Молба от амазонка

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Молба от амазонка

Мнение от amazonka » 06 Мар 2006 16:50

biggrin.gif Здравейте,отварям тази тема , защото искам помощ.
:help: Молбата ми е, ако около вас някой продава Тойота и според вас колата е читава да ме имате предвид ,че вече два месеца се надявам да си харесам такава. Разполагам с около 5500-6000лв. Аз съм от Пловдив, а тук не се продават много Тойоти поне не за тези пари. От по-новите се срещат rolleyes.gif ,нямам нищо против тях, разбира се ,но никои не иска да ми ги продаде за тези пари :thumbsup:

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 06 Мар 2006 17:37

Vij tazi v mobileto az mislq 4e e dobra
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Данни:




пробег - 200000

година на производство - май 1995 г.,
цвят - Черен

Особености:
2(3) Врати
Аларма
Ел. Огледала
Ел. Стъкла
Застраховка
Имобилайзер
Лети джанти
Металик
Стерео уредба
Центр. заключване

Допълнителна информация:
модел двг:4A GE, нови зимни гуми, к-т летни гуми, обслужена, данаци и такси платени.

Продавач:
София
тел.: 0887889985
e-mail: bobibg@abv.bg

El Camino

Мнение от El Camino » 06 Мар 2006 17:40

Za kakwi pari se prodawa towa neshto?

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 06 Мар 2006 17:43

smile.gif 4100 ЛВ. smile.gif
az mislq 4e e dobra :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 06 Мар 2006 17:44

Само дето този модел е произвеждан до 92 година. Въпреки това смятам, че модела е страхотен. Една такава разкостих и определено мога да кажа, че е направена невероятно добре.

П.П. Този мотор не е за газова уредба.

ivossss
Мнения: 62
Регистриран на: 22 Юли 2005 00:34
Местоположение: Sofia City

Мнение от ivossss » 06 Мар 2006 20:19

..
Последно промяна от ivossss на 16 Окт 2013 00:13, променено общо 1 път.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 06 Мар 2006 21:35

I az taka mislq no re6enieto si e na amazonka :thumbsup:
Ako trqbva6e az da si kupuvam i razpolagah s tezi pari 6tqh da si vzama takava,spored me e dobra :thumbsup: :thumbsup:

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 07 Мар 2006 10:02

biggrin.gif Благодаря,много. Само нещо не разбрах ,как колата е 95г пък модела е произвеждан до 92???? wacko.gif Коя година е колата???Забравих да уточня годините иска ми се колата да е 95-96г .ако може и повече :whistle: Колата, която продадох беше 93г и не ми се взима по- стара кола от тази, която съм продала unsure.gif . Карах Шкода Форман около 6г. и е продадах за 2000лв. Ето ви и внимка на бившата laugh.gif
Прикачени файлове
3.jpg
3.jpg (51.12 KiB) Преглеждано 4885 пъти

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 07 Мар 2006 10:21

Tvoqta stara 6koda nama ni6to ob6to s toyotata,tazi toyotka moje da e po stari4ka malko no 6te e 10 pati po nadejna ot mnogo koli s po 5 godini po mladi ot neq,a kolata si struva naistina, a i cenata mi se struva ne e okon4atalna sigurno podleji na pazarlak,ako ti trqbva 4ovek za tazi rabota si nato4noto mqsto biggrin.gif todor 0886887454 wink.gif :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
A i motora na kolata i idealen i ako se naloji ne6to 90% ot horata v foruma sa zapoznati i 6te pomgat :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 07 Мар 2006 10:24

Колата 100% е произведена преди 93г., но може да е регистрирана за първи път 95-та и затова да пише 95.

Ако купето не е удряно. това е кола, която си струва повече от тези около 95-96, защото след 92-ра култовия мотор, с който е тя започва да се слага само на коли правени за Япония. Изобщо не я сравнявай с някаква умряла Шкода. Това е GT-i версия - т.е. топ модела за годината, в която е правена.

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 07 Мар 2006 13:34

biggrin.gif Много,много ви благодаря , вярвам на всяка една ваша дума. Не е сравнявам с умрялата шкодичка rolleyes.gif и именно за това си търся тойотка.Нека да продължим търсенето все пак имаме 6000лв и ми се струва ,че може да излезне нещо по-добро и за тази цена . И да кажа ,че съм склонна и още да дам ако си заслужава. Много благодаря за жеста за телелефона и съдействието. worthy.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 07 Мар 2006 13:51

Az mislq 4e tazi e super i znam 4e mnogo hora mislqt kato men,no ti si znae6 trudno izlizat takiva obqvi i na takava dobra cena :thumbsup: no pak ti kazvam ti si znae6,no e varha na sladoleda sigurno edna ot nai dobrite za godinata si :thumbsup: :thumbsup: Ama kato se zamisla az gledam ot moq gledna to4ka sigurno za teb e po dobre nqkakv po mlak motor,a ne top versiqta rolleyes.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 07 Мар 2006 14:06

amazonka написа:biggrin.gif Много,много ви благодаря , вярвам на всяка една ваша дума. Не е сравнявам с умрялата шкодичка rolleyes.gif и именно за това си търся тойотка.Нека да продължим търсенето все пак имаме 6000лв и ми се струва ,че може да излезне нещо по-добро и за тази цена . И да кажа ,че съм склонна и още да дам ако си заслужава. Много благодаря за жеста за телелефона и съдействието. worthy.gif
За тези пари наистина по - добра Корола няма да намериш, дори и 5 години по - нова да я вземеш. Ако те интересува обаче меката возия и големия багажник, май не сме правилните съветници :whistle:

В тая кола, колкото пъти се качиш, ще почваш да се хилиш като малко дете и няма да ти е ясно защо не можеш да го спреш. Но и няма да го искаш :thumbsup:

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 07 Мар 2006 16:35

wacko.gif Ох съвсем се обърквам wacko.gif
Явно този модел има доста привърженици rolleyes.gif Критериите се ми да е здрава ,да харчи малко, мотор 1.4, 1.6.Ако може да вози прилично.
По- добре е да е с 4-врати за да качвам колелото на детето и др. неща по-лесно.И сега ще ме критикувате, ако има и газ или е дизел ,още по- добре smile.gif
При всички случай ,не търся спортния аспект , а сигурността и практичността.
Колата, ще се кара предимно градско, много. Работата ми е свързана с постоянно движение и багаж(чанти ,сакове ) имам дете и живея на 4-етаж без асансьор винаги в комбито стоеше нещо(колело,камионче)
Главно събота и неделя излизам извън града, но на не повече от 100км. Абе женска кола за мен и детето ,но не обичам много- малките коли.
Следващият път, като купувам кола ще си купя ТОЙОТА СЕЛИКА. Това ми е мерак ,но в момента :crybaby:
Искам да уточня ,че нищо не разбирам от двигателите на тойота, години параметри така ,че разчитам на вас.

b_d

Мнение от b_d » 07 Мар 2006 16:49

Тогава тази корола не е за теб - прекалено е малка.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 141 госта