Toyota вече е фактор и във Формула 1

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Май 2005 22:02

btw, PAKETA_1, kvi pari ti daljim za znameto?

i posledno, takiva teniski li da poracham?

Изображение

Lorda XL ?
PAKETA_1 L ?
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

ммм

Мнение от LordDigital » 11 Май 2005 04:35

Za mene XL.

Znamete verno trebe da syberem pari da mu dademe ,che sega sys taz Furia cha se razorat zagorkite dry.gif dry.gif
Изображение

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 11 Май 2005 19:55

za mene "L"

znameto go namerih mnogo evtino taka che spoko wink.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Май 2005 23:17

teniskite sa porachani, dano skoro gi ship-nat.
btw, az se nadiavam tam da imat niakvi gotini teniski koito sa si bash za F1
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Май 2005 00:34

ALTEZZA написа:teniskite sa porachani, dano skoro gi ship-nat.
btw, az se nadiavam tam da imat niakvi gotini teniski koito sa si bash za F1
Uto4nihte li koga 6te hodite v Indianapolis?!? 6te hodite li predi sustezanieto v petuk ili subota, ili napravo v nedelq?!? Samo moga da vi kaja sus sigurnost, 4e ve4e vsi4ki hoteli, moteli, hosteli sa zaeti za tozi weekend. Az obmislqm gledane na kvalifikaciite v subota, spane v kolata i posle da gledam i sustezanieto. No ne znam dali 6te moga da si namerq mqsto kudeto da parkiram i da spq, za6toto moje da me sga6tqt nqkoi 4engeta?!? mad.gif unsure.gif Za sega zadnata sedalka na kolata e prazna, ako nqkoj re6i da se prisuedini! smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 07 Юни 2005 01:30

Давайте да се организираме
има само две седмици до състезанието!

ПРЕДЛАГАМ

Купуваме палатки, спим на палатки - после пращаме Лорда да ги връща, щото той е най големия мангасарин за такива неща.

ПРОБЛЕМ:

1. Ако завали? - ако завали, колите под палатките а ние отвънка - все пак ние няма да ръждясаме.

2. Къде ще ги разпънем? - аз съм сигурен че има къде, оше сега ше потърся пък и на място може да се търси.

3. Кой ще спи с мене? - мисля да направя конкурс, но все пак на моя дюшек максималното тегло което издържа е 140кг, аз съм 90 кг така че ако сте повече от 50 кг и нямате цици въобще не се гласете.

Мисля че това може да се превърне в изживяване за цял живот така че не се майте ами да се организираме

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 07 Юни 2005 07:24

PAKETA_1 написа:Давайте да се организираме
има само две седмици до състезанието!

ПРЕДЛАГАМ

Купуваме палатки, спим на палатки - после пращаме Лорда да ги връща, щото той е най големия мангасарин за такива неща.

ПРОБЛЕМ:

1. Ако завали? - ако завали, колите под палатките а ние отвънка - все пак ние няма да ръждясаме.

2. Къде ще ги разпънем? - аз съм сигурен че има къде, оше сега ше потърся пък и на място може да се търси.

3. Кой ще спи с мене? - мисля да направя конкурс, но все пак на моя дюшек максималното тегло което издържа е 140кг, аз съм 90 кг така че ако сте повече от 50 кг и нямате цици въобще не се гласете.

Мисля че това може да се превърне в изживяване за цял живот така че не се майте ами да се организираме
Ами аз съм за Палатките.

Отиваме четвъртак като CheckerOut-Гъзари ,със един багажник палатки ,ако видим че не ни Хареше ча ги върна още там във индианаполис некъде (па може и некои кант за Тюнинг (ZipLock за жиците) да направя ако имат по-висока такса) - и отиваме във хотел.

Аре за Ракета специално ча вземе надуваема Кукла със големи силиконови "УЧИ" ,ча я надуем от резервната гума на Супрата и ча му дадем да са завива със Чаршафа на Тойота и да спи там под звездите tongue.gif tongue.gif
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 07 Юни 2005 11:00

tova s palatkite, ne che imam protiv, no nesto ne mi se zanimava. tolkoz li ne moje da spim v niakoi kraipaten motel(inc.), ne viarvam da sa poveche ot $100 na vecher za staia(s po-dve queen size krevati). edinstvenia vapros e na kvo raztgoianie ste e toz motel ot indianapolis, no tova ne me pritesniava tolkova. a kat gledam se i baia(BAIA) narod, ta az prosto ne vijdam kak ste stane s organiziraneto, v obsti lini vikam seki da tragva kogat mu e kef i da se nastaniava kadeto mu e kef i taka seki da se kefi, az nervite niama da si trovia s nikoi da go obejdavam kakvoto i da e.... ili inache kazano seki da tragva kogat mu padne, pak na mesto ste mu mislim, ne e kat da mi e za parvi pat ;)
btw, az otpuska oste ne sam si iskal sto ne sam siguren koga isma da tragna, no v chetvartak ne se vijdam da sam na pat, nai rano petak, a moje daje i sabota. a kak vi se struva nedelia sutrinta :whistle:
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 08 Юни 2005 02:41

