Заслужава ли си Yaris 1.5 HSD 73ps CVT /2017/

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
mfandakov
Мнения: 3325
Регистриран на: 20 Апр 2015 21:00
Местоположение: Кричим
Автомобил: E38
Благодарил/а: 16 пъти
Получена  благодарност: 41 пъти

Заслужава ли си Yaris 1.5 HSD 73ps CVT /2017/

Мнение от mfandakov » 06 Ное 2017 20:24

Здравейте,
Колеги да попитам по запознатите,за съвет по тема с която не съм много запознат./понеже не съм голям фен на хибридите/
Имам позната на която търсим нова кола,и понеже гледам че се котират тук хибридите реших да гледам и тях.
Имам предложение за такъв автомобил който е на 5/6 месеца и е на 2000км/карана от служител в държавна институция за малко,колата е взета дадена на служителя и след като са си свършили работата с нея са я върнали на дилъра обратно/.
Колата има два листа с данни за изпълнението.Звучи ми много примамливо като предложени/14500 евро,може и на изплащане без оскъпяване 60x205 euro../
Моля за по знаещите ....заслужава ли си.Колата ще се кара само и единствено в Берлин от жена с малко дете.

P.S файловете са снимани с тел. и не са много добри.
1.jpg
1.jpg (356.53 KiB) Преглеждано 860 пъти
2.jpg
2.jpg (389.49 KiB) Преглеждано 860 пъти
worthy.gif

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Заслужава ли си Yaris 1.5 HSD 73ps CVT /2017/

Мнение от nowyaris » 07 Ное 2017 05:29

Изобщо няма какво да се замисля твоя приятел.Направо да я взима.Колата за града си е супер.Пък и за тези пари.... Аз понеже се озъртам тук в Линц за нещо подобно-ужасно скъпи са подобни варианти.А дъщерята в Лондон вече си е заплюла един подобен Ярис ,не толкова нов и скъп,но хибрид.2014 за 6500 Паунда на 60 хиляди мили от коли под наем.С всички екстри за него време.И тя като майка си..... , иска си Яриса и за друго не чува.
Апропо-в Лондон по улиците 90 % са хибриди на Тойота-не плащали някаква такса за движение по центъра-първи кръг.Скоро и в Берлин ще е така.
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] и 66 госта