Неспособни водачи или просто липса на елементарна култура?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Оги
Мнения: 1093
Регистриран на: 09 Юли 2012 14:32
Местоположение: Пазарджик
Благодарил/а: 14 пъти
Получена  благодарност: 4 пъти

Re: Неспособни водачи или просто липса на елементарна култур

Мнение от Оги » 16 Яну 2015 09:48

philipp написа:И като лежи ефективно, а на куките са им високи заплатите... печелим какво? ...
Мисълта ми беше да лежат скъполатени куки, хванати за рушвет. Като изхващат няколко и ги осъдят, пуснат им 2-3 групи ВКР-та да им поддържат настроението и ето ти проблема решен. Ще започнат да налагат и глоби вместо да вземат рушвети, приходите от глоби ще порастат, ще им платят заплатите. Контролът върху движението ще бъде до голяма степен овладян. За мен не е нормално да ограничават правата на КАТ и това да е достояние на обществото. Не е нормално да се поставят знаци "радар" или "място за контрол". Не е нормално и да се обявяват полицейски акции. Не е нормално да им поставят камери и да записват всяка проверка, а възможностите им затова- ограничени. Пък и едва ли ще бъдат такъв брой, че да тежат на бюджета на правосъдието. Което и без това е за тежка редукция и основен ремонт, но това е друга тема. Просто нещата са комплексни и се иска политическа воля и гражданско съзнание. Каквито има да се желаят.
-Филип, в пандизите лежат келеши, откраднали 2 телефона или 1 велосипед, защото най-лесно ги съдят. Затова са и много. Това също е проблем на обществото.
Toyota Corolla E11 1,3; Yaris SCP90 1,3 VVTI; Auris E15 1.33 VVTI;

philipp
Мнения: 265
Регистриран на: 24 Авг 2014 09:17

Re: Неспособни водачи или просто липса на елементарна култур

Мнение от philipp » 16 Яну 2015 19:04

Japanese_fever - Аз нямам решение, затова с коментарите си тук индиректно призовах да не се вайкаме и да не "хейтим", а да приемем нещата такива, каквито са и да сме по-толерантни един към друг, та ако това означава дори към нарушителите. Ако някой ви изпревари, не го гонете (както се случва често). Например. Само това - спирането на "хейтенето" - ще даде доста положителен резултат. Убеден съм.

scorpion - Има, даже наскоро zRock усилено рекламираха такава кампания.

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Re: Неспособни водачи или просто липса на елементарна култур

Мнение от nowyaris » 18 Яну 2015 16:48

Колеги,когато живота Ви сервира лимони,трябва да си правите лимонада,няма други варианти.... . Свиквайте. :thumbsup:
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта