600+ bhp Supra ,vyv Burgas

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
supra_mania
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2004 17:34
Местоположение: Burgas

do LordDigital

Мнение от supra_mania » 22 Яну 2005 22:36

Mi hubavo nashia znachi da ne sporim koi e po dobur i koia lada e po dobra aide kato se pusne posle pak shte govorim a starta shte e mnogo skoro.I neznam do kakvo selo jiveesh ama mi e mnogo interesno koi edinichen kit struva nad 8000 K i mi se iska da si dopulnia znaniata taka che iade dai malko info za tiah i niako sait ako imash.A za testovete mnogo mi e interesno kak inuche se proveriava koe e nai dobroto,kato kupish slojish i posle go smenish s drugo?Mi az mislia che e po dobre da se doverish na hora koito sa izprobvali neshtata i imat naistina opit shtoto koito i kakvoto mi govori ne sum siguren che niakoi naistina e pravil takava kola v BG osven na teoria.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 23 Яну 2005 04:23

supra_mania написа: Mi hubavo nashia znachi da ne sporim koi e po dobur i koia lada e po dobra aide kato se pusne posle pak shte govorim a starta shte e mnogo skoro.
Mi dano se predstavi dobre ,kato fen na markata mu go zelaq ot vseSyrce:) Primera za Ladata ti go dadoh savsem hipoteticno ,nadqvam se da si razbral kakvo imah vyv predvid.
supra_mania написа: I neznam do kakvo selo jiveesh ama mi e mnogo interesno koi edinichen kit struva nad 8000 K i mi se iska da si dopulnia znaniata taka che iade dai malko info za tiah i niako sait ako imash.
Sysedno selo koeto granici sys moito se kazva SelU Bloomingdale ,vyprosnia garaz se naricha Sound Performance ,naimenovan za kratko ot horata vyv Supra obststvoto SP & sys razbirase izklucitelno visoka reputacia. SP kitovete sa edinicno turbo ,vinagi I zapocvat misla ot $4000 ,podoben kit bez spoolUp e bezmislen za Drag ,ta okomlketovka sys spoolUp I vsicki extri moze da nadmine $8000 bez problem.
supra_mania написа: A za testovete mnogo mi e interesno kak inuche se proveriava koe e nai dobroto,kato kupish slojish i posle go smenish s drugo?
2 nacina na proverka ,teoriticen I praktichen. Praktichniq e naistina 1 kola ,tunnata kakto trqbva sys edinicno turbo I sys 2 golemi turbos. Ima takiva experimenti praveni ,razlikite mezdu edinicnoto I dvoinoto za edni I systi kone sa nistina nistozni. Teoriqta e qsno che razlika moze da ima ,pri razbirase niski A/Rs ,ot tam nagore kategoricno pak stava prenebrezimo malka. Ako imas drugi danni ,dai gi tuka da gi obsydim I da vidim kyde e istinata:)
supra_mania написа: Mi az mislia che e po dobre da se doverish na hora koito sa izprobvali neshtata i imat naistina opit shtoto koito i kakvoto mi govori ne sum siguren che niakoi naistina e pravil takava kola v BG osven na teoria.
Absolutno sym syglasen sys tebe. Cha ti kaza obache kakva greska pravite ,vie se doverqvate na hora koito prodavat ,te pravqt 20% commission da rechem. Sega neka da predpolozim che edinicnoto turbo cha ti struva $5k a dvoinoto nekyde kym $8k ,ti ako si na mestoto na tezi hora koe bi preporychal? Az da ti kaza syvsem chestno shte ti preporycam dvoinoto turbo ,zastoto cha napravq edno $600-$700 otgore. Nqma I da te izlyza kato ti kaza che tozi kit ste e po-dobyr ot edinicnite (tva si e samata istina) ,samo ceh na praktika razlikata e tolkova malka che kato se zamislis kolko tezi edna turbo ,naistina ne si zasluzava:) Zaradi tva moito doverie e ili na choveka koito chte mi tunva kolata (ne da mi prodava chastite) ili na moite izvodi bazirani na informaciata ot dobre izvestnite 2 supra foruma

P.S. Okolo SP - eto i edno video za dushata ,che da e interesno i na drugite deto chetat:

http://www.mid-westsupras.com/stream/SKpromo.WMV
Изображение

sqyline
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2005 12:35
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от sqyline » 24 Яну 2005 12:56

Momcheta .... Eto tova e istinata.... !


http://www.modified.com/sportculture/feature_dec01.html

:thumbsup:

sqyline
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2005 12:35
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от sqyline » 24 Яну 2005 13:51

Stats, video and information za skyline, supra, Sti ...Tunvani!

www.exvitermini.com

enjoy!!!!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 01 Мар 2005 22:17

Eto i malko snimki ot posledniq REFRESH na tuninga na vyprosnata Supra:


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ostava i da vyrvi taka kakto izglezda ... a dano:)
Изображение

Гост

Мнение от Гост » 01 Мар 2005 22:50

Lord dosta dobre izgljda suprata snimaite na Cj ae86 da q vidim i neq nali i tq e pravena ako nqma estestvenno snimki po forumq nqkade.No dobre e dosta dobre haresvami Suprata

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 01 Мар 2005 22:58

Lord are snimai tvoita supra da q vidime nali imash.I mnogo iskam da vida Ae-to na Cj gledal sam mu klipove

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 01 Мар 2005 23:45

juri_galev написа:Lord are snimai tvoita supra da q vidime nali imash.I mnogo iskam da vida Ae-to na Cj gledal sam mu klipove
Моита не още за снимане ,като стане - тогава:)
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 02 Мар 2005 10:16

ami Supra, kakvo drugo da si govorim...
->

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Мар 2005 22:55

http://www.streetracersbg.com eto o6te snimki na suprata

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Хех

Мнение от LordDigital » 19 Авг 2005 16:22

Кофти работа.

Сега се потрвърди от Втори източник ,прогнозата ми беше ВЯРНА - нашия пишман Тюнер и Компаниа (SupraMania) е УСПЯЛ ДА ПОТРОШИ КОВАНИ JE бутала. Обяснянието му било ,че не издържали на повече от 1.5 бара ,едва ли не били боклуци. Сега ша набутат собственика за CosWorth бутала (продават се под търговската марка JUN и струват над $2500 комплекта).

Кво да се праи - малоумници секакви - езък за хубавата кола!
Изображение

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 19 Авг 2005 16:44

haha 1.5bar = okolo 20psi nali? haha
ba si maloumnicite. na moito 4efte do 28psi izdarjat stock butalata :-D
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 19 Авг 2005 17:50

Лорде, какво са сторили за да ги преебат ?
Да не са пробвали дали 550 кубика инжектори ще захранят 800 коня ? :whistle:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 19 Авг 2005 19:15

che te stock butalata triabva da izdarjat na poveche psi, nali?
kvo sa napravili za da gi gramnat, too lean mixture?
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 19 Авг 2005 21:28

ALTEZZA написа:che te stock butalata triabva da izdarjat na poveche psi, nali?
kvo sa napravili za da gi gramnat, too lean mixture?
nai veroiatno ... ili e bilo studeno vremeto i sa niamali boost controller i moje boost-a da e spike-nal i da e razcepil butalata.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 201 госта