Мамка му и прасе-разбиха ми стъклото-откраднаха ми...

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мамка му и прасе-разбиха ми стъклото-откраднаха ми...

Мнение от PAKETA_1 » 16 Апр 2005 00:06

та пак...Мамка му и прасе...разбиха ми стъклото и са ми откраднали радарния детектор...много съм се пищисал...най-много ме е яд че са били ебаси некадърниците...първо че имаше стъкла из цялата кола...ама цялата, даже и на задните седалки...сигурно са използвали бухалака или нещо такова...взели са ми детектора ама вместо да му извадят захранването от запалката са му отрязали кабела wacko.gif ...добре че бях извадил faceplate-a на стереото и го бях сложил под седалката...те въобще не са погледнали...не са ми взели СД-тата, имах две ракети за бадминтон в багажника за 250$ - и тях са ми оставили...слънчевите ми очила са оставили...учебници в багажника за 300$...абе колкото повече се замислям, толкова повече виждам че съм се оттървал леко...ама пък може ли толкова некадърно да си гледат работата...все пак ...

а да, и то точно пред нас...в уличката където алтезата и Лорда и всички паркират...май поне ще се оттърва от нахални гости като тях biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif

Крийте си радарите ей... mad.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 16 Апр 2005 07:11

Ebem im mamata meksikanska. Ma tva da ti srezat kabela ,sigurno sa bili nekvi drogirani ili piani... nedai si boze nekvi dechica mexikancheta.

Koga e stanalo tova ,kato kolata ne moze da sedi tam vyv ulichkata sled 2 chasa?
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 16 Апр 2005 07:55

sorry PAKETA_1, gadno, i men ako me pitash radara lesno se prejalva, ama triabva novo staklo, triabva da se sloji, pak i chisteneto ne e lesno, a i vsichkite glavobolia i neudobstva mad.gif . takiva ako gi hvanesh napravo im chupish racete i krakata, che pone za izvestno vreme da ne si varshat rabotata, pak posle gi predavash na chengetata. az tochno zaradi takiva si igraia veche ciala sedmica po krieneto na radara mi, triabva da napravia i postna snimki kak e stanalo. ta pak sorry, i ako triabva pomost za slagane na novoto staklo svirkai
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 16 Апр 2005 09:54

Znachi veche dva tri dena parkiram v ulichkata zashtoto praviat trotoara pred nas ili bordura ili neshto takova

kupih si staklo za 45$ (pak ne e zle) i bashta mi shte go slaga utre shtoto sam na rabota a pak kolata sedi navanka s nailona...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 16 Апр 2005 17:28

ma vie i 3-mata li jiveete na blizo edin do drug bre?
eee ba si shto ne moje i tuka da e taka

az sam reshil veche shte agitiram bulgarite da idvat v new brunswick, ne v chicago!

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 16 Апр 2005 17:30

predimstvata na tova da karash stara tarataika e che chastite sa eftini i lesno se namirat :)

maika mi se beshe triasnala s neinia ford. otpred kapak, bronia, pod-bronia, klimatik, radiator, 2 fara ...

i s bashtata otivame na junkyarda, namirame sushtia cviat ford, i za $75 kupuvame sichki chasti


laugh.gif

smiatai kva eftinia. i v 6pm sushtia den kolata beshe kat nova pak :)

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 16 Апр 2005 23:21

ugabuga написа:ma vie i 3-mata li jiveete na blizo edin do drug bre?
eee ba si shto ne moje i tuka da e taka

az sam reshil veche shte agitiram bulgarite da idvat v new brunswick, ne v chicago!
hahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
LONG LIVE NEW BRUNSWICK!!! punk.gif tooth.gif w00t.gif worthy.gif
az vikam napravo lotariya za zalani karti za bulgari za new brunswick da napravish!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif susipa me ot smyah laugh.gif laugh.gif laugh.gif i kato se izpozamozkvichat tam pri tebe, mislya sled edna godina nai-mnogo shte se premestish v chicago...hahahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Апр 2005 00:17

ugabuga написа:ma vie i 3-mata li jiveete na blizo edin do drug bre?
eee ba si shto ne moje i tuka da e taka

az sam reshil veche shte agitiram bulgarite da idvat v new brunswick, ne v chicago!
mi za tukashnite raztoiania si se vodi che sme edin do drug, no za BG predstavite sme kaji rechi na raztoianie edin ot drug na edna Sofia. btw, ti za kvo si se iznesal ot Chicago, kvo ne mu haresa?
->

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 17 Апр 2005 16:20

ami maika mi pochna rabota v tukashnia universitet (Rutgers) koeto oznachavashe FREE TUITION :)

ta taka. inache shtiah da sam si oshte v chicago

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 17 Апр 2005 23:13

az sam reshil veche shte agitiram bulgarite da idvat v new brunswick, ne v chicago!

ako ima na4in dai da me iztegli6 natam idvam vednaga :PPPP!
punky pravilno kaza za zeleni karti za tvoq raion az sym 1-viq kandidat :P!
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot], Google [Bot] и 84 госта