Svalqm F & F "Tokyo Drift"

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Svalqm F & F "Tokyo Drift"

Мнение от Japanese_fever » 22 Юни 2006 09:34

Tretata seriq na The fast and the furious se nari4a Tokyo Drift. Usetiha se naj-nakraq koe atractivno. Moje nekoq naostrena AE86 da vidim! biggrin.gif Nqkoj da go e gledal ve4e? Nadqvam se da ne me razo4arova.
V tazi tema moje da komentirame filma.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 09:54

Aз се преебах и го гледах. mad.gif mad.gif mad.gif

От тук надолу да чете, само който иска - текста трябва да се маркира, за да се вижда :whistle:
Само ще кажа, че главния дрифтър е Митсу Ево 8ца срещу дебелокожо 350Z... sleep.gif

Не само пародия, ами и подигравка със публиката. Обаче от друга страна сичките лумпени ся ша почнат да врънката майките им да им купят ЕВО 8ци да дрифтат, а АЕ86ците и Силвиите ша са си некви стари бангии - не толкова интересни :whistle:.
Последно промяна от El Camino на 22 Юни 2006 11:02, променено общо 1 път.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 10:04

vsashnost parvia drift beshe 350Z vs Silvia, samo det Silviata ia razmazaha. a glavnia drift ne zabraviai che beshe v kraia na filma, koeto vsashnost beshe i nai goliamata parodia, izvadiha dvigatelia na Silviata(kolata koiato se vodi s nai podhodiashtoto okachvane za drifting), koito vsashnost si e dvigatel na Skyline, i go slojiha na antichen Mustang. niamam nishto protiv Mustanga, mnogo dobre si izglejda daje, obache da go pratiat da drifti??? na nego si mu triabva edin moshten V8 i da si opava 1/4 mile-a cial den, kade go pratiha v planinata na zavoite wacko.gif
Последно промяна от ALTEZZA на 22 Юни 2006 10:34, променено общо 1 път.
->

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 10:14

Moя коментар ще спойлне доста, та заради тва нека го четат само тези дето няма да се занимават да гледат бозицата tongue.gif
Точно това беше най - смешното biggrin.gif. На даунхил да пуснат трактор, пък бил той и със двигател от Силвия. Ми нали точно килограмите имат значение там - не двигателя?!
Такуми ги пукаше много по реалистично в анимацията biggrin.gif.

Силвията в началото - тва ако беше показване, аз да си бех гледал снимки по - добре ли? Вкараха я в един паркинг нашарена и я изкараха потрошена. Тоя къде ли не я млати... а колко коли още потроши wacko.gif ... абе заболя ме сърцето, а на края и главата от тая глупост.
Поне мацката да се беше съблекла, кат беше със нишка от сапунена опера ми то mad.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Юни 2006 10:40

tova za teksta s belite bukvi e dosta interestna idea, da go chetat samo horata det iskat da go chetat :thumbsup: . ta i moito mnenie go napravih s beli bukvi(po gore), da ne kaje posle niakoi che sam razkazal filma i za tova ne im e bil interesen tongue.gif
btw, filma si beshe parodia ot kadet go poglednesh. toia drapnatia si razdavashe kolite che kat sa match box. a i tova EVO kak drifteshe, che da go napraviat taka spored men triabva da mu razkachat niakak si srednia diferencial che da ostane samo zadno predavane, inache ne znam kak biha go driftvali taka. aaa, i mnogo me izkefi kak minaga dvete koli do kat se goniha na onova buzy-to krastovishte laugh.gif
->

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 10:50

Aide pak spoil biggrin.gif

За ЕВОто писаха, че било специално подготвено за филма само със задно предаване. Което обаче не променя факта, че е малоумно като идея biggrin.gif. 350Z пък никак не го виждам като дрифтър, просто щото тежи много, а тва не е предимство. Ама явно е бестселър в УСА и като такъв няма начин, да не е дъ бест :whistle:.
На един паркинг се появи за малко едно АЕ86... ама беше много грозно и много паркирало и за не повече от 2 секунди, та не се брои cool.gif.
Главния герой бтв. верно ли беше освен много тъп и непълнолетен... wacko.gif. Нещо казаха в началото, че нямал книжка?

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 22 Юни 2006 15:54


Sega da se oplacha i az! Svalih go vchera, makar che go davat po kinata. vikam sled rabota she legna na divana i shte go gledam ...

1-vo niakoi ne beshe zapisal filma do krai zashttoo ne vidiah krainata scena sas vin diesel - pu deba!

2-ro toia staria mustang ne mislia che e po-tejak ot z350-to a ako e, to ne e s mnogo. btw vijdal sam dosta z350 po drifting sastezaniata.

3-to naistina taia macka kak ne se sableche deba! celia film chakam!

a be filma beshe so-so
parvia vse oshte nai mnogo mi haresva. m/u drugoto tolkova mnogo smeniaha kamerite po edno vreme kato se goneha che me zabolia glavata! wacko.gif

4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 15:57

Ugabuga, nishto ne kaza za klasikata w drifta
MITSUBISHI 4X4
biggrin.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Юни 2006 17:03

Celia film beshe ...
boza bez banica!

1. 350Z ne chak tolkova tejki... v sravnenie sus Sivlia i A86 sa po tejki, no ne kato da ne stavat za drift

2. Mustanga sus Skyline motor beshe super iak bulshit, da ne govorim kak go montiraha vuv mustanga za 1 vecher :whistle:

3. Prekaleno mnogo efekti, iako presileni izpulnenia, i nai veche slabi "aktiori".

Filma si zaslujava glavno zaradi nikolko sceni sus exotichnata macka!
:whistle: wacko.gif wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Юни 2006 17:04

El Camino написа:Ugabuga, nishto ne kaza za klasikata w drifta
MITSUBISHI 4X4
biggrin.gif
Kakvo da kazva...
beshe iasno che convertnato na RWD!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 17:20

V35GTR, ти що не се казваш блекскайлайн, ми се криеш зад такива кодови наименования cool.gif - нещо да не те е срам да кажеш каква кола караш? :whistle:

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 22 Юни 2006 18:10

matzkata beshe strahotna. vijdal sam ia predi no ne moga da se setia kak se kazva.

osven neia nishto drugo hubavo niamashe v toia film IMHO

btw as sam vijdal evo-ta da driftvat, tova moje da e bilo RWD shtoto e specialno za drifting, no AWD drift e sushto vazmojen.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 22 Юни 2006 18:23

Che Filma e BS ,BS e ma vse pak e komersialen napraven za audiencia okolo 15-16-17 godini ,a teh gi radva super...

Inak taz macka spored men beshe nekva Indiika ,ma drugi vikat drugo - q kazete kak se kazva da q proverim sigurno e nekakyv slozen MIX.
Изображение

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2006 18:33

Mmm i na men na mix mi mqzashe. I neshto drypnato mai imashe ... ama ako nekoi q znae da q izdawa naprawo smile.gif

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 22 Юни 2006 18:35

eto vi malko fakti za movieto:

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

* Volkswagen donated 4 prototype R32's and 4 Touran minivans to fulfill its pledge with Universal to plug each other's products. As a result, R32's are in the movie.

* Toyo donated 4000 tires for the movie. Roughly half were used. Volk Racing donated 170 wheels as well.

* 600 Asian extras were used during the LA filming days for the street scenes.

* The Mitsubishi Lancer EVO IX, an AWD (all wheel drive) car, was converted to RWD in order to drift properly. Same thing was done with 2 of the VW R32's (which are also AWD).

* The VeilSide RX-7 driven by "Hans" used to be a special show car built by VeilSide and crowned "Best of Show 2005" at Tokyo Auto Salon, reportedly worth $150000. Just the custom leather interior reported cost $20000. Universal got it for $50000, and the crew promptly destroyed both the interior and exterior by repainting both (with spray-paint).

* One of the cars never before seen on American TV or Film is the Toyota Chaser, a Camry-sized sedan that has Lexus SC300's engine. Obviously, it was never exported to the US, and previously was only seen on US soil in special drift demo events.

* One of the Mustangs (out of 5) was actually converted to use a Nissan Skyline GT-R engine and transmission, just as the storyline says happened. However, that process took considerably more than just one evening as it did in the movie.

* The movie crew went to Japan and bought as many JDM (Japanese Domestic Market) vehicles as they needed. JDM vehicles have the steering wheel on the right.

* Over 100 cars were destroyed/wrecked during the filming of this movie.

* All of the drifting in the movie was performed by professional drivers, not created by CGI. As reported in a recent Sport Compact Car, Rhys Millen, his father, and a handful of other famous rally and drift racers consistently performed amazing drift sequences for the movie.
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 168 госта