Снимки. Колите и техните собственици.

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Снимки. Колите и техните собственици.

Мнение от amazonka » 13 Апр 2006 11:25

biggrin.gif Взех идеята от друг форум. Хайде де се запознаем. biggrin.gif Които иска нека да пусне снимка на колата и себе си. Ако искате кажете на колко сте години, и какво работите или учите.
Пускам темата тук за да не е гледат много случайни хора.
Ако модератора сметне темата и мястото за неуместно ,моля да е премести или изтрие. Ако искате да пуснем снимки да се видим и след 10 дни да изтрием темата, защото чесно казано ,не ми се иска в интернет да стои толкова инфо. Но пък много имам желание да се запозная с вас :thumbsup:
Кажете какво мислите????
Toyota Corolla 1.3, 86 HP, sedan - 4 door, 4Е-FE made in Japan - 1999.

Болката учи на мъдрост!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 13 Апр 2006 13:18

ми става ама аз в електронен вид имам само една снимка и на нея съм полупиян(банкета беше екстра)
status: за БАН

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 13 Апр 2006 21:31

Снимки в нета - безброй. Интересното е под всяка снимка да се сложи полезна информация, особено за по-рядко срещаните модели. Така много лесно се опознава даден модел.
Пример мога да дам тук Снимките имат само опознавателен характер. Под всяка отворена снимка има подробна и полезна информация.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Снимки. Колите и техните собственици.

Мнение от ALTEZZA » 13 Апр 2006 21:46

amazonka написа: Пускам темата тук за да не е гледат много случайни хора.
не ми е съвсем ясно защо точно тук си решила да отвориш тази тема. хем нещеш много хора да я виждат, хем си я сложила в единствения подфорум дет могат и нерегистрирани членове да пишат. според мен подобна тема трябва да се сложи в Общи Теми най отгоре като sticky, така че кат се появи нов член да я види и да прибави инфото за себеси. като в тази тема би било хубаво да има само инфото за колите и съответния собственик без разни излични коментари, да е просто като биография на членовете, пак ако някои има въпроси към някого да си отваря нова тема. преди време имаше една подобна тема, по скоро беше проучване кой какво кара, ето link:
http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?p=45#45
->

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 13 Апр 2006 22:17

Наистина тази тема не е за подфорум "Проблеми с регистрацията", който не ме интересува и не му обръщам внимание, защото нямам проблем с регистрацията. Даже неволно съм запомнил, че този подфорум е любим на спамаджийте. Сега случайно забелязах името на Амазонка за последно мнение и затова погледнах тук.

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 13 Апр 2006 22:24

топикът на линка, който даде ALTEZZA е екстра, ама досега не бях го видял. наистина е добре да е sticky

но не е ли по-добре направо да се създаде галерия в някой от популярните сайтове за снимки и албуми. този форум е с лимит на upload :)
status: за БАН

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Апр 2006 22:35

ето и още един link, той е за собствениците:
http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t ... sc&start=0
->

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 14 Апр 2006 00:40

Извинявам се ,че не съм разгледала по-добре темите. Вече се записах в отворената тема. Ако искате изтриите тази
Toyota Corolla 1.3, 86 HP, sedan - 4 door, 4Е-FE made in Japan - 1999.

Болката учи на мъдрост!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта