Вече имам Ярис 2003г. (+ лично мнение след ползване)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
kaltcev.72
Мнения: 116
Регистриран на: 02 Май 2013 21:30
Местоположение: Wiesbaden Germany

Re: Вече имам Ярис 2003г. (+ лично мнение след ползване)

Мнение от kaltcev.72 » 09 Юни 2014 20:10

Драги ми Смехурко , пиша това не че НЯМА Яриси просто ми стана любопитно . От всичките обяви като се ограничиш в цена,периметър 100 км щото нямам време да обикалям Дойчеланд, остават около 500 бр , като отсееш плявата , щото аз не търся кола за износ или милионерка , а държа да има ТЮФ , някаква сервизна история и тн , бройките намаляват . Писал съм "......тръгнах на разузнаване " определено чакам приват обява
Със сервиза който потдържам собствения автомобил преговараме за Т 27 , а Яриса ми е за градска кола .
И определено няколко пъти се сблъсквам с такива износи , не само на Тойоти , но са за предпочитане .
Много благодаря за безценните ти съвети , но все пак задръж ги за хората който Дойчеланд е непозната територия !


П.П.
Не ми отговори запозна ли се със закона за пререгистриране на автомобилите на ДЕ номера ! laugh.gif
Ше фърла с тебе по нещо!

Аватар
Not_active_user_1
Мнения: 1480
Регистриран на: 16 Юни 2011 18:59
Местоположение: Германия

Re: Вече имам Ярис 2003г. (+ лично мнение след ползване)

Мнение от Not_active_user_1 » 09 Юни 2014 20:26

Имаш изключително ниска култура и нагло държание, за да ти отговарям. Аз там ти казах, че просто с теб темата няма да е продължа по простата причина, че си служиш с обиди. След, като си простак, аз не мога, а и не искам да те променя и да ти слизам на твоето ниво. Само ще ти кажа, че в онази тема си пролича, че изобщо не разбираш немски. Постнал си едно нещо, което не го разбираш. Намери си преводач или ползвай гугъла и ще разбереш какво имам предвид. Тук също на първо място използваш обида. Продължавай все така! biggrin.gif
И между другото май за Авенсиса, ако не ме лъже паметта пак беше писал, че нямало. Еми в Африка ги изнасят, тва е. tooth.gif
Не е нужно човек да познава Германия, за да знае от обща култура, че това е най-големия пазар на нови и употребявани автомобили в Европа и един от най-големите в света. Ти щом тук не можеш да си намериш кола и се оплакваш във форумите че нямало си представям колко си зле. При това не говорим за екзотики, а за едни от най-масовите модели.
Можеш да не ми отговаряш! И тази тема с теб приключи. Ако някой път решиш да се държиш малко по-културно и възпитано, може да дискутираме. :whistle:

Аватар
kaltcev.72
Мнения: 116
Регистриран на: 02 Май 2013 21:30
Местоположение: Wiesbaden Germany

Re: Вече имам Ярис 2003г. (+ лично мнение след ползване)

Мнение от kaltcev.72 » 10 Юни 2014 21:27

Само не разбрах къде те обидих .....?
Постал съм нещо което ТИ не разбираш ....
Изобщо не държа да дискутирам с теб и не отговарям за това което си прочел ,а за това което съм написал!
Колкото до това дали съм ПРОСТАК ,не си ти Човека който ще определи да не цитирам твой мнения ,те колегите знаят !
Спирам до тук ,нали знаеш ...прасетата .....калта ! worthy.gif
Ше фърла с тебе по нещо!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 67 госта