...какво да се прави

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

...какво да се прави

Мнение от cany » 07 Дек 2004 18:13

ами преди месец се похвалих че имам тойота на 6000 км нова корола а сега да се "похваля" че беше паркирана пред блока и някакъв патриот през нощта метна няколко буркана от високите етажи и й спраска предното стъкло.... hmmm.gif гадна работа сега да видим поне по една друга тема от тук за сервиза на ТМ Ауто - като как ще се справят пичовете... абе да ти е кеф да се ядосваш хехе rolleyes.gif

Гост

Мнение от Гост » 07 Дек 2004 18:22

Много жалко sad.gif дано ти мине по-бързо boxed.gif Аз си мислех,че поне малко българина с годините е станал по-добър.......но.....се убеждавам ден след ден,че завистта и злобата нямат граници...но най-вече няма граница простотията... diespam.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: ...какво да се прави

Мнение от punkara » 07 Дек 2004 21:14

cany написа:ами преди месец се похвалих че имам тойота на 6000 км нова корола а сега да се "похваля" че беше паркирана пред блока и някакъв патриот през нощта метна няколко буркана от високите етажи и й спраска предното стъкло.... hmmm.gif гадна работа сега да видим поне по една друга тема от тук за сервиза на ТМ Ауто - като как ще се справят пичовете... абе да ти е кеф да се ядосваш хехе rolleyes.gif
egati istoriysata! ami ako beshe minal chovek, da mu sreze glavata???
neznam koi i kak shte plashta, no sushto proveri v Kobra, te sushto imat stukla, i sa na po-niski ceni! sad.gif

cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

Мнение от cany » 08 Дек 2004 22:42

..аз това си мислех - хайде стъкло кола майната му въпреки че е много гадно де дори да оставиме материалното - ами ако е човек? минаваш покрай блока ами той от 16 етаж може доста надалече да мята... и както му е кеф да види как удря колите така може да му е гот да отрепа някой и да се скрие вкъщи и готово... болни мозъци са това като слизах на паркинга да видя какво е станало имах чувство през цялото време че пада някое шише на главата ми mellow.gif

Гост

Мнение от Гост » 08 Дек 2004 23:20

Според мене да оцелиш предно стъкло на кола от 16 етаж е малко в сферата на научната фантастика.Според мене е целено тенденциозно от по-близко разстояние boo.gif мотива е -ЗЛОБА И ЗАВИСТ wacko.gif защото имаш нова кола.Какво ти казаха застрахователите?Имат ли го в ТМ АУТО?

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 09 Дек 2004 11:31

Малко офтопик по темата ..или по-точно залитане в посока буркана..
Та преди време докато йижях в 8-ми блок на Студ.град, една овца савсем нарочно ме замери с бутила от вино от 5-тия етаж( вярно, пиянските песни къзно вечер не са по вкуса на никого, ама чак да ме замерят с бутилки...)която за мой огромен късмет се разби точно под подметката ми ,малко преди да направя качка..това ме спази и от парчета стъкло. Аз обаче видях от кой прозорец я метнаха и газ нагоре, по един шут на двете врати и нахалтвам бесен и след около половин минута , разбирам че сам разбила друга врата, а в стаята момче и момиче се чукат ! голям смях ! девойката се разпищя, пича се гипсира....обаче ония окончателно се шашнаха, като им се извиних колкото учтиво можах , излязох си и методично разбих съседните врати. онази кучка си отнесе шамарите...интересното че бе по-пияна и от мен !

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 09 Дек 2004 14:24

Stass написа:Малко офтопик по темата ..или по-точно залитане в посока буркана..
Та преди време докато йижях в 8-ми блок на Студ.град, една овца савсем нарочно ме замери с бутила от вино от 5-тия етаж( вярно, пиянските песни къзно вечер не са по вкуса на никого, ама чак да ме замерят с бутилки...)която за мой огромен късмет се разби точно под подметката ми ,малко преди да направя качка..това ме спази и от парчета стъкло. Аз обаче видях от кой прозорец я метнаха и газ нагоре, по един шут на двете врати и нахалтвам бесен и след около половин минута , разбирам че сам разбила друга врата, а в стаята момче и момиче се чукат ! голям смях ! девойката се разпищя, пича се гипсира....обаче ония окончателно се шашнаха, като им се извиних колкото учтиво можах , излязох си и методично разбих съседните врати. онази кучка си отнесе шамарите...интересното че бе по-пияна и от мен !
ihaaaa, studentski grad vinagi si e bil Kauboiska sreshta :thumbsup: biggrin.gif

cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

Мнение от cany » 09 Дек 2004 15:39

boss™ написа:Според мене да оцелиш предно стъкло на кола от 16 етаж е малко в сферата на научната фантастика.Според мене е целено тенденциозно от по-близко разстояние boo.gif мотива е -ЗЛОБА И ЗАВИСТ wacko.gif защото имаш нова кола.Какво ти казаха застрахователите?Имат ли го в ТМ АУТО?
...не смея още да ги питам ТМ Ауто че още се разправям с Булинс ама ми се свива сърцето като си помисля че много е вероятнода нямат стъкло....... ohmy.gif

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 09 Дек 2004 18:50

quote]ihaaaa, studentski grad vinagi si e bil Kauboiska sreshta :thumbsup: biggrin.gif[/quote]

Хеле, Персийският залив си беше баси сварталището на подозрителни и тъмни особи...особено тъмни,когато там живееха предимно негри и араби ! biggrin.gif

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

stakla

Мнение от jimmmy » 10 Дек 2004 09:34

pich i az imah podoben problem s prednoto staklo i Bulins izplastat camo ot Tiby ili Cobra po tehnite ceni taka che traibva da proveris dali go imat shtoto mozhe da chakas i nad mesec akogo niamat! V toyota sigurnoshte e super skapo i niama da iskat ad ti go platiat ot tam vapreki che ako nemogat da ti go dostaviat ot Tiby tehnite hora ca ZADULZHENI da ti go platiat i ot toyota! ako v Cobra e 250 v toyota e 700- tva e za starlet a za nova carolla ne znam sad.gif

cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

Мнение от cany » 27 Дек 2004 12:43

в интерес на истината като се изключат простотиите от застрахователите - всичко мина ок в ТМ Ауто случайно имаха стъкло и не се наложи да чакам доставка и за 2 дни го сложиха...... сега паркирам по-далече от блока та поне ако някой пак я уцели да се постарае малко хехе laugh.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

camy

Мнение от juri_galev » 27 Дек 2004 13:36

[color=cyan][/color] Какво да ти кажа това си е типична българ6тина това на6ето племе е уникално просто едвали има такова завистливо племе ако може и вътре да го пусне6 в колата и седалките 6те ти разпори.Хубавото е че са ти я оправили

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 27 Дек 2004 13:40

Преди имахме Авенсис и пред зала универсиада ба6тами слиза за 5 мин когато се вру6та бе6е забравил кастофона за да извадят кастофона бяха извадили цялата конзола само за да измукнат кастофона.Таблото липсв6е

cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

Мнение от cany » 27 Дек 2004 15:11

яка простотия....

toyo
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Ное 2004 15:07

Мнение от toyo » 27 Дек 2004 15:14

Cany, Schte kajesch li po-podrobno kakyv e bil problemyt s Bulins? Zatrsahovkata pokriva li tvoia sluchai? Dokolkoto mi e izvestno, pri poiavata na niakakav problem, plaschtaneto se izyrschva ot BulIns kym servisa na Toyota (TM Auto) i ti ne bi sledvalo da plaschtasch nischto.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 67 госта