те мърди?
Az sum navit!!!
Abe Lorde, vuzmojno li e tiq golemite kartove po 250cc li sa, kolko sa da pravqt 80mph, 6toto tova sa si 130km/h?!? ohmy.gif
Stajko mi obqsnqva6e, 4e pistata bila spunata i bilo leko skupi4ko, ako stava ? za karting track-a v Buffalo Grove.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Българче по Пътя към Ф1

Мнение от LordDigital » 20 Фев 2006 00:50

Japanese_fever написа:
LordDigital написа:http://www.dvariysky.com/kart/WayF1.mpg

Аре на картринг бре Чикаски-те мърди?
Az sum navit!!!
Abe Lorde, vuzmojno li e tiq golemite kartove po 250cc li sa, kolko sa da pravqt 80mph, 6toto tova sa si 130km/h?!? ohmy.gif
Stajko mi obqsnqva6e, 4e pistata bila spunata i bilo leko skupi4ko, ako stava ? za karting track-a v Buffalo Grove.
Амм късно са обади ,днеска ходихме във намален състав щото некои не беха ходили на изложението.

Беше доста яко ,Нациста ни отупа гадината - по-лек е от мене и от Ракетов па и бехма на 2-рата пистата която е прекалено технична ... до края трудно се издържа физически.

Решихме обаче принципно да си напраим състезание със пълна програма ,кфалификации и така нататъка евентуално след 2 седмици - ша го мислиме.
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 20 Фев 2006 00:52

blue написа:
PAKETA_1 написа:кефиш котките...
И не само! cool.gif
Супер е филмчето Лорде!
Не предполагах, че карат и на такива условия.
А отделно и където се изкефих, че съм българче.
Да не говорим и за Тойотата накрая... wink.gif
Даи боже един ден да иде да кара точно за Тойота. Ако тва стане веднагически забивам един пилон пред къщата и слагам Трибагреника и гиганското знаме на Тойота!
Изображение

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Българче по Пътя към Ф1

Мнение от Japanese_fever » 20 Фев 2006 05:54

Ni6to. Az sum na ba4 vsqka nedelq. Ta ako 6te go pravite i drugoto subirane v nedelq az sum out!
Zna4i gotino kazva6?! biggrin.gif Za kakvo vreme karane i za kakvi $$$ stava ?
Makar4e kato znam kakuv sum kibrit parite nqma da sa ne6to dato da me spre. Vse pak az vi navivah predo nqkolko sedmici da hodime. smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Българче по Пътя към Ф1

Мнение от Japanese_fever » 20 Фев 2006 05:55

Po4ivam v subota!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 20 Фев 2006 08:44

Почвам със това че всичко беше пълна инсинуация от страна на ТойотаХейтъра (Кану) който отново беше такъв отрицателен герой, че Джей Ар от Далас може само да си боцка от зеленцето и да се надява да изравни мача някой ден...

Та бяхме се уговорили за Картинг Мероприятие (естествено в последния момент) и уж се бяхме събрали Аз , Лорда, Кану, Алтезата и Стоян (със Scion tC, той е нов герой, положителен при това) и няколко женки за да ни снимат обаче за мое голямо разочарование Алтезата ни предаде в последния момент...аз толкова ми беше интересно да видя как някой който е 204см ще влезе във картинг количка...сигурно колената му щеха да служат като спойлер, бидейки най високата точка на колата...жалко...

Сериозни се оказахме аз, Лорда, Кану Стоян и само една женка(приятелката на Стоян)...
Аз бях взел нашите двете каски и Кану неговите две защото там дават на всички еднакви каски и не можем да се различаваме на пистата.
Още в съблекалнята разбрах че Лорда има страшен гъдел:

Изображение

Облякохме се, нагласихме се за пред медиите и се приготвихме за състезание. Тъй като беше Неделя на втората писта не се чакаше въобще и щяхме да си се състезаваме само четиримата...

Изображение

Кану тръгваше първи (пак нагласена работа ми се струва), аз втори, Лорда трети и Стоян четвърти. Тръгнахме и Кану успя да ме удържи точно една обиколка преди да го изпреваря...бях се откъснал напред и настигнах Стоян с една обиколка което ме забави...Лорда ме настигна и ме изпревари...по петите ми беше Кану пак...С лорда започнахме люта битка...аз бях определено бях по-бърз от него обаче той караше като арабин кола-бомба и ми сечеше завоите отвсякъде
...(в последствие разбрах че визьора му се запотил и въобще не ме виждал)...
На тази снимка го гоня по петите, изглеждайки като Дарт Вейдър, а той прилича на един от онея клонинги които Люк Скайуокър убива със стотици...

Изображение

..ха оттук, ха оттам и в един завой рискувах да влезна уж преди него, Лорда ме засече и аз го ударих и се завъртяхме и двамата...а лукавия като византиец Кану ни изпревари подло подло...
Ето ни тук в люта схватка: Кану е първи, аз втори , Лорда трети и четвърти е Стоян:

Изображение

и така завършихме точно във реда в който бяхме стартирали...не стига това ами и от централата на Фолцваген бяха дръпнали конците така че излезе че Кану е направил най бързата обиколка 14.52 сек(егати фалшиментоса)...нямам думи просто.

1. Кану - 14.52сек
2. РАКЕТА - 14.74
3. Лорда - 15.06
4. Стоян - 16.04

Лорда спомена ама направо ми се разказа играта по тея завои...не си чувствахме ръцете накрая:

Изображение

Накрая беше награждаването което също излезе фалшиво - без мацки и шампанско. Тъй като съм "жентълмен" поздравих Кану с победата въпреки, че бе абсолютно нагласена...и той също беше великодушен (макар че е отрицателен герой) и ми вдигна ръката знаейки кой ще е шампиона следващия път...както гласи една стара, престара Вавилонска мъдрост - "Първата катма е за кучето"

Изображение

b_d

Мнение от b_d » 20 Фев 2006 10:01

Ракета,
номер едно си!!!

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 20 Фев 2006 10:07

bad_dog написа:Ракета,
номер едно си!!!
biggrin.gif laugh.gif :thumbsup:

btw. само не разбрах ква работа имат да се проверяват с Лорда по съблекалните за гъдел cool.gif
Motion Creates Emotion!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 20 Фев 2006 10:34

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif LONG LIVE TOYOTA! i da padnem i da biem pak she se napiem! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Lorda si e prav, puhai metanola v suprata i samo napravo 402m, nikakvi zavoi, hem burzo, hem pechelivsho! biggrin.gif
mnogo yako, samo taka momcheta! abe Altezzov, ti v teay kartingi she uspeesh li da se suberesh? wacko.gif
az edvam vlizam v glupavite im stolcheta, i mnogo me ubivat (podobno na ferrari tongue.gif ), ama ti s teay dulgi kraze hich nema da si aerodinamichen! cool.gif
mnogo yako, evala! :thumbsup:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 20 Фев 2006 12:00

Ракетов както винаги го е описал...

Ма аз само да добавя ,че съм определено недоволен от съотборника ми! Първо са опита да ма изнасили у съблекалнятаwink.gif (както е докоментирано на снимките) ,след това докато се боричкахме за 1-во място ,Нациста ни задмина ,а навсичкото и отгоре скиваите как ме боричка - аз съм влязал във завоя отворено ,тои без спирачка са засилва от вътрешната страна и почва да ми бута задницата... безобразие ,хората викаха там дадоха му предупреждение ,ма тои нашия не видя и така 2-3 пъти право у задницата ми на завоите ,докато Нациста бегаше напреде.

Освен тва каската със която ме беше снабдил ,беше чиста проба саботиорство защото към края стана от вътре само пара и не виждах грам - беее голема вътрешно-отборна конкюренция wink.gif

Ма аре сега нали сме един отбор ,простено му е - па следващото състезание ша си държа каската леко отворена ,че да ги водя до края (както съм праил до сега винаги като съм се бегал на картинг със тех :whistle: )
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 192 госта