Toyota вече е фактор и във Формула 1

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 11 Апр 2005 07:40

Ракета и за мене едно пасче. За флага съм още навит ,ма колегата Алтезов нещо са опитва да изневеряя на марката като не са навива и маи ша го порицаваме:)

За спането ,може да вземем напрао една къща там във района - един клиент има във някакво малко градче доста близо до Инанаполис ,звучеше ми като курортно ,ша го разпитам през седмицата. Другиа вариант е да патуване 2 пъти и със него неам проблеми
Изображение

Аватар
otvorkoto
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Мар 2005 21:37
Местоположение: Sofia

Мнение от otvorkoto » 11 Апр 2005 08:03

PAKETA_1 написа:otvorkoto - vie samo software li pishete ili se zanimavate i s drugi neshta kato complience, sensor limitations, layout design? shtoto az se zanimavam ot vreme na vreme s gluposti i moga da te imam kato kapacitet vse pak... biggrin.gif
Nie se zanimavame osnovno sas softuera, no toy e svurzan dosta s hardware-a - ima dosta features za correction i calibration na sensorite.

Inache layouts, sensors themselves, etc si gi praviat nashite liubimi anglichani ot Pi Research.
Imat i dosta gotovi neshta za semi-pros: www.pixpress.com
Imat pressure, speed, ride height, G-sensors, ECUs...

Ako moga da sam ti polezen s neshto - kaji smile.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Апр 2005 09:52

LordDigital написа:Ракета и за мене едно пасче. За флага съм още навит ,ма колегата Алтезов нещо са опитва да изневеряя на марката като не са навива и маи ша го порицаваме:)

За спането ,може да вземем напрао една къща там във района - един клиент има във някакво малко градче доста близо до Инанаполис ,звучеше ми като курортно ,ша го разпитам през седмицата. Другиа вариант е да патуване 2 пъти и със него неам проблеми
mi kat gledam kolko jelaesti za F1 ima, mai ste mu doide tejko malko na PAKETA_1 da ni vzima na vsichki passove, ta moje da si gi vzimame po otdelno, se pak vseki ot nas moje da natisne na komputara si kopcheto 'chek out', pak i ne e kat da niamame kreditni karti. samo PAKETA_1 ako moje sas sigurnost da potvardi che tez passove za $60 ni garantirat che ste vlezem na pistata po vreme na sastezanieto, az gledah stranicata na INDY i izglejda che sichko e OK i niama da ima problemi, no prosto da sme 100%. ako poracha i za nas passove OK, ako ne mu se zanimava sas sichko, i nie sto go napravim.
za znameto, na men ne mi prechi, ako iskate zname, az ste snesa $ kolkoto triabva, samo ne iskam da me zakachate s noseneto i veeneto, az iskam da gledam F1 a ne da se chudia kade da go dena tui zname. a moje i da razgledame mestnite Toyota dealery, siguren sam che se niakoi ot tiah ima ofiseni znamena, moje da si kradnem edno, kav e problema, veche e dokazano che po tez mesta kameri niama, pak i koi ste goni za edno glupavo zname wink.gif
po vaprosa s teniskite, triabva zadajitelno da namerim niakvi, inache ne sme nikvi fenove. oficialnite na F1 Team Toyota sa chuka pari, ta triabva da namerim niakvi dalaverski koito sa samo na Toyota. az gledah tez na TRD na stranicata, ima gi evtini, no ne sam vluben v tiah. nai mi haresva eito taz
$15+shipping
Изображение
vapreki che ne e za F1 ami za IRL, pak ste svarshi rabota(samo ne znam s toz grafik na sastezaniata na garba, no stava, nali e Toyota)
eto gi i drugite, i te sa za gore dolu sastite pari
taia e gotina, ama da beshe drug cviat
Изображение
taia pak si e TRD, ta ne znam, pak i cveta i e....
Изображение
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 11 Апр 2005 10:09

v ponedelnik shte se obadia pak v Indy i shte dokladvam...igrah si malko da disainvam flanelki i eto...23$ vsiaka s free shipping ama triabva da vzemem nai malko 6 broia
Прикачени файлове
clubshirtfront.jpg
clubshirtfront.jpg (17.77 KiB) Преглеждано 4493 пъти
clubshirtback.jpg
clubshirtback.jpg (18.95 KiB) Преглеждано 4493 пъти
shirt1back.jpg
shirt1back.jpg (19.04 KiB) Преглеждано 4493 пъти
shirt1front.jpg
shirt1front.jpg (19.29 KiB) Преглеждано 4493 пъти

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Апр 2005 10:26

tova e dosta dobra ideia, no 6 teniski x $23 wacko.gif . nie sme samo az, ti i Lorda, koeto ste reche po 2 teniski na chovek, t.e. po $46 sad.gif . a triabva li i 6-te teniski da sa edni i sasti razmer i kartinki?
inache taz kat grab e dobra(no i drugata mi haresva sasto)
Изображение
a taz kat lice(no po malki eblema i nadpisi i v edinia krai, a ne po sredata)
Изображение
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Апр 2005 18:45

PAKETA_1 написа:v ponedelnik shte se obadia pak v Indy i shte dokladvam...igrah si malko da disainvam flanelki i eto...23$ vsiaka s free shipping ama triabva da vzemem nai malko 6 broia
Tiq dvete na TRD mnogo me kefqt, no ne znam koq pove4e?!? MAj4e vtorata 6toto pi6e na Japanese tongue.gif i izglejda po-avtenti4na! biggrin.gif

Ina4e za6to burzate s flanelkite?!? ohmy.gif 6te si kupite ot pistata! TAm ot kudeto si kupih i az minalata godina. Daje ako otidete v 4etvurtak(az ne sum siguren koga 6te hodq, cenata ot $60 e napravo udar) 6te ima vsi4ko nedokosnato, za6toto po- kum kraq pove4eto gotini ne6ta svur6vat!

Az moga da vzema edna ot 4ervenite, no o6te ne sum re6il koq?!?
Taq mi haresva za grub, vupreki 4e ne razbiram kakvo e to4no, no e gotino?!? laugh.gif
Изображение
Za lice, ako moje kakto ALTEZZA-ta kazva - s po-malka emblema i malko v leviq goren ugul! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 11 Апр 2005 19:11

PAKETA_1
NA prednata stranica ima dve fanelki ednata Bqla drugata chervena prodavat li se tezi mnogo mi haresvat zna4i koga imash pat kam Bg i ako e vuzmojno i se prodavat da mi zemesh i dvete takiva Ako e vuzmojno i ne te pretesnqvam i ako estestvenno ima ot kade da se namerqt ili pone samo edna mnogo mi haresvat

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Апр 2005 21:14

predpolagam govorish za tez teniski
Изображение
problema e che te sa na niakav UK sait i kat gi shipnat 2 izlizat $90 sad.gif .
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 11 Апр 2005 22:33

juri_galev написа:PAKETA_1
NA prednata stranica ima dve fanelki ednata Bqla drugata chervena prodavat li se tezi mnogo mi haresvat zna4i koga imash pat kam Bg i ako e vuzmojno i se prodavat da mi zemesh i dvete takiva Ako e vuzmojno i ne te pretesnqvam i ako estestvenno ima ot kade da se namerqt ili pone samo edna mnogo mi haresvat
kakto kaza altezzata tezi flanelki sa v UK i cenata im e 32$ bez shipping...

govorih s INDY pak i kazaha che niama problemi da vlezem na race-a s passovete - prosto niamame rezervirani mesta no nie taka ili inache iskame da otidem na niakoi zavoi...za tezi koito iskat da si kupiat bileti da otidat na www.usgpindy.com =>tickets =>US GP Ticket information =>
=>purchase daily admissions =>season pass $60

predlagam da parkirame na niakoi vav dvora kato predi no po daleche za da mojem da se izmaknem na vrashtane po barzo

altezza - mojesh da porachash razlichni razmeri flanelki obache triabva da sa ot edin i sashti vid...niama problem da promenia disaina na kakvoto si iskam...ako niakoi iska da probva da napravi i toi disain da otide na www.custominc.com ...mnogo e lesno...

shte vzema bileti na altezzata i Lorda

garba na ednata flanelka e tova no samo s edin cviat zashtoto inache e po skapo
Прикачени файлове
2005tf105drawing05.jpg
2005tf105drawing05.jpg (100.18 KiB) Преглеждано 4460 пъти

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 11 Апр 2005 22:34

Ako tova ozna4ava 150 lv gi davam ot ras za tezi dve fanelki prosto nqma i da se zamislq da gi zema mnogo mi haresvat ALTEZZA

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 11 Апр 2005 22:53

juri_galev написа:Ako tova ozna4ava 150 lv gi davam ot ras za tezi dve fanelki prosto nqma i da se zamislq da gi zema mnogo mi haresvat ALTEZZA
Juri ako pitash mene ti si lud...$100 ti kupuvat dobar air filter za kolata...ili drugo polezno neshto...flanelkite sa gotini ama sa flanelki vse pak... tongue.gif ...ama nie sme malko skarani s fashion-a i osven tova sme sviknali na evtini razprodajbi kadeto nai mnogo da dadesh $10 za flanelka taka che sam si reshi...az niamam problem da ti gi poracham no ne znam koi shte ti dinese do BG shtoto nikoi ot nas niama da si hodi...niamash li niakoi priatel v anglia koito da ti gi kupi? shte ti izliazat $70 kinta dvete... wink.gif

Japanese-to

Мнение от Japanese-to » 11 Апр 2005 23:05

juri_galev написа:Ako tova ozna4ava 150 lv gi davam ot ras za tezi dve fanelki prosto nqma i da se zamislq da gi zema mnogo mi haresvat ALTEZZA
Abe Juri, ti moje6 sam da si gi poru4a6 ot sajta, ako ima6 dori debitna karta v BG!!! smile.gif Daje moje i da izleze po-eftino, tuk kato kude e BG, kude e US! wink.gif

Ako ima6 debitna karta tip Borika(ili kakvato i da e druga) i na neq pi6e VIZA, MasterCard, Descovery napravo si gi poru4va6 ot BG! biggrin.gif

Ako nqma6 debitna karta pitaj nqkoj tvoj poznat. 6te ti izleze po-eftino, ne za drugo! :thumbsup:

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 12 Апр 2005 06:21

PAKETA_1 eto kakvo mojah da napravq za 5 min, no kompa mnogo mi zabiva, ne znam za6to?!? mad.gif Utre 6te produlja!

Na gurba pi6e www.toyotabg.eu
Изображение
Na liceto pi6e Toyota F1 Team
Изображение

Kakvo mislite?!?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Гост

Мнение от Гост » 12 Апр 2005 07:46

PAKETA_1, kak svalq6 kartinki ot net-a?!? ohmy.gif
Imam v pred vid logoto na Toyota, znaka na Toyota ot F1(Tf1), tazi skica sus zadnoto oka4vane??? Ot kude si gi vzel?!? :whistle:

Аватар
otvorkoto
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Мар 2005 21:37
Местоположение: Sofia

Мнение от otvorkoto » 12 Апр 2005 07:47

Btw, fanelkite mogat da se napraviat i v BG, sigurno shte izliazat po okolo 20 BGN broikata (~$13) dry.gif

E, shipingat niama da e free, ama ako sa povechko broiki v edin pack niama da se useti mnogo...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Bat Jorko и 186 госта