Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria - # ИЗЧЕРПАНИ #

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2006 07:28

ideiata na Punky ne e losha, no moje bi bilo po dobre bez raznite nadpisi FAN, CLUB, BULGARIA, ami da si ostane semplo www.toyotaBG.net, kato ideiata BG da se sloji v oval kat na mejdunarodinite stikeri(cheren kontur s bial fon) mi haresva, no ostanalite bukvi bih gi napisal s nakloneni bukvi(spored men po si otivat za internet adres). BG da si ostane s normalni odebeleni bukvi. fona kato cialo da e prozrachen(ili daje da e nesashtestvuvasht, t.e. ot tezi dvoino lepkavite stikeri, vednaj zalepen shte sa samo bukvi, bez fon), samo v ovala da e bialo(ili moje bi trikolior). ili inache kazano neshto takova:
Прикачени файлове
stiker2.jpg
stiker2.jpg (11.88 KiB) Преглеждано 4969 пъти
stiker3.jpg
stiker3.jpg (13.43 KiB) Преглеждано 4967 пъти
->

El Camino

Мнение от El Camino » 17 Апр 2006 11:27

Xeku написа:... една малка и дискретна лентичка toyotaBG.net
Aз също не бих сложил нещо повече от това, точно така както си го пуснал Хеки. Казва всичко и е достатъчно семпло.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 17 Апр 2006 13:50

da tova mi e ideyata, samo che da se hvane nyakoi razbirash da ya naprvai profesionalni na photoshop. az nih zelal bukvite da sa beli, s izkliuchenie na chernieBG v ovala, za da go lepna na moeto zadno stuklo, tova e nai-spolichliviyat cvyat spored men. Dosta ot Toiyotite ot 80-te godini, imat tochno takiva lepenki TOYOTA na tochno toa mesto, s beli bukvi i bez fon, i izglezda prekrasno! shtot vse pak edin kup disaineri sa misli li po tozi vupros, i sa stignali do universalnata ideya.
Bukvite trybva da sa beli, na bezveten fon, shtot kato se gleda, stukloto davat tumen fon, toest ako sa cherni, nyama da se zabelyazvat!

wacko.gif maliiii, tova dizainerskata rabota... mnogo slozno neshto wacko.gif wacko.gif

Аватар
max-2
Мнения: 1777
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 16 пъти
Получена  благодарност: 41 пъти

Мнение от max-2 » 17 Апр 2006 17:58

А не може ли TOYOTA да да бъде с големи букви, а интернет адреса на клуба ни да е написан по-дискретно. Така със сигурност лепенката ще привли4а заинтересованите да про4етат и малките букви по-долу. Тоест според мен нещо по-дискретно би било по-добро.

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 17 Апр 2006 19:17

max-2 написа:А не може ли TOYOTA да да бъде с големи букви, а интернет адреса на клуба ни да е написан по-дискретно. Така със сигурност лепенката ще привли4а заинтересованите да про4етат и малките букви по-долу...
Дори децата, които не могат да четат знаят, че тази кола е Тойота. Затова мисля, че думата TOYOTA, написана с главни букви, няма да привлича вниманието на околните.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 17 Апр 2006 19:49

eto tuka kak shte izglezda bez drugite nadpisi, i sushto s edna proba (invert colors)smile.gif ... nyamam photoshop za da go napraya tochno kakto bi izglezdalo... sad.gif
Прикачени файлове
mostra logo10.JPG
mostra logo10.JPG (11.25 KiB) Преглеждано 4901 пъти
mostra logo11.JPG
mostra logo11.JPG (11.22 KiB) Преглеждано 4901 пъти

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2006 22:35

punkara написа:da tova mi e ideyata, samo che da se hvane nyakoi razbirash da ya naprvai profesionalni na photoshop. az nih zelal bukvite da sa beli, s izkliuchenie na chernieBG v ovala, za da go lepna na moeto zadno stuklo, tova e nai-spolichliviyat cvyat spored men.
neshto takova li?
Прикачени файлове
stiker4.jpg
stiker4.jpg (9.65 KiB) Преглеждано 4888 пъти
->

Аватар
tntony
Мнения: 229
Регистриран на: 30 Яну 2006 23:57
Местоположение: София

Мнение от tntony » 17 Апр 2006 22:40

punki отиди на http://free.centrum-group.com и в търсачката му напиши photoshop и ще ти излезнат доста

Но лично на мен по ми харесва онова със знамето

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2006 22:40

El Camino написа:
Xeku написа:... една малка и дискретна лентичка toyotaBG.net
Aз също не бих сложил нещо повече от това, точно така както си го пуснал Хеки. Казва всичко и е достатъчно семпло.
kato gledam tazi ideia mai veche ima dostatachno privarjenici che da bade kandidat v edna tema-anketa(s ochte niakolko predlojenia). vaprosa e obache kakvi da sa cvetovete i razmera. BG moje bi si e dobre da e v cherveno, ostanalia tekst obache kak e po dobre, cherno, sivo ili bialo? a moje i razni drugi kombinacii(bialo/cherno, sivo/cherno). za razmer, 10-tina cm mai shte e dobre? i oshte edin vapros, bez ili sas www?

toyotaBG.net



toyotaBG.net



toyotaBG.net



toyotaBG.net



toyotaBG.net


az lichno bih predpochel cherno/chervenia variant(nai-gornia)
->

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 17 Апр 2006 23:23

на мен лично ми харесват най-много мостра номер 8 и 9 на punky(но двете идеи в едно като че ли ще са най-изчерпателни, защото без фен клуб или дори клуб, хората ще си мислят че ги слагат от тм-ауто примерно, не всички ще посетят сайта, за да видят за кво иде реч),
иначе цветовете черно и червено са си доста добра комбинация, а и привличат вниманието:)
от известно време чета/пиша в този форум и ще се радвам да ударя едно рамо с каквото мога;) rolleyes.gif
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2006 23:23

oshte edna idea, tai kato foruma e dosta tehnicheski orientiran, moje teksta da go slojim v kontur na gaichen kluch(vapreki che taka malko izglejda kat reklama na serviz de). eto gore dolu kak shte izglejda(znam che kartinkata e groznovata, no prosto za ideiata):
Прикачени файлове
stiker5.jpg
stiker5.jpg (13.07 KiB) Преглеждано 4859 пъти
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2006 23:30

ako az triabva da izbiram iz mejdu vsichki idei na Punky, moje bi bih se sprial na ideia #9
Изображение
moje tozi variant da go napravim druga kandidatura za tema-anketa.
->

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 17 Апр 2006 23:34

това като че ли е едно от най-добрите изчерпателни и по цвят логота, определено за:)
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 17 Апр 2006 23:42

ALTEZZA написа:oshte edna idea, tai kato foruma e dosta tehnicheski orientiran, moje teksta da go slojim v kontur na gaichen kluch(vapreki che taka malko izglejda kat reklama na serviz de). eto gore dolu kak shte izglejda(znam che kartinkata e groznovata, no prosto za ideiata):
Таз требе да се забрани - ще си мислят че става дума за постоянни ремонти !
От предходните ти предложения - номер 2 иили 3 (зависи от фона) са чудесни !

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 17 Апр 2006 23:45

PAKETA_1 написа:
ALTEZZA написа: www.toyotabg.eu
@TOYOTA CLUB BULGARIA

(@=emblemata na Toyota)
всички букви и емблемата да са сиви или черни на прозрачен фон, и да е около 10см Х 3см (или не много по голямо или по малко)
това е за мен
Аз казах, Хау!
Последно промяна от PAKETA_1 на 17 Апр 2006 23:49, променено общо 1 път.

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] и 64 госта