Към колегите с лъскави тойоти :д

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
psycho_case
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Яну 2014 01:17
Местоположение: Пловдив

Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от psycho_case » 16 Май 2014 23:17

Здравейте колеги! Година по-късно но дойде и моя Абитуриентски бал. Има ли някой колега от Пловдивско с тунингована тойота или по-нова- спортна да ми бъде шофьор? Ще си платя каквото трябва. Аз съм от Стамболийски laugh.gif Става дума за 25 май

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4202
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от zi_zi_top » 17 Май 2014 09:43

Извинявам се за оф топика на оф топик темата! offtopic.gif

На абитурентския бал е по-важно какво ти е останало в главата от 12-те години в училището, а не с каква кола те возят. cool.gif
Не мога да разбера помпозната карнавалност на абитуриентските балове в последните 15 години, която много често граничи с абсурда. Най-красивото на младите хора е самата младост и възможността да бъдат естествено красиви без да се кичат като клоуни в маскарад.

Приятно настроение на бала, по-малко алкохол drunk.gif и УСПЕХ В ЖИВОТА! :thumbsup:
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
psycho_case
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Яну 2014 01:17
Местоположение: Пловдив

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от psycho_case » 17 Май 2014 19:08

Колега в голяма грешка си! Какво общо има желанието ми да бъда стилен... Изискан на бала с това какво ми е в главата? Да учиш, да работиш тежка работа и да се издържаш сам не е лесно! Имам достатъчно неща в главата ВКЛУЧИТЕЛНО и знания най-вече в компютрите и алармите. Така де няма да ти се обяснявам! Ако си бил изморен от работа и изнервен не е най-подходящия начин да се разтовариш с критики в нета. smile.gif Какво ще рече "да се кичат като клоуни в маскарад" ? Има ги такива, който прекаляват,но един стилен и спортен автомобил би бил по-добър вариант от мойта селика за пребоядисване. Клоуни са тези, който хейтват и са заблудени че като са по-възрастни- САМО те са видяли живот! С цялото ми уважение колега... Недей всички младежи да слагаш под общ знаменател! Един път в живота е и искам да си го изживея както трябва. thumbdown.gif

Аватар
Kiki
Мнения: 8211
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 13 пъти

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от Kiki » 17 Май 2014 19:28

psycho_case написа:Колега в голяма грешка си Клоуни са тези, който хейтват и са заблудени че като са по-възрастни- САМО те са видяли живот! .gif
Колега, с цялото ми уважение към теб ти пожелавам всичко хубаво в живота от тук нататък. Дано успееш да се реализираш така както на теб ти се иска и да бъдеш щастлив. но...... и аз не мога да разбера тази лудост, която обхваща всички завършващи средното си образование.
И ние със Зи Зи Топ сме завършили средно образование, а след това и нещо повече, така, че сме минали по твоя път, но не разбираме младите не защото сме старомодни, а защото това, което става не е съвсем нормално.
Нима завършването на висше образование не е по-добър повод за празнуване, но тогава, когато някой придобива висшата степен на своето учение никой нищо не разбира. Според теб, на какво се дължи това?
За разлика от главата, коремът казва кога е празен!

Аватар
psycho_case
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Яну 2014 01:17
Местоположение: Пловдив

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от psycho_case » 17 Май 2014 19:48

Разбира се че е по-добър повод за празнуване висшето образование, но от абсолвентските балове не съм особено очарован от начина по който празнуват. Нима на твоя бал не си празнувал и викал като всички абитуриенти? Незнам дали правилно съм те разбрал...
когато някой придобива висшата степен на своето учение никой нищо не разбира
Според мен всеки може да вземе диплома! Никой нищо не разбира, защото са по-малко хората на който стремежът им е знание. Почти всички се борят само за диплома. На всеки му е известно преписването... За това никой нищо не знае. laugh.gif

Аватар
psycho_case
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Яну 2014 01:17
Местоположение: Пловдив

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от psycho_case » 17 Май 2014 20:02

Винаги ще има 1/3 от абитуриентите, който няма да имат подобаващо държание, но не забравяйте че има и нормални млажежи който мислят с главата а не с другата. biggrin.gif

Аватар
Kiki
Мнения: 8211
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 13 пъти

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от Kiki » 17 Май 2014 20:07

psycho_case написа: Нима на твоя бал не си празнувал и викал като всички абитуриенти? Според мен всеки може да вземе диплома! Никой нищо не разбира, защото са по-малко хората на който стремежът им е знание. Почти всички се борят само за диплома. На всеки му е известно преписването... За това никой нищо не знае. laugh.gif
Празнувал съм и то как, но не съм викал като абориген, който плаши тигрите.
А, колкото до абсолвентите, които завършват и празнуват цивилизовано, не ти ли се струва, че е така, защото са с малко по-различно възпитание, а не защото са преписвали или защото са малко, или защото всеки може да вземе диплома? Ако наистина е така, всеки щеше да е с висше образование.
За разлика от главата, коремът казва кога е празен!

Аватар
psycho_case
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Яну 2014 01:17
Местоположение: Пловдив

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от psycho_case » 17 Май 2014 20:11

Изглежда няма да си намеря от тук автомобил за бала... Админите могат да затварят темата

Аватар
kaltcev.72
Мнения: 116
Регистриран на: 02 Май 2013 21:30
Местоположение: Wiesbaden Germany

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от kaltcev.72 » 18 Май 2014 11:08

Не бива да осъждаме момчето само заради едно простичко желание . В България всички традиции се изкривиха и поквариха ,но това не означава че всички минават под един знаменател . Пред него е Живота и ще го научи на много повече от Гимназията ,това че иска лъскав ,спортен автомобил е просто един младежки порив или увлечение .
Приятелю ,наистина не е важно какъв автомобил караш ,какви дрехи носиш ,важното е да си себе си ! Пожелавам ти най хубави моменти и едно страхотно изкарване ! punk.gif
Ше фърла с тебе по нещо!

Аватар
Not_active_user_1
Мнения: 1480
Регистриран на: 16 Юни 2011 18:59
Местоположение: Германия

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от Not_active_user_1 » 18 Май 2014 13:23

Честито завършване! тове е един от ключовите моменти в живота на всеки човек, когато поема нещата в свои ръце. Поне на теория е така. И аз, като колегите не мога да разбера тази помпозност. Малко ми идва в повече, но разбира се не при всички е така. Адмирации, че си избрал Тойота да бъде твоята кола на бала. :thumbsup:
Най-малкото ще си различен от останалите предполагам. А защо не пробваш нещо по-запомнящо се. Примерно да те карат с карета или нещо от сорта, а и защо не с камион. Някой ЗИЛ или ГАЗ-ка. Каравана или кемпер също стават. За някой трактор, какво ще кажеш? Смятай, че ще си №1... punk.gif

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 22 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от veso_hds » 18 Май 2014 18:17

prius 3 написа:
Най-малкото ще си различен от останалите предполагам. А защо не пробваш нещо по-запомнящо се. Примерно да те карат с карета или нещо от сорта, а и защо не с камион. Някой ЗИЛ или ГАЗ-ка. Каравана или кемпер също стават. За някой трактор, какво ще кажеш? Смятай, че ще си №1... punk.gif
Най-добре ще е ако младежът успее да намери трабант кабрио.Виждал съм такъв веднъж и ми останаха очите.Ще го запомнят за цял живот. biggrin.gif
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

Аватар
iovkito
Мнения: 2835
Регистриран на: 24 Авг 2008 22:05
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 9 пъти
Получена  благодарност: 57 пъти

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от iovkito » 18 Май 2014 19:49

Той за бала да има хубава мадама , а колата не е от такова значение.
Toyota Avensis T25 2.0 D4D 2007
Toyota RAV4 XA40 2.2 D4D 2014

memorex

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от memorex » 18 Май 2014 20:34

Момчето е огън.Не му отправяйте критики които всъщност за носталгия по хубавите времена когато и ние бяхме във форма.Ако беше от Варна да го повозя на една ладия ама не Tойота.

The enD
Мнения: 141
Регистриран на: 17 Юни 2009 23:35
Местоположение: Стара Загора

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от The enD » 18 Май 2014 21:06

Селика има момчето, търси друга кола... пу
Изображение

cristo
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Май 2014 11:44

Re: Към колегите с лъскави тойоти :д

Мнение от cristo » 22 Май 2014 10:10

Я, каква смешна тема biggrin.gif

Младежът пише "ВКЛУЧИТЕЛНО, обаче смята, че "Имам достатъчно неща в главата". ХА ХА ХА

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 151 госта