Mislq da si smenqm masloto sam!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 03 Юни 2005 14:40

ugabuga написа:da ama kato ti teche spirachna technost shto trianbva da ti izticha vakum!?

fizicheski dopirni tochki niamat. tova che i dvete verigi minavat prez brake booster-a ne znachi che sa svarzani
Абе знам за обратната веселба - спирачна течност в интейка - поради повреди в мастър цилиндъра/боостера :-)
Но в случая съм изцяло на твоето мнение че не са свързани - най-малкото че на колегата проблема със спирачна течност бил в съединителя (както пише).

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 04 Юни 2005 05:14

A koi sistemi po=to4no se narui4at vakuumi?!? Za6toto kakto se vidq ne otbiram?!? Moje li da e ot power steering-a(servoto na volana) 6toto se ka4vah nqkolko puti po edni bordiuri i moje da sum precakal ne6to, makar 4e ne se use6ta pri karane, oseven kato trugvam i volana mi vurti vinagi nalqvo?!? mellow.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 04 Юни 2005 17:34

spoko. nikoi ne sa e rodil nauchen. to i az minalata godina po tva vreme oshte me ozadachavaha vakumite. :)

vav intake colektorite (deto vliza vuzduha v dvigatelia) prez goliama chast ot vremeto naliageneto e otricatelno (po nisko ot tova vunka. pri idle e okolo 19psi). tozi vakum se izpolzva da se kontrolirat razni sistemi, naprimer v zavisimost na tova kakav e vakuma niakoi klapi moje da se otvariat zatvariat. ponachalo sa tunki gumeni markucheta, no ne vinagi (naprimer brake booster-a), no vinagi zapochvat putia si ot intake-a.

Гост

Мнение от Гост » 04 Юни 2005 23:50

ehooooo

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта