doide vreme za novia Lexus IS

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Мар 2005 23:12

btw, da razvedrim malko opstanovkata, znam che ne e po temata, no znam che i V35GTR s interest ia sledi, pak tova bi mu bilo interestno:
http://my.is/forums/showthread.php?t=245540
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 18 Мар 2005 00:15

V35GTR написа:PAKETKE podmetke....350Z e dezainvano ot nekakuv indiec ot Cali, Skyline ne e. Vizdam che prosto bazirash tvoia posting samo ot hatred kum Nissan,...niama problem. Prodalzavai da si povtariash 100K puti che si mnogo orginalen i moze bi naistina she se pochustvash taka. Kazi mi samo dali sam izmisli kvo da kazesh ili ti pomagaha? :thumbsup: cool.gif
Moite uvajenia ama hodi da se klaniash na Nisan v Nisan foruma ok??? tongue.gif biggrin.gif laugh.gif ...za edno si prav obache - naistina baziram postinga ot hatred kam nisan...i daje oshte poveche za da te podraznia :whistle: ...shtoto vijdam che raboti... biggrin.gif ...ama seriozno - tva e toyota forum i ti kazvam che suprata e 1000 pati po iaka kola ot koito i da e nisan...(i koi po diavolite shte si krasti kolata "fairlady"??? - tova podhojda na VW Beetle)...ima nisani koito sa ok ama 300ZX naprimer ima V-obrazen dvigatel koito taka restrict-va tuninga che kvo da ti kaja...vdigni kapaka i niama kade otverkata da si navresh...niama da sporim koia e po iaka otvanka shtoto to e vapros na vkus...suprata e mnogo po dobre engineer-vana kola kato tehnologia...prosto e TOYOTA...are begai da igraesh sas Renoto sega tongue.gif biggrin.gif :whistle:

PS: ot mene po originalen i scromen - zdrave da e!!! UPS blush.gif boxed.gif boo.gif offtopic.gif PAKETA_1 fan saite beshe drugade...www.PAKETA_1_is_my_#1.com biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 18 Мар 2005 05:08

Kато страничен наблюдател дизайна на 350Z ми по-харесва, по-спортен е някак си и с по-плавни линии!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 18 Мар 2005 06:40

Az samo si traem i gledah Show.

BTW Renoto - Reno Versates ,cha byde sys Nissan motor taka kakto cha ima i Diesli praveni vyv zavodi na Isuzu.
Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 18 Мар 2005 13:11

PAKETA_1 написа:
V35GTR написа:PAKETKE podmetke....350Z e dezainvano ot nekakuv indiec ot Cali, Skyline ne e. Vizdam che prosto bazirash tvoia posting samo ot hatred kum Nissan,...niama problem. Prodalzavai da si povtariash 100K puti che si mnogo orginalen i moze bi naistina she se pochustvash taka. Kazi mi samo dali sam izmisli kvo da kazesh ili ti pomagaha? :thumbsup: cool.gif
Moite uvajenia ama hodi da se klaniash na Nisan v Nisan foruma ok??? tongue.gif biggrin.gif laugh.gif ...za edno si prav obache - naistina baziram postinga ot hatred kam nisan...i daje oshte poveche za da te podraznia :whistle: ...shtoto vijdam che raboti... biggrin.gif ...ama seriozno - tva e toyota forum i ti kazvam che suprata e 1000 pati po iaka kola ot koito i da e nisan...(i koi po diavolite shte si krasti kolata "fairlady"??? - tova podhojda na VW Beetle)...ima nisani koito sa ok ama 300ZX naprimer ima V-obrazen dvigatel koito taka restrict-va tuninga che kvo da ti kaja...vdigni kapaka i niama kade otverkata da si navresh...niama da sporim koia e po iaka otvanka shtoto to e vapros na vkus...suprata e mnogo po dobre engineer-vana kola kato tehnologia...prosto e TOYOTA...are begai da igraesh sas Renoto sega tongue.gif biggrin.gif :whistle:

PS: ot mene po originalen i scromen - zdrave da e!!! UPS blush.gif boxed.gif boo.gif offtopic.gif PAKETA_1 fan saite beshe drugade...www.PAKETA_1_is_my_#1.com biggrin.gif biggrin.gif
biggrin.gif
PAKETA... kade si trugnal da obiasniavash za tuning...? V obrazen....i kakvo ot tova.... nima nemoze.? Kavo she mi kazesh za V obrasen na Corvetta ili na E55-AMG ... ili Viper... ili mozebi AUDI V8 biturbo.. etc etc.....ti sam znaesh na kade otivam.! Ilil prosto si chul ne dochul che suprata ima redovi i che ima mnogo miasto za rabota. BRAVO..! Druz ushite otvoreni! Moze oshte neshto da vleze.

