Chicago Drivers

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Мар 2005 20:56

mi ot kakto minah na T-mobile(nachaloto na dekemvri), Voice mail niamam, parvonachalno se vkluchvaha razni saobstenia ot na drugi hora telefonite koito az ne mojeh da chuia, a sega daje i izobsto naima da ti pozvoli da ostavish voice mail, koeto men super mnogo me kefi, stoto az mrazia voice maili tongue.gif . moga da poluchavam SMS obache.
->

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Мар 2005 21:43

Altezza, ima edna programka za nashte telefoni deto prawi voice mail na telefona ti - demek syobshteniqta sa si tam i nqma nujda da plashtash da gi slushash. Ne che q polzwam ili slusham syobshteniq de, ma wse pak;).

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Мар 2005 22:08

mi az poprincip triabva da imam voice mail(vliza mi v cenata), preslushvaneto mi e bez pari, ili pone imam tolkova mnogo minuti v plana che nikoga ne moga da gi izgovoria, obache samia fakt che triabva da preslushvam saobstenia ne mi haresva. principno triabvashe da sam s voice mail no ot samoto nachalo T-mobile precakaha nesto, az im zvaniah niakolko pati da opraviat problema, te uj stiaha da go fixnat no nisto ne napraviha, posle az reshih che niama da gi tormozia poveche i che taka mi e po-dobre wink.gif . ako niakoi iska da mi ostavi saobstenie da polzva SMS, tiah gi obicham dosta poveche.
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 12 Мар 2005 13:41

Goliama gonka beshe toz GumbulGAR 3000! :thumbsup: I az biah tam svidetel, I az sum chlen na ALTEZZA na bandata! biggrin.gif biggrin.gif

ama mai neshto biah po izostanal ili prosto karah primerno kato altezata. wink.gif dry.gif aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne ne tochno taka az biah ned zad Suzuki, ne Geo a SHEVROLET Tracker.

Goliama rabota beshe tozi road trip: 2.5 chasa, 8 spirania, 23476 avtomobila zadminati.

Benzin do Galena i obratno ~~ $50.00
Ticketche za nepravilno zadminavane - $75.00 + trafic school fee
Ochastie vuv Gumbulgar 3000 ----- PRICELESS!!!! :thumbsup: biggrin.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 13 Мар 2005 04:29

ALTEZZA, abe ti ot kude si siguren, 4e nqkoj se e obadil da napravqt policaite zasada?!?
I ako tova ste go znaeli predi za6to ne ste namalili tempoto malko?!? smile.gif
Ina4e za men potrulkata se poqvi vse edno ot zemqta iznikna, bah maa mu?!? wacko.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Мар 2005 04:52

mi policaia taka e kazal na tez det gi e globil
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Hehe

Мнение от LordDigital » 13 Мар 2005 08:00

Verno beshe Golem Action... PriceLess:)

Chengeto realno blokira celiq pyt ,vsicki lenti za da ni spre - nas Geroite. Az se Vozih vyv Galanta na edin priqtel deto uzkim vinagi kara super vnimatelno - ma i toi tocno na tva spuskane izprevari 2 avtomobila na absolutno zabraneno:)
Изображение

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Re: Chicago Drivers

Мнение от ugabuga » 13 Мар 2005 19:18

haha mi to ne se li kara taka navsiakade tongue.gif

1 i 3 redovno gi pravia. 4 nikoga shtoto nikogo ne puskam da minava predi men, a 2 .. zavisi ot shofiorite :) ako sa jeni shte te pusnat.
PAKETA_1 написа:About Chicago drivers.

Ardith, who is from San Diego CA, always told me that the LA drivers are aggressive & mean. I think some of it has a lot to do w/ her driving (she changes lanes w/o looking, makes abrupt turns, etc), but I agree that most LA drivers are impatient.

So I thought LA drivers are probably the meanest next to NYC and Hong Kong or something. And I was pretty much ready to handle any road in the US.

