CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Rudy
Мнения: 1347
Регистриран на: 14 Юни 2009 17:35
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Rudy » 30 Яну 2014 18:55

ето едно нещо за корекция:
Изображение
Изображение

Veseliq
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Ное 2011 22:37

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Veseliq » 02 Юни 2014 01:00

С "малко" закъснение е оправена бъзстъпковата кутия. Както и ред други неща. Сега е момента ако искате нещо по сайта - здраво съм го хванал, чак правя API за мобилни приложения и нов дизайн с мобилна версия :)
Изображение

Аватар
Airfan
Мнения: 1452
Регистриран на: 28 Сеп 2013 01:31
Местоположение: Пловдив
Автомобил: 2013 Avensis T27 1.8 Vmatic
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Airfan » 02 Юни 2014 01:21

Veseliq написа:С "малко" закъснение е оправена бъзстъпковата кутия. Както и ред други неща. Сега е момента ако искате нещо по сайта - здраво съм го хванал, чак правя API за мобилни приложения и нов дизайн с мобилна версия :)
Андроид мобилно приложение, с което офлайн да си въвеждам зарядката и при наличие на връзка да синхронизира с онлайн профила ми.
Изображение Изображение

Аватар
picha
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Дек 2013 16:11
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от picha » 03 Юни 2014 08:29

Колеги, имам регистрация в "карспендинг". Моля, кажете как да си сложа и аз в подписа рекламен линк с картинка, като вашия?

Аватар
Airfan
Мнения: 1452
Регистриран на: 28 Сеп 2013 01:31
Местоположение: Пловдив
Автомобил: 2013 Avensis T27 1.8 Vmatic
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Airfan » 03 Юни 2014 09:25

picha написа:Колеги, имам регистрация в "карспендинг". Моля, кажете как да си сложа и аз в подписа рекламен линк с картинка, като вашия?
Отваряш си профила на колата, където има списък със зарядките ти. В ляво в менюто има "Форумна картинка", цъкаш там и ти излизат два варианта - ВВ код и HTML код. На теб ти трябва ВВ код, който да копираш в подписа си.
Изображение Изображение

Аватар
picha
Мнения: 26
Регистриран на: 29 Дек 2013 16:11
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от picha » 05 Юни 2014 07:21

Благодаря колега! :thumbsup:

Аватар
Airfan
Мнения: 1452
Регистриран на: 28 Сеп 2013 01:31
Местоположение: Пловдив
Автомобил: 2013 Avensis T27 1.8 Vmatic
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Airfan » 11 Юни 2014 09:07

Veseliq написа:С "малко" закъснение е оправена бъзстъпковата кутия. Както и ред други неща. Сега е момента ако искате нещо по сайта - здраво съм го хванал, чак правя API за мобилни приложения и нов дизайн с мобилна версия :)
Няма да е лошо да се направи възможност да се въвеждат и показанията на борд компютъра като средна скорост и разход.
Изображение Изображение

Veseliq
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Ное 2011 22:37

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Veseliq » 07 Юли 2014 09:08

Наскоро се поосвбодих и започнах усилена работа по направата на:
1) API, така че да направим мобилни приложения
2) Всички искани нови функционалности като "споделени МПС-та", "напомняния за застраховки и други периодични плащания", но най-вече...
3) Пълен редизайн с мобилна версия!

Оказа се, че работейки с дизайнерка, която не разбира идеята на сайта и не е негов потребител, ще е много трудно да се направи нещо уникално - само по описание на идеите ми и ужасните ми рисунки. Така че ще използвам темата да кажа, че търся дизайнер, с който или да станем партньори в това начинание, или да му бъде плащано за freelance работа по проекта.

Трябва да се направи нов модерен и респонсив дизайн, който да помества текущите и още много функционалности. Дизайна ще се ползва и като шаблон за мобилните приложения после. Нека просто ми пише, имам с какво да го грабна (ако се кефи на подобни авто проекти).
Изображение

Аватар
Vesko
ЗАВИНАГИ С НАС.....
Мнения: 3835
Регистриран на: 27 Авг 2007 18:25
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Vesko » 07 Юли 2014 10:17

По въпроса за дизайна, не може ли сайта даси има съвсем опростен ДОС интефейс? При бавни връзки сайтовете с картинки, джава скриптове и всички модни измислици са почти невъзможни за работа. И човек да си избира "модният" сайт ли иска или функционалният wink.gif
Преди: Авенсис 1.6 4АФЕ/1999г, Авенсис 1.8/2003г, Ярис 1.3 Авт/2004г, Авенсис 2.2Д4Д/2005г
Изображение

Veseliq
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Ное 2011 22:37

Re: CarSpending.com: Сайт за следене на разходите по МПС-то

Мнение от Veseliq » 07 Юли 2014 11:25

Никой не твърди, че новият дизайн трябва да е с "мазни анимации", претрупан с джаваскриптове - напротив. Целта е точно да бъде максимално лек и прост и много функционален, какъвто текущия не е.
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 92 госта