600+ bhp Supra ,vyv Burgas

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

600+ bhp Supra ,vyv Burgas

Мнение от LordDigital » 19 Дек 2004 02:33

Eto snimki:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... ht=#128556

Predi da postvate prochetete i temata na bmwpower foruma ,tam i az sym si kazal moeto skromno mnenie:

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... ht=#128556
Изображение

ToYoTa-sTz
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2004 18:51
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от ToYoTa-sTz » 19 Дек 2004 12:06

тая супра само дето под капака е хубава ....
инак :censored: .. прави са като казват че ще е слаба на старта ...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Дек 2004 17:25

Къв старт бе пич ,тя вероятно си е със Дефаулт мап-овете на АЕМ - не само на старт ами и при 150км/ч сигурно е по-бавна от волга:)

Инак ако се МАП-не както ТРЯБВА и разбирасе има гуми ша ги поцепи всички наред съвсе ОверГаз-кия СкайЛайн.
Изображение

ToYoTa-sTz
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2004 18:51
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от ToYoTa-sTz » 21 Дек 2004 19:52

каф сайнлайн я даи пик ..

supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do LordDigital

Мнение от supra_mania » 21 Яну 2005 09:59

do LordDigital :

Mi kato mislish che taia Supra shte e slaba shto ne slojish niakoi lev na tova i da gi vidim na starta a? Nali mnogo gi chuvash tia raboti,a otnosno
Turbo Kit-a mnogo mi e interesno koi ot vas izobshto e vijdal na jivo takuv kit v BG i koi izobshto e karal takava kola che da znae koi kit e po hubav edinichnia ili dvoinia?I ako poglednete v suprastore kadeto prashtate choveka da si kupi map karti shte vidite che HKS2835 zamestva T88H za da se dostigne max hp na 900.I za portokola picha si kopuva chastite ot titanmotorsports i predvaritelno govori s horata kakvo da vzeme za da moje da ia kara hem vseki den hem da e edna ot nai burzite.Ta tova ne e sluchaen kit a vsichko e predvaritelno testvano i preporuchano ot firmata koiato durji rekorda na 400 m

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 21 Яну 2005 12:09

2 супра_мания: Лорда има по-старата генерация турбо-Супра, което не му пречи да има идея от този турбо-кит (доколкото съм информиран той също слага подобен).
Иначе за останалото си има тунинг.бг форум - тук не е мястото за спорове и залагания.

Гост

Мнение от Гост » 21 Яну 2005 14:28

kaskadnoto palnene mu e maikata biggrin.gif .... :thumbsup: wacko.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: do LordDigital

Мнение от ALTEZZA » 21 Яну 2005 22:41

supra_mania написа:do LordDigital :

a otnosno Turbo Kit-a mnogo mi e interesno koi ot vas izobshto e vijdal na jivo takuv kit
tazi snimka sam ia pravil az ;), no za edno si prav, kolata ne e v BG.
Прикачени файлове
IMG_0748.jpg
IMG_0748.jpg (219.71 KiB) Преглеждано 7164 пъти
->

supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do Jamie

Мнение от supra_mania » 21 Яну 2005 22:46

Mi mnogo huu ama dvete koli niamat nishto obshto,taka che neznam kakuv podoben turbo kit e trugnal da slaga izobshto.I vse pak az se oburnah kum nego a ne kum teb

supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do ALtezza

Мнение от supra_mania » 21 Яну 2005 22:48

Mi maniashtinata e mnogo dobre ama kakto kaza ne e v BG to i vuv Florida se namira nai burzata supra ama....

supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do Altezza

Мнение от supra_mania » 21 Яну 2005 22:53

e vij ia taia
Прикачени файлове
Supra%202004%20011.jpg
Supra%202004%20011.jpg (91.81 KiB) Преглеждано 7156 пъти

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Яну 2005 22:56

mi ne mislia che vaprosa triabva da e dali kolata e v BG ili ne, istinskia spor e single turbo vs. twin turbo. az ne sam koi znae kolko navetre s nestata, no sam vijdal veche niakolko Supri koito sa natovareni sas sumati kone(700hp+) i te sa se sas single turbo.
->

supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do Altezza

Мнение от supra_mania » 21 Яну 2005 23:11

Mi to izvodut e samo edin niamat dostatuchno kinti za HKS,shtoto i v USA 8000 K ne sa malko pari za turbo.No si prav che vuprosut e koe e po dobre edinichno ili dvoino turbo.Znachi Titanmotorsports karat s greddy ama da ne zabraviame che imenno te sa im osnovni sponsori i misulta mi e nemislish li che ako HKS im biaha sponsori niamashe da karat s tehni produkti?Eto tova e istinata vuzpolzvash se ot tova koeto ti se davan i izvlichash nai dobroto ot nego,a za tezi supri deto si gi vijdal mi az puk povecheto deto sa nad 700hp sum gi vijdal s dvoen turbo kit.Vseki ima pravo na mnenie i moje da go otstoiava no v sluchaia tova moje da se proveri i na praktika a ne samo na teoria,taka che GO GO GO...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: do LordDigital

Мнение от LordDigital » 22 Яну 2005 11:57

supra_mania написа: Mi kato mislish che taia Supra shte e slaba shto ne slojish niakoi lev na tova i da gi vidim na starta a?
Az izkazvam prosto mnenie ,ako izkas pari govori tam sys Misho deto mu q prodade suprata na vyprosniq chovek toi e po tiq raboti:)


supra_mania написа: Turbo Kit-a mnogo mi e interesno koi ot vas izobshto e vijdal na jivo takuv kit v BG i koi izobshto e karal takava kola che da znae koi kit e po hubav edinichnia ili dvoinia?I ako poglednete v suprastore kadeto prashtate choveka da si kupi map karti shte vidite che HKS2835 zamestva T88H za da se dostigne max hp na 900


Otvoren sym za diskusia dali dvoino turbo kit-a e po-dobyr. Dai si argumentite I da vidim do kyde cha go dokarame? Az ti kazvam moita istina ,tq idva ot praktikata (Dyno sheets) I ot teoriqta (debelite PDF na swedite i Porsche) - dvoinoto turbo (kakto I troinoto stoto ima 1-2 2j sys triple turbo) ,I dvete nqmat nikakyv drug efekt osven poharchenite pari ot kupuvacha I razbirase FUKNQTA na bylgarski (Show room effectoz na angliiski).
supra_mania написа:I za portokola picha si kopuva chastite ot titanmotorsports i predvaritelno govori s horata kakvo da vzeme za da moje da ia kara hem vseki den hem da e edna ot nai burzite.Ta tova ne e sluchaen kit a vsichko e predvaritelno testvano i preporuchano ot firmata koiato durji rekorda na 400 m
Evalata na pitcha ,ne sym kazal losha duma za nego – ako nekoi me e razbral pogresno negova si rabota. Izbora mu e chudesen ,neka obache pyrvo da se pusne srestu nekoi da go vidim kak operira na WOT ,I togava ste vidim ima li takiva raboti kato “predvaritelno testvani” I preporychani. Ima edno nesto I to se naricha Tuning ,pri tezi mosnosti obiknovenno ne stava sys predvaritelno testvanite Zelazarii ,VERVAI MI… neka da vidim kak cha vyrvi taz Supra na WOT srestu nekoq druga “byrza kola” vyv Bylgaria ,pak ako se chustva mnogo byrz moze da mu redim da se pusne I srestu Turskata supra? ,predi tova obache cha ti kaza che mi napomnqs na onezi pitchove ot Lada Foruma deto si mislqt che kato izvadqt karburator Weber out of the Box I toi sha e perfektno Jett-at za tqhnata Zigula.
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: do Altezza

Мнение от LordDigital » 22 Яну 2005 12:12

supra_mania написа:Mi to izvodut e samo edin niamat dostatuchno kinti za HKS,shtoto i v USA 8000 K ne sa malko pari za turbo.No si prav che vuprosut e koe e po dobre edinichno ili dvoino turbo.Znachi Titanmotorsports karat s greddy ama da ne zabraviame che imenno te sa im osnovni sponsori i misulta mi e nemislish li che ako HKS im biaha sponsori niamashe da karat s tehni produkti?Eto tova e istinata vuzpolzvash se ot tova koeto ti se davan i izvlichash nai dobroto ot nego,a za tezi supri deto si gi vijdal mi az puk povecheto deto sa nad 700hp sum gi vijdal s dvoen turbo kit.Vseki ima pravo na mnenie i moje da go otstoiava no v sluchaia tova moje da se proveri i na praktika a ne samo na teoria,taka che GO GO GO...
Mi tva koi sys kakvo kara si prav che si e vypros na sponosrstvo i ne moze da se gleda ,nema smisal da go obsyzdame. Horata koito pritezavat takiva koli ,i tyrsqt nebesata 8000 ne sa nikakyv problem. Ima obache 2 tipa hora ,tezi koito pravqt izbor baziran na research i preporyki ot Tuneri ,i tezi koito prosto kupuvat nai-skypoto koeto mogat da namerqt ,koeto razbirase ne vinagi e zadylzitelno nai-dobroto. Osven tva kato se zamislq spomenatiq ot mene mesten tuning shop tuka tocno do moito selo ,ima edinicni kitove za povece pari stiga da izkas:)
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта