Off: Пушите ли?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Пушите ли?

Да
5
14%
Не
24
67%
Отказах ги
7
19%
 
Общо гласове: 36

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 25 Фев 2006 12:40

PAKETA_1 написа:работата е там че можеш да си пиеш бирата цял ден и всеки покрай теб да си гледа кефа, ама ако някой си пуши цигарите цял ден става една военна димка в стаята...
Ракета, не знам какви пушачи има покрай вас, но тук някак не върви да си пуша цигарите цял ден - нито в офиса, нито където и да е. Какво остава за ефекта военна димка. wacko.gif Вие ни изкарахте някво страшно племе бре! За себе си мога да кажа, че се съобразявам с хората наоколо и че не винаги когато ми се пуши, върви да запаля цигара. Абсурдно и нелепо е! Първо - има места за това, и второ - ситуации и ситуации. Та в този смисъл, звучи смешно това с димката.
PAKETA_1 написа:Плюс това, който пуши цигари му порасват ушите на стари години, моят пра дядо пушеше и почти можеше да лети с ушите си (отлепяше се от земята само няколко пръста обаче)- като слончето Дъмбо...
Аз пък се надявам да успея и на повече да се вдигна. А колкото до ушите ми - има доста мегдан накъде да растат biggrin.gif
PAKETA_1 написа:Блу, земи ги откажи цигарите и смятай че сме те канонизирали за Тойота светица...от дясната страна на Тойота светеца Пънки
Нема нужда! Прекален цветец и Богу не е драг! wink.gif
Motion Creates Emotion!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 25 Фев 2006 18:53

Blue, за отлепянето нямаш проблеми - просто смени дилъра и вида на тревата :)
status: за БАН

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 143 госта