Off: Пушите ли?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Пушите ли?

Да
5
14%
Не
24
67%
Отказах ги
7
19%
 
Общо гласове: 36

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 22 Фев 2006 01:06

"Опитай, стани мъж!"
wacko.gif
Хахаха:)))) Вие тука нещо на сексизъм и мъжка чест ви изби пак по малките часове biggrin.gif
Ама споко де! Като получа просветление да се доказвам къф мъж съм, ша ви информирам. :whistle:
Темата за тревата беше къде-къде по-интересна laugh.gif
Хм... сичко шси кажете вие wink.gif
Motion Creates Emotion!

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Фев 2006 13:21

Хехе, Блу, гледам късно си заспала - да не си чакала да се запишат още няколко пушачи, че да не си сама? :whistle: biggrin.gif

А след като се броят на пръсти нашите пушачи, интересно, кой е третия? cool.gif tongue.gif

Много приятно съм изненадан от анкетата, щото в немския форум пушачите са 34%. Предвид официалната статистика за БГ, според която България е на 2ро място в Европа (със... върти ми се нещо, ама няма да пиша да не се изцепя) направо резуптата във форума си е похвален!
Аз поне му се кефя :thumbsup:

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 22 Фев 2006 13:40

El Camino написа:Хехе, Блу, гледам късно си заспала - да не си чакала да се запишат още няколко пушачи, че да не си сама?
Не драги, Ел Камино! Не ми е необходимо нечие одобрение на навиците ми, за да ми дойде сънят. На грешен път си! wink.gif

А откъде тази твоя загриженост за (не)здравословните ми навици? wacko.gif
Motion Creates Emotion!

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Фев 2006 14:44

El Camino толерантен. El Camino няма против пътува 1 час 20км tongue.gif El Camino обича прави почивки, не кара кола. El Camino обича чист въздух smile.gif.

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 22 Фев 2006 15:06

El Camino написа:El Camino толерантен. El Camino няма против пътува 1 час 20км tongue.gif El Camino обича прави почивки, не кара кола. El Camino обича чист въздух smile.gif.
http://www.programata.bg/index.php?page ... =1&pid=381 El Camino, shte kazhesh li neshto za tvoe opravdanie? wink.gif Veche podoziram kude shte e sledvashtata Toyota sbirka :whistle: :whistle:

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Фев 2006 15:50

Jes!!! cool.gif :thumbsup:

Toва местенце си го представям с мексикански барове (като в ония измазани в бяло постройки по филмите), бармани със умбрерос (така бяха широките шапки, нали?) сервитьорки със стегнати кожени каубойски панталони и сепарета в американски стил - тип седалки от Ел Камино. По идея на Pulp Fiction, всяко сепаре си има дансинг на платформата на пикапа...
Ех, как ми се ходи на кафенце в София cool.gif :thumbsup:

Изображение

Изображение

Изображение

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 22 Фев 2006 19:14

El Camino написа:El Camino толерантен. El Camino няма против пътува 1 час 20км tongue.gif El Camino обича прави почивки, не кара кола. El Camino обича чист въздух smile.gif.
El Camino тютюна мрази да пуши... laugh.gif

бтв Ел, не мисля че сме репрезентативен семпъл за да можеш да се радваш толкова на статистиката...все пак тука сме само изключително интелигентни, атлетични и лицеприятни хора в отличен социален статут...така че не си прави изводи biggrin.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Фев 2006 21:31

az puk misli che sus tvoito pushene na 420, makar i otrecheno po gore, sempula e dobre balansiran i representva edva li ne globalnite choveshki navici na pushene biggrin.gif

PS da ne zabraviame che i samata PAKETA pushi kato dvutaktov... tongue.gif biggrin.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Crash
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Дек 2005 13:30
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Crash » 23 Фев 2006 11:09

El Camino написа:
А след като се броят на пръсти нашите пушачи, интересно, кой е третия? cool.gif tongue.gif
Аз съм третия :whistle:

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Фев 2006 11:27

PAKETA_1 написа:не мисля че сме репрезентативен семпъл за да можеш да се радваш толкова на статистиката...все пак тука сме само изключително интелигентни, атлетични и лицеприятни хора в отличен социален статут...така че не си прави изводи biggrin.gif
Оооо! А това "изключително интелигентни, атлетични и лицеприятни хора в отличен социален статут" как следва ние пушачите да го тълкуваме? М? mad.gif

btw. РАКЕТОВ, не забравяй кой е модератор! tongue.gif
Просиш си боя biggrin.gif
Motion Creates Emotion!

pol
Мнения: 102
Регистриран на: 06 Авг 2005 19:03
Местоположение: Световрачене
Автомобил: Тойота Версо
Обратна връзка:

Мнение от pol » 23 Фев 2006 11:38

Последната си цигара изпуших на 8-ми януари вечерта. Ям, пия и си карам колата. Страшно съм нервен, ма ше ми мине кат гръмна некой шофер тюфлек, като тоя, дето тая сутрин дето ме навре в кучи г.з и не му пукаше.
Toyota Verso

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Фев 2006 12:01

pol написа:Последната си цигара изпуших на 8-ми януари вечерта. Ям, пия и си карам колата. Страшно съм нервен, ма ше ми мине кат гръмна некой шофер тюфлек, като тоя, дето тая сутрин дето ме навре в кучи г.з и не му пукаше.
Малиии! Това с нервите как ми е познато... :chain:
Досега два пъти съм го правила - спирането де wink.gif, и чак към края на първия месец, ако не ме лъже паметта, започвах да се намествам обратно в кожата си wacko.gif
Последния път ей така - от любопитство - как ще ми подейства - запалих една. Омекнаха ми коленете на първото дърпане, ама бях мъж(поздрав за Ел камино) и си я изкарах до края (май и малко на инат си беше) biggrin.gif
А после пък си казах - е, какво сега, мъчих се един месец, ама то вече не се брои заради тази цигара, и пак постепенно си ги почнах.
Да не споемнавам пък как на работа колежките ми ходеха на пръсти покрай мен. Само ми липсваше табелка - "ВНИМАНИЕ! зло куче, хапе!"
така че знам за какво говориш... успех! :thumbsup:
Motion Creates Emotion!

Crash
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Дек 2005 13:30
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Crash » 23 Фев 2006 12:12

blue написа:
PAKETA_1 написа:не мисля че сме репрезентативен семпъл за да можеш да се радваш толкова на статистиката...все пак тука сме само изключително интелигентни, атлетични и лицеприятни хора в отличен социален статут...така че не си прави изводи biggrin.gif
Оооо! А това "изключително интелигентни, атлетични и лицеприятни хора в отличен социален статут" как следва ние пушачите да го тълкуваме? М? mad.gif
Еми за по-лесно ще приемем, че и ние спадаме в тази категория biggrin.gif

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 23 Фев 2006 22:26

biggrin.gif Е за да не се чудите, аз съм четвъртият пушач. Всяка година ги спирам два пъти за по- един месеца и през останалото време пуша от 3 до 10- цигари на ден wacko.gif
Но все пак съм амазонка умна ,красива, атлетична laugh.gif но без кон, мотор и цигара портрета няма да ми е пълен все пак tongue.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 23 Фев 2006 23:27

ех начи, две жени и един модератор да имаме в този форум и те ситe пушачи :whistle:
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта