цвят за toyotaBG.net стикерите!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

черен, сив или бял?

#1 черен
11
42%
#2 сив
5
19%
#3 бял
10
38%
 
Общо гласове: 26

admin
Site Admin
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Сеп 2004 15:31

цвят за toyotaBG.net стикерите!

Мнение от admin » 26 Апр 2006 10:51

малко занемарихме темата, но дайте все пак да видим кой е най-предпочитания цвят за стикерите. това естественно не пречи да се направят два цвята в последствие. вече е ясно че BG ще е в червено, а фона прозрачен. размера ще го доуточнияваме в в друга анкета.


#1

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA



#2

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA



#3

toyotaBG.net
@TOYOTA CLUB BULGARIA

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 26 Апр 2006 12:59

На мен лично белия надпис ми допада, но от скормния си личен опит имам едно притеснение - на фона на прозрачната част от лепенката логото няма да се вижда добре. Препоръчително е да се сложи черна подложка за по-добър контраст. Това ще подсили дори червения цвят. Ако изпълнителите са добри, ще могат да сложат подложка само под буквите, но това зависи от качеството на работата им...
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Апр 2006 16:27

ако ще се залепва на стъклото подложката трябва да е прозрачна
status: за БАН

b_d

Мнение от b_d » 26 Апр 2006 17:45

Нещо от сорта може би имаше предвид CJ.

П.С. Имам една забележка. Ние сме форум, а не клуб. Думата клуб има съвсем друго значение и предполага наличието на дружество с идеална цел и т.н.
Прикачени файлове
TOYO.gif
TOYO.gif (5.16 KiB) Преглеждано 4902 пъти

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 26 Апр 2006 18:08

club, ama kato nqma cafe-club kydeto da se sybirame si imame forum:)

az zalagam na kontrasta cherno-cherveno cool.gif
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Апр 2006 20:45

bad_dog написа:Нещо от сорта може би имаше предвид CJ.

П.С. Имам една забележка. Ние сме форум, а не клуб. Думата клуб има съвсем друго значение и предполага наличието на дружество с идеална цел и т.н.
oficialno predpolagam che ne sme registriran klub, no sme grupa hora s podobni interesi, koito daje ot vreme na vreme si organizirat meropriatia(sreshti), a foruma e chast ot tova, za da mojem da diskutirame pomejdu si do kat sme v internet. ako ne sme klub, togava kakvo sme?
inache stikera det si pokazal izglejda dobre, no i az zalagam na po tamnite cvetove. sivia mi se struva dobra kombinacia mejdu bialo i cherno, no kat cheli chernoto po mi dopada. ta vse oshte se chudia, cherno ili sivo wacko.gif
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 26 Апр 2006 21:44

triabva da e neshto stilno.
Moje cherno s beli ochertania, za da ne se natrapva, ili sivo, ili znam li spored men triava da se napraviat prototipi i da se vidi koi izglejda nai dobre lepnat na stukloto :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Апр 2006 09:22

glasuvam za cherni bukvi, no kat gledam belite veche dosta sa drapnali, ta mai nestata stavat iasni veche
->

Аватар
group4dam
Мнения: 101
Регистриран на: 16 Юни 2005 16:11
Местоположение: Sofia,Varna

Мнение от group4dam » 28 Апр 2006 11:17

to zavisi i ot cveta na kolata
mogat da se napravqt i v trite cvqta,6toto ako e prozra4na osnovata 4ernoto na 4erna kola.....

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 30 Апр 2006 12:48

group4dam написа:to zavisi i ot cveta na kolata
mogat da se napravqt i v trite cvqta,6toto ako e prozra4na osnovata 4ernoto na 4erna kola.....
az sym za, moje da se napravqt ot vsichkite cvetove po poveche stikeri i taka shte ima dostatychno raznovidnosti, koi kakvato iska da si slaga
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 02 Май 2006 09:02

veche mai dostatachno hora glasuvaha. rezultatite sa

1. bial(10)
2. cheren(8)
3. siv(5)

t.e. stikera ni shte e bial, s cherveno BG. ako se reshi da se praviat dva cviata, togava vtoria shte e cheren. do treti vid ne znam dali shte se stigne, spored men shte e poveche igrachka, pak i smiatam che pri bial i cheren, vse shte moje da se haresa edinia cviat, no ako ima dobrovolci da se zaemat da praviat tri cviata, problemi niama.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot], Semrush [Bot] и 79 госта