Otnosno Suprata da li e 1000 puti po iaka ot koito i da e nissan ... ako obache se porovish malko she vidish che ima Supri sus RB26 (a GTR motor) no ne i obratnoto....hehe No si prav vupros na vkus.
Posledno, az ne se klania na nikoi. Pravia si moia ravnosmetka i izbiram tova koeto nai me kefi ne tova koeto tendenciata opredelia. Pone tova horata okolo men mogat da potvardiat. PAKETA ne go vzimai na vutre az sustho te draznia.... tongue.gif cool.gif :thumbsup:
aide na zdrave...
sleep.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 18 Мар 2005 13:19

Japanese_fever написа:Kато страничен наблюдател дизайна на 350Z ми по-харесва, по-спортен е някак си и с по-плавни линии!
Chovek viarvai mi che i dnes da triabva da izbiram mezdu 350Z i G35 ... pak she ima da se chudai i maia...Prosto iskam po edna ot dvete.
Z-to e po zlobno
G-to e po luksozno....

Izbrah G35 poradi niakolko prichini. No nai vaznata pricina sam stignah do neia. Vinagi moga da vzema edno G35, da go svalia, da pipna dvigatelia, i da go napravia po zlobno kato 350Z, no po trudno ili nevuzmozno da napravia edno 350Z ....da bude luksozno kato G35. I vse pak vinagi sum haresval Skyline poeveche ot Z.... ta sega pone moga da si a pozvolia, makar i da ne e na bazata na RB26... sad.gif :thumbsup: :thumbsup:
Последно промяна от V35GTR на 18 Мар 2005 13:26, променено общо 1 път.
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 18 Мар 2005 13:22

ALTEZZA написа:btw, da razvedrim malko opstanovkata, znam che ne e po temata, no znam che i V35GTR s interest ia sledi, pak tova bi mu bilo interestno:
http://my.is/forums/showthread.php?t=245540
ALTEZZA.... tova izglezda dosta dobre....! Mislish li da go slagash na tvoita kola? happy.gif

BTW tova koeto gledah za moita kola e po drugo. To idva sus cradel koito dava power na Ipod-a i vzima signal ot nego do head unit-a... :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 18 Мар 2005 17:51

I az sega go poglednah tva.

Pishe che moze da se smenqt pesnite na Ipod-a ot zavodskoto radio ,ma ne pishe dali ti pokazva koq pesen pee. Tehniceski moze da se napravi da pokazva (trebe da generira CD id ,koeto imat nekoi Audio CD-ta) ,ako q ima i taz funkcia si zasluzaa vseka stotinka. Pa tam KomUnista cha se zadeistva da nameri i edin IPod po-eftino i gotovo:)
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Мар 2005 20:49

da, moje da pokazva pesnite ot iPod-a na display-a na radioto, stiga radioto da ima tazi vazmojnost, koeto oste ne se e razbralo, sega tova diskutirat v IS300 foruma. tova e nov produkt i teparva horata ste pochnat da go instalirat. do kolkoto razbiram i tovo ste e samo plug in, t.e. ne triabva dopalnitolno zahranvane za iPod-a. sichko zvuchi mnogo hubavo za tova, oven cenata mu, dosta e naduta, no ako Komunista nameri nesta na dalavera, stigurno ste se izlaja i za toz adapter, problema e che toi ima porachka v promishleni kolichestva wink.gif
eto poveche info za produkta:
http://www.vaistech.com/aic100i.html
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 18 Мар 2005 22:17

ALTEZZA написа:cenata mu, dosta e naduta,
a kakva mu e cenata che ne vidiah?

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Мар 2005 22:19

mi mai e $370 sad.gif
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 18 Мар 2005 23:18

Ne znam obach vizte tozi link. Toz maniak napravo me razbi!!!!! biggrin.gif http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=18913
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 18 Мар 2005 23:24

ALTEZZA eto snimka kak bi izglezdalo vuv moita kola... tova sa dva ot variantite...
Прикачени файлове
interior11.JPG
interior11.JPG (9.54 KiB) Преглеждано 4389 пъти
ipod.JPG
ipod.JPG (9.82 KiB) Преглеждано 4389 пъти
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 19 Мар 2005 03:43

ALTEZZA написа:mi mai e $370 sad.gif
Are bre $370?? Tva e qkoo OverPrices ,pone 1000%!

Spored men si vzemi edin Alpine ,po princip ima dosta dobri face plates koito cha ti fitnat idealno na mestoto na zavodskoto radio. Changer ,moze i bez nego - vsickite CD-ta cha syberes na edno sys MP3 i cha ima mesto za oste 3-4!
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 19 Мар 2005 06:50

poslednoto nesto koeto ste napravia e da smenia fabrichnoto radio poradi dve prichini. parvata e che to e dosta dobro i sichki kazvat che niama smisal da se smenia stoto kvoto i da se sloji ste e po zle. i vtorata e che aftermarket radiata mnogo privlichat vnimanieto na kradci, ta ne mi se iska zaradi radio da si nameria niakoi den schupeno stakloto i tabloto na parcheta. za sega ne sam se zasilil da vzimam adaptera, no ako komunista mi nameri mnogo evtin iPod moje i da se zamislia. to samo iPoda inache struva tolkova.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 69 госта