За или против скрития онлайн статус?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

за или против сткрития статус? избери едно от изброените!

ще си помисля
1
8%
за скрития статус съм
3
25%
против открития статус съм
0
Няма гласували
какво е статус и има ли почва той у нас
1
8%
ма това не е ли форум
7
58%
ех да ми работеше ICQто
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 12

b_d

Мнение от b_d » 29 Апр 2006 20:20

ALTEZZA написа:

tazi anketa ia pusnah az shtoto mi pisna da cheta v tazi tema bla, bla, bla,... sleep.gif . i da, znam che niama opcia da glasuvash za zadaljitelen otkrit status, zashtoto ne mislia che e pravilno da iskam podobno neshto. ako ti tolkova darjish da znaesh otgovora na tozi vapros, pusni sam edna anketa! ako ne zneash kak se pravi, pitai, tuk vinagi niakoi shte ti pomogne. no ne misli che anketata shte ti pomogne s neshto, osven che da razberesh che edva li na niakoi tuk mi puka koi s kav status vliza vav foruma. tova si e pravo na lichen izbor i ne vijdam zashto izobshto triabva da se podlaga na glasuvane. tova vse edno da pusna az edna anketa dali ti utre da si oblechesh pantalon ili roklia. ami priatno li shte ti e niakoi da ti dava naklon na onaia rabota?
Фифи,
на мен лично ми писна да се занимавам с тая шушумига и почвам да му игнорирам мненията. И за да се върнем от темата за селската клюкарка( която иска да виси зад пердето и да гледа кой какво прави) към автомобилната тематика - ще те зарадвам с новината, че скоро ще те тормозя за други конектори. :whistle: :whistle:

П.П. Молбата ми към всички, които тази тема ги дразни, е просто да не пишат в нея.

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 29 Апр 2006 21:15

bad_dog написа:на мен лично ми писна да се занимавам с тая шушумига и почвам да му игнорирам мненията.
Тук не съм обидил никой.
Гузен негонен бяга.
Скоро ще направя статистика за шушумигарството в автомобилните клубове и ще започна с тази анкета.
В тази тема с обидни думи си служат само колеги, скрити зад мониторите в чужбина, просто съвпадение. (не ползвам обидни емотикони)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 29 Апр 2006 22:17

Govorish za tiranstvo a ti samia se opitvash da nalojish tvoita volia. Ne vidia li oshte ot purva stranica che nikoi ne go interesuva koi sus kakuv status e!!!??? Chudno mi e dali vuv vseki forum vuv koit uchastvash puskash podobna tema?

Zamisli se malko kolko hora vuv sveta imat razlichno vijdane, mnenie, vkus, nachin na jivot, partiini predpochitania, avtomobilni predpochitania*, kosa, koja, sexualno predpochitanie - da izbroia samo niakoilko.... Ta mislish li che tvoia podhod i iskane,shte dade niakakuv plod ot poslednite 5 stranici? Na kratko: NE! OSTAVI horata da reshavat svobodno kak da se izraziavat vuv edno ot malkot ostanali necenzorirani mesta, bilo to kirilizacia, skrit/otkrit status, ili vuv moia sluchai "nissanski mnenia". Ako naistina viarvash vuv tova koeto govorish, smiatam che niama kakvo poveche da te ubejdava nikoi ot ostanalite!

A otnosno:
Sluchaen_Fen написа:В тази тема с обидни думи си служат само колеги, скрити зад мониторите в чужбина, просто съвпадение. (не ползвам обидни емотикони)
shte si zadurja, pone za sega, mneniata, zashtoto iskreno se nadiavam tova da e ot tipa na pravopisnite ili gramatichni greshki kadeto bez da iskash si natisnal greshnia buton na klaviaturata i vuv posledstvo si cliknal "PRATI"
wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 29 Апр 2006 22:51

V35GTR написа:Govorish za tiranstvo a ti samia se opitvash da nalojish tvoita volia. Ne vidia li oshte ot purva stranica che nikoi ne go interesuva koi sus kakuv status e!!!??? Chudno mi e dali vuv vseki forum vuv koit uchastvash puskash podobna tema?
Не се опитвам да наложа моята воля, а се защитавам от обидните нападки на няколко потребителя. Защитавам се без да прибягвам до обидни и подигравателни думи и емотикони.
По принцип не ме интересува кой с какъв онлайн статус влиза във форума. Направи ми впечатление, че тук половината от посетителите имат скрит статус. Затова започнах дискусията.
Досега съм пуснал само две теми (тази тема и формиране на търговската цена на употребявана Тойота), като втората тема ми отне няколко дни обработване на статистика. Вместо да довърша другата тема с оценяването на ляти джанти и АГУ, се занимавам с простотиите и нападките на няколко потребителя в тази тема.
В заключение ще отбележа, че скритите потребители не ми правят впечатление във форума на дейта.бг но тук ме изненадаха.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 30 Апр 2006 07:20

ISKAM SAMO DA PITAM NE6TO:

Imali baner s miga6to pismo, kogato nqkoj 4ovek e polu4il suob6tenie?
Za6toto sega vidqh, 4e edin ugabuga, 4e e on-line i mu pratih suob6tenie. Ta ne sum siguren dali toj e razbral?!? wacko.gif
Kogato se 6matka6 iz foruma i polu4i6 pismo ot drug suforumec tova vijda li se nqkude na ekrana ili trqbva da se hodi do L.S. za da se razbere?
Mersi predvaritelnO! smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 30 Апр 2006 10:09

Japanese_fever написа:ISKAM SAMO DA PITAM NE6TO:

Imali baner s miga6to pismo, kogato nqkoj 4ovek e polu4il suob6tenie?
Za6toto sega vidqh, 4e edin ugabuga, 4e e on-line i mu pratih suob6tenie. Ta ne sum siguren dali toj e razbral?!? wacko.gif
Kogato se 6matka6 iz foruma i polu4i6 pismo ot drug suforumec tova vijda li se nqkude na ekrana ili trqbva da se hodi do L.S. za da se razbere?
Mersi predvaritelnO! smile.gif
Изпратено но непрочетено писмо можеш да видиш в "Изпратени". Ако писмото ти до Угабуга е все още там - значи той не го е прочел.
Когато получиш - излиза поп-ъп съобщенийцето само. Когато курсора застане над "Съобщение" бутон, излиза подсказка че имаш 1 ново съобщение.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 30 Апр 2006 10:10

bad_dog написа:към автомобилната тематика - ще те зарадвам с новината, че скоро ще те тормозя за други конектори. :whistle: :whistle:
mi niama problem, samo dano moga da ti pomogna s neshto, shtoto az oshte ne sam nameril konektor za onia igniter sad.gif
->

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 01 Май 2006 16:56

neka si4ki si kriat statusa smo vasqo (V35GTR) da nemoje daje web cam prozor4e da mu slojite da se vijda da ne mastrubira pred foruma !!!!
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 63 госта