Аз съм "ЗА" палатки...аре бе хора...хем къмпинг хем Формула...може да разпънем палатки и близо до пистата но най-добре в някой резерват наблизо...хем да неутрализираме емисиите дето бълват болидите.Лорде - в някои резервати има и интернет wink.gif . Можем да вземем Комуниста да прави барбекю - ще стане ебаси приключението на палатки. Алтезо - кво капризничиш - мотелите са ебаси мизерията...


Lake Haven Retreat
1951 W Edgewood Ave
Indianapolis, IN 46217
(317) 807-CAMP
Located on the south side of Indy. Has 20-Acre Stocked Lake for Fishing (Catch and Release), Laundry Facilities, Full Hook-ups 30/50 AMP with Pull through sites, Primitive Tent Camping, Phone/High Speed Internet, Recreation Hall, Outside Storage, Restrooms and Shower House.



--------------------------------------------------------------------------------

FAIRGROUNDS RV CAMPING
Stouts RV Sales welcomes you to the Indiana State Fairgrounds RV Campgrounds. 170 sites open year round. Heated shower areas & restrooms soon will feature coin-operated washers & dryers in the women's area. Rates: 80 sites with full hook-ups (water, electricity & sewer) are $12.60 per day; 90 sites using electricity or water are $12.60 per day; any sites using no hook-ups, electricity or sewers are $10.50 per day. All prices include 5% state sales tax. For site reservations & information, call (317) 927-7510 during business hours, or (317) 927-7520 after 5 pm.



--------------------------------------------------------------------------------

Raceview Family Campground
9801 East County Rd. 300 North, Indianapolis, IN, 46234
Phone 317-858-9210


since 1965.
Indianapolis Motorsports Campground. Sixty acre facility, showers, RV electric, next to I.R.P.
250 sites that accomodate double pull-outs, 150 accomodate pull-thrus
30 Amp hookups
Tent Sites available
Dump Station



--------------------------------------------------------------------------------

Indianapolis NE KOA
Mt Comfort Road
Indianapolis, IN 46140
14 Miles to Downtown Indy
Voice: (317) 894-1397
Fax: (317) 894-0057
E-mail: billkoa@aol.com

112 Long Pull-thrus plus 112 for double slide-outs
33 with full hookups, 20, 30 and 50 amps
Phones, TV, Propane, Dump stations
Tents ok
A/C Kamping Kabins

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 08 Юни 2005 09:09

Az za palatki hi4 ne si mislq, no moqta kolica 6te mi svur6i dobra rabota, ako namerq kude da parkiram, 4e da ne me nabarat 4engelite! biggrin.gif
Moje i v motel da se naspq, ama ne znam kak 6te go tursq!
MNOGO mi se gledat kvalifikaciite v subota, aye sa kum 12-1 pm.
A posle kude 6te spq ne znam! :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 08 Юни 2005 09:10

ok de, niama problem, kazali ste palatki, znachi na palatki. niakva predstava kvi pari izliza udovolstvieto? a i za kolko nostuvki?
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 08 Юни 2005 09:20

ALTEZZA написа:ok de, niama problem, kazali ste palatki, znachi na palatki. niakva predstava kvi pari izliza udovolstvieto? a i za kolko nostuvki?
Ako 6te se hodi na palatki grupovo az sum 100% tam! :thumbsup:
Dajte da se organizirame!!! Tova moje da se okaje naj-interesnoto GP, na koeto sme bili! trqbva nie da si go napravim! Drugata godina moje i da ne hodim taka vkupom, a moje i vuob6te da ne hodim.
Dajte da nparavim plan! smile.gif
Az predlagam:
1) Trugvane v subota 06/18 kum 8am, no ne po kusno
2) Gledane na kvalifikaciite v 1pm ili tam kogato sa
3) Qdene i hodene da se spi po palatkite
4) Nedelq 06/19 gledane na cqloto GP i poteglqne obratno kum Chicago

Edinstvenite mi nejelaniq sa da propusna kvalifikaciite i da karam otivane i vru6tane okolo 5 4asa v edin den. T.e. da se razdeli karaneto v 2 dena, a tova moje da stane ako otidem v subota.

Koj e za i koj e protiv tozi plan za da mislim drug??? wink.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 66 госта