Sektantite VS Nacistite

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Sektantite VS Nacistite

Мнение от KORD » 19 Апр 2006 05:45

Huu de ae tuka moje da praime spor malko shtom ve4e she se banvame :))))))))




p.s.

Abe landlorde sega se setih da te pitam zashto lajesh horata sas toq podpis kade imash vs corveta ??? Trq da pishe posle mi taka leko toi tragna a nakraq me bi
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 19 Апр 2006 05:51

Kord sucks donkey ass! sleep.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Sektantite VS Nacistite

Мнение от ALTEZZA » 19 Апр 2006 09:06

KORD написа:shtom ve4e she se banvame :))))))))
az oshte ne znam niakoi niakoga da e bil bannvan v tozi forum wink.gif
->

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 19 Апр 2006 09:38

ami mai KORD mnogo usileno se opitva da e pruv...

P.S. abe nacist, ti shto karash JAPANESE MOTOR BE? shto ne karash nekoi MZ ili BMW ????? are begai ottuka be. btw, mnoo ti bavno suzukito be!!! uj 750cc puk neshto izostavashe tazi vecher... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 19 Апр 2006 09:55

Na nacistite im pojelawam da karat nqkoi den VW u nacistko i da gi serwizirat u nacisko biggrin.gif . Det sa wika sam kwot si naprawish, drug ne moje da ti go naprawi :whistle:

VW GOLV 1 RULZZZ :hiding: :lurk: :walk: :wave:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Sektantite VS Nacistite

Мнение от LordDigital » 19 Апр 2006 16:57

KORD написа: p.s.

Abe landlorde sega se setih da te pitam zashto lajesh horata sas toq podpis kade imash vs corveta ??? Trq da pishe posle mi taka leko toi tragna a nakraq me bi
Не си спомням кво стана - мноо одавна беше - само снимката е останала dry.gif
Изображение

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Re: Sektantite VS Nacistite

Мнение от KORD » 19 Апр 2006 17:19

LordDigital написа:
KORD написа: p.s.

Abe landlorde sega se setih da te pitam zashto lajesh horata sas toq podpis kade imash vs corveta ??? Trq da pishe posle mi taka leko toi tragna a nakraq me bi
Не си спомням кво стана - мноо одавна беше - само снимката е останала dry.gif

Hehehehehe az pak shte se snimam kam minavam nekva nova M5 :p

Abre delslow4o koga izostavam be tva 4e nemoga da se darja sas hiledarkata e napalno normalno plus tva ne pomnq da uspq da karash s nas :P . Ma na vrashtane kakva ludnica
napravihme ne e istina .

Mejdu drugoto staiko nqmam nishto naprotiv i ostanalite marki koli i motori ne sam prevarjenik na VW samo a sam prevarjenik na ka4estvoto :) taka 4e ako honda napravi neshto koeto si zaslujava zashto ne i da si kupa neshko koeto varvi na oriz.
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 19 Апр 2006 17:43

El Camino написа:Na nacistite im pojelawam da karat nqkoi den VW u nacistko i da gi serwizirat u nacisko biggrin.gif . Det sa wika sam kwot si naprawish, drug ne moje da ti go naprawi :whistle:

VW GOLV 1 RULZZZ :hiding: :lurk: :walk: :wave:


Ta kvo mu e loshoto da sam v germaniq ne razbiram ako moga i tam she otida da si go karam :)
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Sektantite VS Nacistite

Мнение от ALTEZZA » 19 Апр 2006 20:21

LordDigital написа:
KORD написа: p.s.

Abe landlorde sega se setih da te pitam zashto lajesh horata sas toq podpis kade imash vs corveta ??? Trq da pishe posle mi taka leko toi tragna a nakraq me bi
Не си спомням кво стана - мноо одавна беше - само снимката е останала dry.gif
a i filmcheto koeto pokazva vremenata ii na dvete koli :whistle:
p.s. proveri supra.stalx arhivite wink.gif
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 20 Апр 2006 00:22

KORD, shto ne zemesh da cut-nesh chichkoto na avatara si?
wink.gif

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 20 Апр 2006 02:49

KORD-e, zashto togava kato uvajavash "kachestvo", karash VW???tva absoliutno si protivorechi sus tova koeto kazvash !!! GET REAL !!!! tongue.gif

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 22 Апр 2006 00:07

Hehehehe naprotiv vw nikak ne e zle plus tva ovajavam i disaina i interiora :P a moito vw e dosta dobra kombinacia za parite si .......
I sam dovolen nikvi zabeljki nqmam
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 22 Апр 2006 09:40

"dovolen za parite si" ... abe are begai be. vanko e navurtial pone 25,000 miles samo ot dilara to tiah. kopchetata po tabloto na negoviat golf po 5-6 puti godishno gi smeniat. prosto nemam dumi. sia sha kaish noviat GOLF (fast) hmm ami sha vidim malko dyno # i 1/4 mile times i shte napravim zakliuchenie, i posle malko long term testove na spisaniata i shte stane iasno.
tva ot men.

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 23 Апр 2006 21:00

glei sega tva e problm samo na VR6 sqka marka kola ot vreme na vreme pravqt defektni nqma bezgreshni daje i VW kvo da ti kaja ...... A novia golf nqma da e tolkova fast nikak daje smisal za 200 hp sas predno i po tejak ot moia kakvo moje da se o4akva ... ( 4e she mu skasam gaza estetveno ) Sega samo ne mi kazvai 4e nqma toyoti ili hondi kade si imat defekti... Za primer shte ti dam : V4era se varnah ot omaha nebraska i varnahme ot tam 4ri 4istonovi volva 730 ( vleka4i ) (Vazdushni vazglavnici na prednicata ( za sega samo volvo za prav pat go vkarvat v USA ) 465 hp volvvo dvigatel 10 speed palen avtomatik bez saedinitel ) Ta te bqha na po 1k miles kadeto sa gi karali ot zavida do dilara ot 4ri kamiona 1 beshe bez zabeleshka moi. Na edinq mu te4eshe maslo ot senzora na 1via deferincial i mu te4eshe maslo ot glavinata na vtoria deferencial na 2ria mu te4eshe malo nqkade po dvigatela a na 3tia kabinata mu sedeshe naklonena na dqsnoo . A kakvo da ti kaja tva se vodiat nai zdravite odobni kamioni vav USA seki ot tqh struva $97k .......

P.S

Ok fifi kaji naistina ne idvat li pri vas toyoti kadeto sas skoro izlazli ot dilara i imat problemi ???? ama badi 4esten
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 23 Апр 2006 21:18

KORD написа: P.S

Ok fifi kaji naistina ne idvat li pri vas toyoti kadeto sas skoro izlazli ot dilara i imat problemi ???? ama badi 4esten
ami kak ti zvuchi kat za primer Corolla na 182(sto osemdeset i dve) mili sas spukan blok na dvigateli(saotvetno iztekli antifriz i maslo) wink.gif
inache sega veche 3 sedmici se tormozim s edna Solara Convertible na 2K mili det kape voda v kopeto kat vali i oshte ne sme go izmislili kvo shte ia pravim. az mu razpraviam na kolegata da ia prashtame obratno kam Kentucky det sa ia zglobiavali te da ia madriat, no toi oshte ia machi.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 136 госта