Kakva kola toyota tochno e tova??

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 19 Апр 2005 17:02

ugabuga написа:wooohooo
poznah :)

kvo pechelia?
Pecheli6 kristalna kupa i aplodismentite na publikata! :thumbsup:
KAto v F1 be, nqma 6-5!?! tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Гост

Мнение от Гост » 19 Апр 2005 19:49

ti puk, pechelish edno "ass-whooping" ot na sando suprata :whistle: tongue.gif

ugabuga, az tva liato moze da idvam kum vas, shtoto edni priateli ot bg sha sa v atlantic city i new hampshire. ama neznam koga sha e oshte :)

Japanese_maniq

Мнение от Japanese_maniq » 19 Апр 2005 21:21

Anonymous написа:ti puk, pechelish edno "ass-whooping" ot na sando suprata :whistle: tongue.gif

ugabuga, az tva liato moze da idvam kum vas, shtoto edni priateli ot bg sha sa v atlantic city i new hampshire. ama neznam koga sha e oshte :)
UUuuu ..., koj be6e tova?!? ohmy.gif
Dosta grubo mi "prozvu4a" ...
no ako ass-a e jenski mersi za podaruka vse pak!!! biggrin.gif

Ne vqrvam da e ALTEZZA-ta, vupreki, 4e "podlojih na sumnenie znaniqta mu"! mellow.gif

P.S.
Tova e Lorda be, az i na nego se zaka4am naposleduk! tongue.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 20 Апр 2005 15:09

Anonymous написа:ti puk, pechelish edno "ass-whooping" ot na sando suprata :whistle: tongue.gif

ugabuga, az tva liato moze da idvam kum vas, shtoto edni priateli ot bg sha sa v atlantic city i new hampshire. ama neznam koga sha e oshte :)
hehe mi dobre doshal. eni taim kakto vikat po nashia krai.
a za ass whooping-a, suprata moje da vidi zor :)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Апр 2005 06:24

ugabuga написа:hehe mi dobre doshal. eni taim kakto vikat po nashia krai.a za ass whooping-a, suprata moje da vidi zor :)
Ami ne znam dali 6a vidi zor, no ako go napravi moje posle i linejka da idva, hi-hi laugh.gif - Jelqznata lejdi.

Lorde gotov si, izmislih nickname na tvojta madama - Suprata! biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 21 Апр 2005 08:04

sorry, az biah :) niamah na predvid grubost :P taka che nadiavam se ugabugaata da me e razbral :)

ami sha vidim, az kakvoto sum go kazal e bilo BEZ podrkepata ili znanieto na Lorda, tui che ne si mislete che ima upcoming race necessarily :) tova e biggrin.gif

prosto biah v daskalo i ne mi se logvashe in...

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 21 Апр 2005 08:32

sushto neka priznaia che az lichno neznaeh kakva tochno e kolata tui kato biah dosta daleche ot neia, snimkata e na zoom MAX na kamerata. Taka che naistina mi zaprilicha na toyota, zatova taka pusnah temata. Nikoi ne sum se opitval da "izluza" ili da "test-vam" znaniata. prosto da znaete i moiata chast ot istoriata cool.gif smile.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Апр 2005 08:33

Japanese_fever написа:
ugabuga написа:hehe mi dobre doshal. eni taim kakto vikat po nashia krai.a za ass whooping-a, suprata moje da vidi zor :)
Ami ne znam dali 6a vidi zor, no ako go napravi moje posle i linejka da idva, hi-hi laugh.gif - Jelqznata lejdi.

Lorde gotov si, izmislih nickname na tvojta madama - Suprata! biggrin.gif
Мии кво по-хубаво име от Супра-та :)) (почти като Сапруга-та) :)))
Изображение

biest
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Май 2006 11:40

Мнение от biest » 29 Май 2006 11:52

Относно темата тва верно си е NISSAN Silvia S12 и аз карам SIlvia само че не S12.Моята е Silvia 2.0DOHC.Радвам се че все о6те има коли от онези години които изглеждат така.Евала на японците :).Радвам се че моята все още я бива и е в добро състояние иначе частите са УЖАСНО скъпи.А и за джантите мисля си че тва не са оригиналните щото на всички Силвии са еднакви поне на тези които аз съм виждал.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 105 госта