Tundra & Takoma

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Гост

Tundra & Takoma

Мнение от Гост » 23 Апр 2005 01:18

Kakvo vi e mnenieto za goreposochenite dwa pick-up trucka na Toyota. Dobri i loshi strani. Koi ot dvata e za predpochitane. Interesuvam se poneje mi se nalaga da si vzema edna ot dvete, ma se dvoumia dali da e 2-3 godishna Tundra na malko mili, koqto kato che li po me kefi ili za sushtite pari bazov model na chisto nowa Takoma 5sp manual, kato koeto i da wzema gledam da ne e mnogo nad $20K i zaduljitelno 4WD poneje chast ot vremeto shte go polzvam za Off-road.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 23 Апр 2005 11:47

ami parvo da te predupredia che tuk ne e palno s maniaci na Truck-ove ili SUV-ita, no za pomost vinagi sme gotovi wink.gif
ta i dvata Trucka si gi biva, triabva da si reshish kolko goliam go iskash obache. triabva da imash v predvid che i dvata imat razlichni raznovidnost
Standart Cab
Extended Cab
Double Cab
t.e. osven goleminata na karuseriata, triabva da reshish i kolko goliam go iskash vatre. Tunda do sega ne sam zabeliazal da imat problemi, ot vreme na vreme Exhaust manifould moje da se precaka, no riadko, inache sa stabilni. chisto nova Tacoma, mi te sega izliazoha, ta ne e kat da moje mnogo da se kaje, no se pak shervat dosta s 4Runner, pak te ne e kat da imat problemi. ot novite na men mnogo mi haresva Tacoma X-Runner, idvat v sinio ili cherveno i sa s 6 skorostni rachni transmisii, no sa samo RWD, sasto taka sa svaleni i s golemi djanti
Изображение
no toi ne e tolkova za rabota, kolkoto za gazaria. ako ti triabva za rabota, togava mai Tundra e po-dobria izbor, no koito i da vzemesh, niama da zgreshish, prosto vmakni vav finansite razmera na Truck koito ti triabva, kolkot po nov, tolkova po dalga garancia wink.gif
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 143 госта