Well, I didn't know Chicago drivers are insane & have their own set of rules. Couple rules I found out:

1) If the on-coming traffic doesn't start moving immediately after the light turns green, you can make a left-turn.

2) Signaling gets you nowhere. You must live up to the stereotype of crazy-Asian-female-driver and force your way into the next lane.

3) The first 5 seconds of the red light signal equals green light signal.

4) "Please go first" hand signal (waving hand to the side) can be mistaken for "F*** you."

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Re: Chicago Drivers

Мнение от ALTEZZA » 13 Мар 2005 21:22

ugabuga написа: a 2 .. zavisi ot shofiorite :) ako sa jeni shte te pusnat.
ako izobsto te vidiat che si s migach obache wink.gif
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 14 Мар 2005 10:54

Az puk karam instinktno.... kogato kakvoto traibva, bilo to podtochka 1, 2, 3 i taka natatak. No v interes na istinata mnogo sum neturpeliv, no to prosto ne moze da se izdurza sus tipove koito karat edin do drug, atzki bavno, i ne te puskat da minesh. Ta poradi tezi prichini hora, sledvaite po gorniat opisan pravelnik na Chicago Drivers!!! :thumbsup: biggrin.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Гост

Мнение от Гост » 15 Мар 2005 00:40

ALTEZZA написа:az tozi sluchai mnogo dobre go pomnia, no ne znaeh che i ti si bil tam ohmy.gif . inache nie biahme kolona ot 10tina koli i se sledvahme i saotveno izprevarvahme na koi ot kade mu padne, no az gledah da karam spokoino, stoto dva dena predi tova mi pisaha ticket za previshena skorost. ta teia det te zadminaha ednata kola beshe Geo Tracker, inache drugata verno beshe Nissan 350, predpolagam che i Mazda 6 i Scion tC sasto sa te zadminali, te pone men me zadminaha, no az im dadoh pat karaiki po avariinoto. chengeto det beshe dolu obache vidia samo Geo-to i Z-to, ta samo tiah gi nagradi, no te se otarvaha mnogo leko, dade im ticketi samo za nepravilno zadminavane($75). a i chengeto chakashe dolo pod halma stoto mu se biaha obadili nedovolni shofiori det veche biaha zadminati ot nas wink.gif . btw, na men sluchkata po skoro mi napomniashe na Gumball3000, ako si go gledal.
АLTEZZA ти сам ли беше в колата, защото ми се привидя някаква мадама, ама не съм сигурен?!? tongue.gif Е как?!? Kой не иска да се вози в Lexus?!? biggrin.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 15 Мар 2005 09:18

s madama biah, no na neia edva li i pukashe v kakva kola se vozi, ako poprincip ia pitash za niakoia kola kakva e bila, nai mnogo da ti kaje kav e bil cveta i kolko vrati e imala, nisto drugo wink.gif
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 15 Мар 2005 19:40

znachi ravnosmetkata beshe

3 trafic ticket-a
1 katastrofa(leka)

bottom line ====>all worth it biggrin.gif biggrin.gif :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 15 Мар 2005 22:14

4 ticketa
1 katastrofa
wink.gif
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 16 Мар 2005 04:26

ALTEZZA написа:4 ticketa
1 katastrofa
wink.gif
Aйдееееее ... ohmy.gif и катастрофа ли е имало?!? unsure.gif

Е ми случва се дори на най-опитните, дори на мен вече ми се случи едно леко ПТП?!? Още не мога да си го простя. Иначе в БГ имах няколко докато се учех с на бащата колата. Едното беше качване на бойрдюра и пукане на гума на 1-ва, ама бордюра беше доста висок. Един ми излезе насреща на баир, аз идвах от долу и той не ме пусна и аз нямаше къде да ходя за да се разминем, тъпа работа laugh.gif Така и още една катастрофа на заден ход и много лесно си спечелих "славата" на лош шофьор! sad.gif Тук обаче добре се справям, то е и по-лесно, по-широки са пътищата хе-хе biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 35 госта