Imam II tehn. vuprosa ...

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 20 Апр 2005 15:13

wacko.gif
shte snimam moia BOV da gledame che savsem se obarkah. btw imash li filtar na bov-a? predpolagam ne vliza mnogo vuzduh i otvora ne e goliam ama vse pak ...

predpolagam che si prav v tova koeto kazvash i az v sravnenie s teb ne znam chak kolko mnogo, prosto mi e interesno.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 21 Апр 2005 02:16

ugabuga написа:wacko.gif
shte snimam moia BOV da gledame che savsem se obarkah. btw imash li filtar na bov-a? predpolagam ne vliza mnogo vuzduh i otvora ne e goliam ama vse pak ...

predpolagam che si prav v tova koeto kazvash i az v sravnenie s teb ne znam chak kolko mnogo, prosto mi e interesno.
moyat bov nyama filtur, ima malki dupchici ot koito stava vlizane i izlizane na vuzduha direktno v atmosferata! suotvetno yako i svisti....
tongue.gif
moyat BOV ne raboti, kakto standartnite BOV-ove koito chovek moje da nameri po stock kolite.
kupih si go ot braziliya predi godini, i daje tam imashe malko po-drugo ime, ama kak tochno mu vikaha taka i ne pomnya... moje be e bov s dvoino deistvie? unsure.gif wacko.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Апр 2005 04:48

da ne e kato na HKS SSQV-to?
az na moiata kola fakticheski imam BPV - bypas valve, shtoto ne ventva v atmosfereata a vav cam cover-a (sigurno da e po tiho).

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Апр 2005 08:31

И аз за Сефте чувам BOV дето да работи двупосочно. Моита е със bypas valve (първата модификациа дето си купих е Порше Спесификация) ,нема как да е BOV щото AFM ми е далече преди турбината и ша става интересно.
Изображение

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 21 Апр 2005 09:40

ugabuga написа:da ne e kato na HKS SSQV-to?
az na moiata kola fakticheski imam BPV - bypas valve, shtoto ne ventva v atmosfereata a vav cam cover-a (sigurno da e po tiho).
moje i SSQV da e... ama prosto znam che si raboti mnogo dobre, i sum dovolen ot nego. az sum s MAP sensor, i nyama nuzda da vrushtam vuzduha obratno v sistemata kakto e pri AFM-ite. :whistle:

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Апр 2005 21:27

punkara написа:
ugabuga написа:da ne e kato na HKS SSQV-to?
az na moiata kola fakticheski imam BPV - bypas valve, shtoto ne ventva v atmosfereata a vav cam cover-a (sigurno da e po tiho).
moje i SSQV da e... ama prosto znam che si raboti mnogo dobre, i sum dovolen ot nego. az sum s MAP sensor, i nyama nuzda da vrushtam vuzduha obratno v sistemata kakto e pri AFM-ite. :whistle:
A kakvo e AFM?!? :help:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Апр 2005 21:54

bih predpolojil che e Air Flow Meter
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 22 Апр 2005 04:26

ALTEZZA написа:bih predpolojil che e Air Flow Meter
da tochno tova e! :thumbsup: smile.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 22 Апр 2005 04:37

punkara написа:
ugabuga написа:da ne e kato na HKS SSQV-to?
az na moiata kola fakticheski imam BPV - bypas valve, shtoto ne ventva v atmosfereata a vav cam cover-a (sigurno da e po tiho).
moje i SSQV da e... ama prosto znam che si raboti mnogo dobre, i sum dovolen ot nego. az sum s MAP sensor, i nyama nuzda da vrushtam vuzduha obratno v sistemata kakto e pri AFM-ite. :whistle:
na 4efte-to niama niakakv problem BPV-to da se otkachi i da ventva v atmosferata ili da se zameni sas BOV taka che ne znam pri lorda kakav e problema, moje bi zaradi taia AFM dalaver. az btw sam sushto sas MAP.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: georgi_kocev и 96 госта