...какво да се прави

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
cany
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Ное 2004 10:08
Обратна връзка:

Мнение от cany » 27 Дек 2004 15:46

toyo написа:Cany, Schte kajesch li po-podrobno kakyv e bil problemyt s Bulins? Zatrsahovkata pokriva li tvoia sluchai? Dokolkoto mi e izvestno, pri poiavata na niakakav problem, plaschtaneto se izyrschva ot BulIns kym servisa na Toyota (TM Auto) i ti ne bi sledvalo da plaschtasch nischto.
ами в началото нямаше проблем уж - направиха оглед и поискаха оригиналната полица хайде това добре но после пък като я занесох не дадоха възлагателното писмо до тойота защото застраховката е на разсрочено плащане и бях платил половината - 1 100 лева. Оставиха ми 2 алтернативи - или да я платя цялата или да отида в който и да е друг сервиз (но не и на Тойота) и да го сменя, да взема фактура и да ми я осребрят от Булинс. Което е доста странно, обясних си го с цената - вероятно ремонта в Тойота е по-скъп от размера, който до сега съм внесъл по каското.. Естествено внесох и останалата част от вноските на куп и от там нататък тръгна по вода..

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

Bushit

Мнение от jimmmy » 27 Дек 2004 17:42

Pichove camo shte vi kazha che se otkazvam da karam po sviastna kola v Bulgaristan camo zaradi Bulins i magareshkite istorii koyto mi spretnaha! POvece zanisto niama da se zastrahovam s tiah nito za grazdanska nito kasko nito kvoto i da e!

toyo
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Ное 2004 15:07

Мнение от toyo » 28 Дек 2004 12:41

Jimmmy, te neschtata za "vyrzani" - kogato si kupuvasch Toyota ot TM Auto - i bez da iskasch te zalepvat kym BulIns. Tuk ima dogovor mejdu dvete kompanii - nali se seschtasch: "Ti na mene, az na tebe.." Niama kak - tova e chistia business. Ima go u nas, ima go na vsiakade po sveta :o)) Nedei misli, che samo v BG sa problemite. Dano da uzreem po-byrzo i zastrahovatelnata vnoska da se opredelia ot tova kakvi i kolko naruschenia si imal.....

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

Мнение от jimmmy » 28 Дек 2004 14:14

toyo написа:Jimmmy, te neschtata za "vyrzani" - kogato si kupuvasch Toyota ot TM Auto - i bez da iskasch te zalepvat kym BulIns. Tuk ima dogovor mejdu dvete kompanii - nali se seschtasch: "Ti na mene, az na tebe.." Niama kak - tova e chistia business. Ima go u nas, ima go na vsiakade po sveta :o)) Nedei misli, che samo v BG sa problemite. Dano da uzreem po-byrzo i zastrahovatelnata vnoska da se opredelia ot tova kakvi i kolko naruschenia si imal.....
E tva che imat niakuv dogovor mie yasno no ti kazvam che parvo ako si kupis kolata izcialo ne mogat da te nakarat da se zastrahovas pri tiah toav e ako si na lizing predpolagam! Drugoto mi e yasno che navsiakade po sveta imat podobni dogovori no moga puk da ti kazha che sum bil zastrahovan v chuzbina i otnoshenieto pri steta e savsem drugo! Ne samo che ti opraviat kolata vednaga ami i otnoshenieto e uctivo- nezavisimo dali im e priatno ili ne! V Bulins nestiga che mi kazaha che ne e tiahna rabota da mi opraviat kolata ami i ca me motali suma ti vreme tokato si nameria chasta i mi ya osrebriat - napravo si e chista gavra otnoshenieto im! Drugoto naisitna traibva da se opredelia zastrahovkata na godinite i stazha bez narushenia i proizshestvia... dosta e tupo s tia procenti no vse pak traibva da se ima i predvid standarta na stranata kato cialo.... Kakto i da e vaprosa e che me e yad che ne se zastrahovah kam allianz a poslusah edni poznati koyto mi hvaleha bulins kato dosta korektni i uz bg compania i bla bla te ca si absolutni mutri i nestastnici zamene i tva e!

toyo
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Ное 2004 15:07

Мнение от toyo » 29 Дек 2004 09:17

Glei sa - Toia business si e mutrenski. V neuredena dyrjava e taka. Ne se nabliaga mnogo-mnogo na nachina na obslujvane, korektnost, tochnost. Tuka sistemata e koi ima po-gyvkava struktura za byrzo otkrivane na gepenia avtomobil. Abe djingla sme si oschte i tova e.....:o))

Гост

Мнение от Гост » 09 Окт 2005 11:27

cany написа:
toyo написа:Cany, Schte kajesch li po-podrobno kakyv e bil problemyt s Bulins? Zatrsahovkata pokriva li tvoia sluchai? Dokolkoto mi e izvestno, pri poiavata na niakakav problem, plaschtaneto se izyrschva ot BulIns kym servisa na Toyota (TM Auto) i ti ne bi sledvalo da plaschtasch nischto.
ами в началото нямаше проблем уж - направиха оглед и поискаха оригиналната полица хайде това добре но после пък като я занесох не дадоха възлагателното писмо до тойота защото застраховката е на разсрочено плащане и бях платил половината - 1 100 лева. Оставиха ми 2 алтернативи - или да я платя цялата или да отида в който и да е друг сервиз (но не и на Тойота) и да го сменя, да взема фактура и да ми я осребрят от Булинс. sа, който до сега съм внесъл по каското.. Естествено внесох и останалата част от вноските на куп и от там нататък тръгна по вода..

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта