Майстори ли? Никога повече!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Майстори ли? Никога повече!

Мнение от Drifter » 26 Май 2006 18:59

От около 2 месеца карам бяла АЕ86.Може би някои от вас я знаят беше на Киро от Мало Бучино.Аз знаех че не е в добро техноческо състояное като я взех , но подобно нещо не съм очаквал.Преди 2 седмици както си карах и нещо започна ужасно да трака в двигателя,едва се прибрах на косъм да блокира - и реших да го сменя понеже имам резервен и да оправя този и само като му отворих капаците на главата ами... .... то ми стана ясно.Всичките лагери на валовете бяха сложени на обратно.И не само това на интейк вала бяха лагерите за ексзоста и обратно.Е как да идеш на майстор?Да не говорим че на някои лагери липсваха гайки а болтовете съвсем не бяха тези които са били сложени заводско... абе страх ме е да си помисля само какво е положението под главата... за това никакви майстори може да ми блокират двигателите но от сега нататък сам ще си правя всичко!Много разбирачи много нещо в тази България!!! :whistle:

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Май 2006 19:22

тва е било направено за вървеж - тунери някви са били biggrin.gif
status: за БАН

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 26 Май 2006 20:04

haha ba si smeshkata :)
toia bil mnogo napred s materiala :)

btw mai imashe tuka edin drug sluchai na niakoi koito valovete biaha razmeneni :) kak e varviala ne znam :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

b_d

Мнение от b_d » 26 Май 2006 20:17

Съчуствам ти. На моята навремето валовете бяха зацепени безумно, но такива ексцесии не са достигали. Спокойно, ще я оправиш.

Как може да има такива идиоти...

ето ти книгите, които може би вече имаш. Друго не ти трябва...
http://www.toymods.org.au/Repository/

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 26 Май 2006 20:26

drifter, тази тойота ли предлагахте на братото(с импресата)? една такава бяла му предлагаха за към 4000лв, даже капака на клапаните беше боядисан в червено biggrin.gif
status: за БАН

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Май 2006 06:31

maggkrabar написа:drifter, тази тойота ли предлагахте на братото(с импресата)? една такава бяла му предлагаха за към 4000лв, даже капака на клапаните беше боядисан в червено biggrin.gif
Таз за 4 палки - ще да е била RicerZ Dream:))
Изображение

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 27 Май 2006 21:36

maggkrabar написа:drifter, тази тойота ли предлагахте на братото(с импресата)? една такава бяла му предлагаха за към 4000лв, даже капака на клапаните беше боядисан в червено biggrin.gif
Не е била тази капака ми не е червен пък и аз си я купих за мен а не за препродажба.Аз съм от Пловдив даже не знам кой е "братото"!

Добрата новина е че днес смених двигателя и утре са първите тестове.Имам и малко снимки от цялата дейност ще ги постна като ги сваля доста трудничко се оказа с подръчни средства,но дано си е заслужавало.... rolleyes.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта