Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria - # ИЗЧЕРПАНИ #

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria - # ИЗЧЕРПАНИ #

Мнение от Spike » 23 Яну 2005 13:04

Темата почна да се обсъжда тук, но мисля, че е по-добре да е се отдели. Погледнете в темата за фанелките ако ви интересуват коментарите до сега. juri_galev предложи идеята, на мен ми хареса и реших да направя нещо по въпроса. В основни линии целта ми е да предложа 2-3 варианта за стикери и след коментари от ваша страна да се спрем на един (или на нито един). Избраният вариант задължително ще е с един дизайн, но ще може да се променят цветовете в зависимост от цвета на колата или мястото където ще се залепи стикера.
Последно промяна от Akima на 18 Ное 2015 21:48, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 23 Яну 2005 13:05

Вариант 2 от ALTEZZA - дано съм уцелил какво имаш предвид unsure.gif
Прикачени файлове
Sticker 2 - White.gif
Sticker 2 - White.gif (15.71 KiB) Преглеждано 18755 пъти
Sticker 2 - Black.gif
Sticker 2 - Black.gif (16.58 KiB) Преглеждано 18755 пъти
Sticker 1 - White.gif
Sticker 1 - White.gif (14.5 KiB) Преглеждано 18755 пъти
Sticker 1 - Grey.gif
Sticker 1 - Grey.gif (11.77 KiB) Преглеждано 18755 пъти
Sticker 1 - Black.gif
Sticker 1 - Black.gif (14.44 KiB) Преглеждано 18755 пъти
Последно промяна от Spike на 26 Яну 2005 21:16, променено общо 1 път.

Гост

Мнение от Гост » 24 Яну 2005 21:23

Човече, браво за ентусиазма ти.Казвай ако има нужда от парички.На мене дизайна не ми е първа сила ама не мислиш ли, че трябва да е прозрачна със сиви металик букви-като банера на клуба?

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 24 Яну 2005 21:38

veli написа:Човече, браво за ентусиазма ти.Казвай ако има нужда от парички.На мене дизайна не ми е първа сила ама не мислиш ли, че трябва да е прозрачна със сиви металик букви-като банера на клуба?
Мерси за коментара! biggrin.gif

Белият и черният фон ги брой за прозрачни. Сложил съм ги такива, за да се виждат по-добре останалите неща. Ще направя още един вариант със сив текст като логото на форума.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 24 Яну 2005 22:30

mi tezi stikeri sa ok, no da ti kaja logoto po mi haresva, samia shrift, nachina po koito sa podredeni teksta i emblemata, kakto i odebelenoto Bulgaria, i chevenoto Toyota. pak i sivi bukvi sasto mi se struva dobra ideia(s izkluchenie na Toyota koeto e cheveno). btw, za kakva golemina na stikera stava vapros. za celia tekst moje bi 20-25cm daljina na stikera bi triabvalo da e ok, no ako triabvashe az da izbiram steshe da e i po-malak daje, zastoto az bih go lepnal na malkoto parche staklo na zadnata vrata, to nali ne se dviji.
Последно промяна от ALTEZZA на 24 Яну 2005 22:32, променено общо 1 път.
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 24 Яну 2005 22:31

Spike написа:
veli написа:Човече, браво за ентусиазма ти.Казвай ако има нужда от парички.На мене дизайна не ми е първа сила ама не мислиш ли, че трябва да е прозрачна със сиви металик букви-като банера на клуба?
Мерси за коментара! biggrin.gif

Белият и черният фон ги брой за прозрачни. Сложил съм ги такива, за да се виждат по-добре останалите неща. Ще направя още един вариант със сив текст като логото на форума.
super sa, chudya se ako uvelichism malko goleminata na web adresa na cluba, nyama li da e po-dobre?
:thumbsup:

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 25 Яну 2005 10:31

ALTEZZA написа:mi tezi stikeri sa ok, no da ti kaja logoto po mi haresva, samia shrift, nachina po koito sa podredeni teksta i emblemata, kakto i odebelenoto Bulgaria, i chevenoto Toyota. pak i sivi bukvi sasto mi se struva dobra ideia(s izkluchenie na Toyota koeto e cheveno). btw, za kakva golemina na stikera stava vapros. za celia tekst moje bi 20-25cm daljina na stikera bi triabvalo da e ok, no ako triabvashe az da izbiram steshe da e i po-malak daje, zastoto az bih go lepnal na malkoto parche staklo na zadnata vrata, to nali ne se dviji.
Ами, това ще е второто предлоцение тогава. Ще вкарам и логото в CorelDraw и утре ще има още един вариант. За големината: файла ми е векторен, т.е. може логото да е от 2 метра до 2 сантиметра. Нямам идея колко голямо трябва да е. Май вие ще решите unsure.gif

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 25 Яну 2005 10:36

Май повечето от вас предпочитат сив текст. Вариантите с бял и черен текст се сливат и остава един със сив текст тогава.
punkara написа:super sa, chudya se ako uvelichism malko goleminata na web adresa na cluba, nyama li da e po-dobre?
:thumbsup:
Мисля че можем да го увеличим (май този адрес е ключовият елемент), но ще си остане с малко по-различен шрифт от Toyota, за да се откроява.

Довечера или утре ще кача новите предложения. Благодаря на всички за коментарите!!!

b_d

Мнение от b_d » 25 Яну 2005 10:39

Spike,

не знам дали ще съм полезен - вероятно всичко това го знаеш, но би могло да е от полза.

Лепенки за стъкла на коли се правят на прозрачно PVC фолио. Печатат се огледално(Emulsion down), за да могат като се залепят отвътре на колата да се четат отвън. Тъй като няма застъпване на цветова няма нужда от раздуване.

Успех :thumbsup: :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Яну 2005 10:42

mi za dizaina i dvata varianta sa ok za men, taka che ako ima hora s predpochitania da si gi kazvat. za razmera, az mislia che edinia variant e da sa kam 10cm taka che da se sabirat na malkite zadni stakla, a drugia variant e da sa kam 25-30cm che da se lepiat na zadnoto staklo. tova da se lepiat na staklo mi hrumna na men, stoto az drugade ne bih lepnal stiker, no moje da ima hora det da iskat da lepnat stikera na zadnia bagajnik, togava mojebi po odachen za tiah bi bil malkia variant. btw, za kakvi pari stava vapros, pak i kolko broiki triabva da se izrabotiat che da ima smisal da se pravi cialata procedura. pak i kakto niakoi ot nas sa zad granica, moje da se okaje po lesen variant prosto da si gi izpechatame na mesto wacko.gif
->

Гост

Мнение от Гост » 25 Яну 2005 11:03

Spike написа:Май повечето от вас предпочитат сив текст. Вариантите с бял и черен текст се сливат и остава един със сив текст тогава
И аз го предпочитам, защото ще бъде в тон с банера на клуба и на Тойота.Но незнам как ще седи на прозрачен фон???

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 25 Яну 2005 11:07

veli написа:
Spike написа:Май повечето от вас предпочитат сив текст. Вариантите с бял и черен текст се сливат и остава един със сив текст тогава
И аз го предпочитам, защото ще бъде в тон с банера на клуба и на Тойота.Но незнам как ще седи на прозрачен фон???
Ами, аз за тази цел направих 2 варианта с бял и черен текст, за да изпъкват и да се четат по-добре. На монитора е едно, но като го лепнеш на колата ще е друго, трябва да е ярко и контрастно (така си мисля). Повечето стикери, които съм виждал са са с бял текст. Нищо няма да ми коства да направя и още един вариант със сив и така ще се види най-добре... Довечера или утре...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Яну 2005 11:11

snimkata det biah postnal s Mercedesa det imashe stiker, toi beshe siv, no ot daleche stoi kato bial. ako teksta e cheren i se lepva na stakloto, togava pochti niama da se zabeliazva
->

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 25 Яну 2005 19:05

Ето го и новия вариант 1 за стикер със сив текст (50% сиво) и по-голям текст адрес на форума. Ако има още нещо да се променя ми кажете...
Прикачени файлове
Вариант 1
Вариант 1
Sticker 1.gif (11.79 KiB) Преглеждано 18795 пъти

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Яну 2005 21:57

hm, mai chernia i belia po mi haresvat ot toz siv s chervena lenta wacko.gif , no neka seki si kaje mnenieto se pak de. se pak i sivia mi haresva i moje bi bil nai praktichen za naprava. ta az li sam edinstvenia na koito logote det e na foruma po mu haresva?
Последно промяна от ALTEZZA на 25 Яну 2005 22:42, променено общо 1 път.
->

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта