Dobre Doshli v Noviyat forum na Toyota!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Dobre Doshli v Noviyat forum na Toyota!

Мнение от punkara » 01 Фев 2005 23:25

Eto che sled burzo reagirane, forumut e otnovo napulno funkcionalen, blagodarenie na Bad_Dog i Lord_Digital, za koeto im BLGAODARYA lichno, i sum siguren che i drugite kolegi shte me podkrepyat za taka prekrasno svurshenata rabota!
Tozi forum ni subira tuka zaradi nasheto hobi, interes, nuzda za pomosht, ili prosto chisto liubopitstvo, po otnoshenie na markata TOYOTA.
Kato kazvam "subira" imam tochno tova vpredvid, tui kato ima pochitateli i chlenove v nai razlichni tochki na nashiyat svyat. Az lichno smyatam tova za edno ot nai-cennite kachestva na nashiyat forum, i shte pravya vsichko vuzmozno to da produlzava i da se razviva vse poveche.
Etikata tuk e izcyalo osnovana na vseki edin pochitatel, chlen, ili gost na foruma. Nyama iziskvaniya za pisane na Kiriliza, ili druga specifichna azbuka. Kakvoto e dobre da se pomni e che, e hubavo da se preglezdat tekstovete za greshki predi postvane, zashtot tova ulesnyava vseki edin v burzoto i leko chetene na suotvetniyat tekst. Tova ne vinagi e vuzmozno, osobeno ako tryabva da se otgovori na nyakolko mneniya, a vremeto e malko... dori da propusnete moje da si koregirate teksta po-kusno chrez opciyata "edit".
Forumut na Toyota e na vsichki, toest resheniyata se vzimat obshto, s glasuvane ako iskate dori, i vsyakakvi predlojeniya sa dobre doshli za obsujdane i priemane.
Kato moderator, imam lesnata rabota, sled kato mnozinstvoto e stiganlo do reshenie da iztriya, ili da ne iztriya nyakoi tekst, naprimer, ili da se vuvedat drugi novosti i pr.
Az lichno vyarvam che, edin dobur ton i uvazenie mejdu horata tuk se dulji ne na "moderirane" ami naprotiv, na vuzpitanieto na vseki edin.
temi koito shte se triyat, sa takiva koito nyamat otnoshenie kum nashiyat klub, i prosto prechat na vsichki, te sa ryadkost slava Bogu!

mi milsya che stiga tolkova, che tuka drupnah mnogo dulga rech, a kato se zacheta, nyama nishto obshto s Toyota... :whistle: tongue.gif
ami dobre doshli, i priyaten chat
punky :thumbsup: smile.gif
Последно промяна от punkara на 12 Ное 2005 04:50, променено общо 1 път.

Гост

Мнение от Гост » 02 Фев 2005 13:09

Dobre kazano Punky!
Blagodarim na tezi, koito reagiraha adekvatno v taka sazdalata se kritichna situacija i foruma na toyota SLAVA BOGU go ima otnovo!
Bravo na Bad_Dog & Lord_Digital ! :thumbsup:

Гост

Мнение от Гост » 02 Фев 2005 13:17

Браво на Bad Dog & Lord Digital ! :-))))
Слава богу отново си имаме форум, защото марката Тойота заслужава да има такъв! Заслужава и задължава!
Нека оттук нататък да има адекватно и коректно отношение между всички фенове и лошото да бъде забравено!
Приветствам Пънки за написаното по-горе! :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 03 Фев 2005 22:15

po princip e taka, toyota ni e liubima marka, i neiskame s nishto da i navredim ami naprotiv... no nie sme horata koito idvame tuk, zaradi tova obshto neshto narecheno toyota, i pochvame da si burborime, i da se zapoznavame, i da se vizdame na sreshti, i dori da stavame priyateli! ta ot tuk veche az mislya che po-vaznoto dori i ot toyota, e nie da sme dobre, v smisul kato club, kato hora suvsem sluchaino ozovali se na edno mesto po edno i sustho vreme, za edno i sushto neshto! ta moeto lichno zelanie e, tuk da zari priyatelstvo i uvazenie, zashtot nai-dobrata kritika i diskusiya, stava sus priyatel, zashtot tya se pravi s cel da se obyasni, ili pomogne, a ne s chisto zlobna cel da se navredi. az neznam kakvo po-hubavo neshto moje da sunuva toyota, osven zadruzni hora kato nas, neinite fenove!
:thumbsup: smile.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта