Вече съм горд притежател на Авенсис версо

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Гост

Вече съм горд притежател на Авенсис версо

Мнение от Гост » 19 Юни 2005 19:08

В четвъртък най-сетне я взех,е няма такава кола,стабилна,ускорява с лекота ,удобна за каране и за паркиране и за всичко вътре се събират 7 човека само че на последния ред не може да се возят хора по-високи от 175 см/тавана е нисък/ разхода на градско и е около 14,3 л/100 км,но все пак колата е само на 200 км пробег,така че смятам че разхода ще падне.Има леки недомислици по вътрешното оборудване ,но те са напълно пренебрежими. Иначе всичко останало е 6 колата най-доброто за парите си/дори е по-добра и от доста по-висок клас коли/ според мен,работя във фирма със 118 автомобила и почти няма нещо на което да ни съм навъртял поне 1000-2000 км :thumbsup:

Гост

Мнение от Гост » 19 Юни 2005 21:14

Sorry za mnenieto oba4e mnogo grozna kola pulna s kup tupotii otwutre.Mnogo golqm razhod dawa i e golqmata izdunka na Toyota wacko.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 19 Юни 2005 21:34

Мдам, да плюе може всеки, особено анонимен. Не че японците са някога отличници в вътрешния комфорт (не че им се е налагало), но какво точно толкова те отчая бестселъра на Тойота, бре г-н Нунаме?
И на кой двигател дава разход, че нито предишния писал нито ти се сетихте да споменете?
Разход ми дават моите коли над 20 на 100 километра, ти по коя мерка ги мери, по твоята?

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 19 Юни 2005 21:56

Днес гледах на автоизложението Авенсис 4 врати 2.2 турбодизел 150 коня с базова цена 33 ХХХ лева. За тази кола тази цена е нищожна !!!

Гост

Мнение от Гост » 19 Юни 2005 23:11

El Camino написа:Мдам, да плюе може всеки, особено анонимен. Не че японците са някога отличници в вътрешния комфорт (не че им се е налагало), но какво точно толкова те отчая бестселъра на Тойота, бре г-н Нунаме?
И на кой двигател дава разход, че нито предишния писал нито ти се сетихте да споменете?
Разход ми дават моите коли над 20 на 100 километра, ти по коя мерка ги мери, по твоята?
Koi plue be pajardjishki gastarbaiterski tapak?kazvam si mnenieto.Karai si tam ko4inqcitei ne davai mnenie za neshto koeto si vijdal samo na kartinka.Kupil sum 3 takiva za firmata i sum nedovolen.

El Camino

Мнение от El Camino » 19 Юни 2005 23:19

Anonymous написа:
El Camino написа:Мдам, да плюе може всеки, особено анонимен. Не че японците са някога отличници в вътрешния комфорт (не че им се е налагало), но какво точно толкова те отчая бестселъра на Тойота, бре г-н Нунаме?
И на кой двигател дава разход, че нито предишния писал нито ти се сетихте да споменете?
Разход ми дават моите коли над 20 на 100 километра, ти по коя мерка ги мери, по твоята?
Koi plue be pajardjishki gastarbaiterski tapak?kazvam si mnenieto.Karai si tam ko4inqcitei ne davai mnenie za neshto koeto si vijdal samo na kartinka.Kupil sum 3 takiva za firmata i sum nedovolen.
Четеш и се чешиш, ма не смееш да си покажеш багажа ли? Хихи, гледам начетен... опс, начесан си, глей да са не раздръгнеш, че ща заболи, колко си чел.
П.П. Друго нещо имаш ли или за коли да си говорим? biggrin.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 19 Юни 2005 23:50

Chestita da ti e Bezavariino karane s Avensisa :thumbsup:.A smqtam tozi gost prosto zemi ne pishi poveche 4e nqma smisul da prevuru6tame foruma v tuning.bg tam kudeto sa takiva moje da si imash mnenie moje da si go zapazish i za sebesi takache pali djapankite vkarvai gi v saka i zaminavai na more.Che to e lesno da davash ocenka ot foruma mad.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 19 Юни 2005 23:53

[quote="jamie"]Днес гледах на автоизложението Авенсис 4 врати 2.2 турбодизел 150 коня с базова цена 33 ХХХ лева. За тази кола тази цена е нищожна !!![/quote]
A vidqli kolko mu beshe cenata s dds na avensisa s si4ki ekstri s tozi dvigatel 50 000 lv

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 20 Юни 2005 23:48

Anonymous написа:
El Camino написа:Мдам, да плюе може всеки, особено анонимен. Не че японците са някога отличници в вътрешния комфорт (не че им се е налагало), но какво точно толкова те отчая бестселъра на Тойота, бре г-н Нунаме?
И на кой двигател дава разход, че нито предишния писал нито ти се сетихте да споменете?
Разход ми дават моите коли над 20 на 100 километра, ти по коя мерка ги мери, по твоята?
Koi plue be pajardjishki gastarbaiterski tapak?kazvam si mnenieto.Karai si tam ko4inqcitei ne davai mnenie za neshto koeto si vijdal samo na kartinka.Kupil sum 3 takiva za firmata i sum nedovolen.
G-n Gost, she te pomolya da se otnasyash po prilichno kum kogoto i da e vuv foruma. Ima lichni suobshteniya v koito mojesh da si govorish kakvoto iskash. Vse pak, tuka obsuzdame kolite, a ne sobstvenicite im.
Blagodarya predvaritelno za razbiraneto,
punky smile.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 21 Юни 2005 10:25

Пънки, Гостите няма как да пишат лични защото не са регистрирани.
Подкрепям мнението - пишем за колите, не за личности. Иначе ставаме tuning.bg wacko.gif

Alexi
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Май 2005 10:59

Съжалявам,че не се логнах като създавах тази тема....

Мнение от Alexi » 22 Юни 2005 14:23

Първо да отговоря ,че съм дал разход за бензинов двигател 2000 кубика,не го написах защото от началото на тази година в БГ Авенсис версо с дизелов ДВГ не се предлага/мислех че това се знае/.Това дали е грозна или не си е въпрос на вкус.А защо е издънка още не мога да разбера.От 8-9 години карам все миниванове и все служебни врътнал съм 600-700 хил.км с такъв тип автомобили и ако искате вярвайте,ако искате не колкото повече карам тойотата ,толкова повече се убеждавам,че това е най-добре конструирания и изчислен мини ван в своя клас.

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юни 2005 15:20

Така е Алекси, абсолютно прав си и се обосноваваш добре.
Всякакви хвъркати могат да дойдат и да плюят, но когато трябва да се надмине нивото "детска градина" и да се обосноват, изчезват както са се появили.
Да ти е честита колицата и безаварийно да си я караш!
От Версо точно ми останаха прекрасни впечатления - това, че караш ван е усещане само по документи. Кола си е от всякъде, а с 2 литровия бензин ще е и още по пъргавелка!

Щооо все пак не се предлага със дизеловия?
В Пазарджик има един доставчик на Тойота още мисля - митнически склад и т.н. Там няма ли начин да се достави дизел?

Alexi
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Май 2005 10:59

Мнение от Alexi » 25 Юни 2005 16:25

Няма никъде дизел,те моята от безмитния склад в Пазарджик я докараха,доколкото знам Тойота ще правят нов Авенсис версо та затова май са спряли да правят настоящия с дизелов ДВГ,а и аз не харесвам дизели tongue.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 152 госта