Пътища за удоволствие!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Гост

Пътища за удоволствие!

Мнение от Гост » 26 Юни 2005 19:54

Айде който се сети, да напише отсечки в БГ, които могат да доставят истинско удоволствие за коли със задно. Ако и природата е хубава, се брои за бонус rolleyes.gif .

Примерно аз вчера ходих до Своге. Еми страхотно просто!!!

Асфалтът е що годе добър, супер завои и невероятна природа.

Има и капанчета, можеш да седнеш да хапнеш и да си прочетеш вестника на чист въздух. Пътят не е много натоварен, не е като до Боровец.

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 26 Юни 2005 19:56

Забравих да се логна smile.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 26 Юни 2005 22:49

prohoda shipka i sustho taka prohod haimboaz.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 27 Юни 2005 00:17

Аз ще ти кажа вчера си карах по този път и беше иникален стига колата да ти е мощтна.Пътя се намира в Смеоново но мога да те води из витоша навсякаде да ти показвам пътища Там съм изрснал и познавам всичко такаче ако те интересува ще те заведя да видиш какво е път за ДРИФТ с много завой и на всичко отгоре много тесен което ти създава уникална илюзия че се движиш много бързо и асфалта е добър и не е хич малък като разтояние

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Пътища за удоволствие!

Мнение от Japanese_fever » 27 Юни 2005 03:21

Ami taq proslovuta otse4ka Ribarica - Shipkovo ili obratno, deto 6tqhte da pravite BG Toyota subor e mojebi edna ot naj-dobrite. Namira se v Balkana. Ne znam kolko e dulga, no e naj-malko 20-30km, a prirodata ne moga da opi6a, za6toto otgore kato se izka4i6 se vijda strahotna gldka! rolleyes.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
group4dam
Мнения: 101
Регистриран на: 16 Юни 2005 16:11
Местоположение: Sofia,Varna

Мнение от group4dam » 27 Юни 2005 09:08

Уважаеми колеги :

Отсечката е БЕЛОВО-ЮНДОЛА-БЕЛМЕКЕН

Друга няма--все пак рали минава там. Аз карам много и да Ви кажа така не съм се радвал на път никога !!! Обратен след обратен-красота ---- изкачване, което означава стабилност ------ НЯМА ПОЧТИ НИКАКЪВ ТРАФИК ---- и като се качиш на 2300м на язовира красота
На язовирната стена (около 600 м.) гонки

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Юни 2005 09:41

group4dam написа:Уважаеми колеги :

Отсечката е БЕЛОВО-ЮНДОЛА-БЕЛМЕКЕН

Друга няма--все пак рали минава там. Аз карам много и да Ви кажа така не съм се радвал на път никога !!! Обратен след обратен-красота ---- изкачване, което означава стабилност ------ НЯМА ПОЧТИ НИКАКЪВ ТРАФИК ---- и като се качиш на 2300м на язовира красота
На язовирната стена (около 600 м.) гонки
Мда от малък ходя на Юндола ,и специално пътя Юндола-Куртово го знам със супер подробности ,завой след завой. Има там 3 завоя през които като прекарам един автомобил са ми предостатъчни за да ти опиша Handlinga му.

Белово-Юндола е яко ,но по някога по-опасно за яка ръчка щото доста често падат камани по пътя ,от Юндола до Белмекен обаче може наистина да се кефи човек на максимум пътя помна като малък когато го правеха за последно със супер асфалт (щото преди години там ходеха на зимни лагери скиори от цела европа) и през годините нема кои да го нацепи що освен автобусите за база Белмекен други тежки МПС-та почти не минават - природната красота на месностите е неУписуема ,това което предлага пътя също!
Изображение

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 27 Юни 2005 10:05

На Юндола има хубав път само към язовира, инак пътя е разбит тотално.

Аватар
group4dam
Мнения: 101
Регистриран на: 16 Юни 2005 16:11
Местоположение: Sofia,Varna

Мнение от group4dam » 27 Юни 2005 13:43

е аз се върнах от там на 5 ---
пътя
Белово-Юндола е доста добър,
Юндола-Белмекен --- супер !!!!! --- свърших си гумите и съединителя

Юндола - Велинград -------- Лунен пейзаж --- ужас -- минах 500 метра и се върнах

Аватар
otvorkoto
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Мар 2005 21:37
Местоположение: Sofia

Мнение от otvorkoto » 01 Юли 2005 00:58

Vsichko okolo Iundola -> :thumbsup:
Ama mnogo dupki, beeee!


3 novi predlojenia:
Peshtera -> Batak -> Yazovir Batak : Mnooogo priatni zavoi, vlizash sas spirachka, izlizash s egati powera! wacko.gif cool.gif :thumbsup:

Pokray yazovir Batak, ot sredata do stenata : Chisto nov pat, perfecten asfalt, tuk-tam prah po zavoite, za dopalnitelno adrenalin wink.gif cool.gif Samo triabva da se vnimava, che oshte niama mantineli i mojesh da otidesh za riba rolleyes.gif

Slanchev Briag -> Varna : niakolko klasicheski panoramni zavoya, kato cialo pleasure za moshtna kola :thumbsup:

Enjoy!

Аватар
group4dam
Мнения: 101
Регистриран на: 16 Юни 2005 16:11
Местоположение: Sofia,Varna

Мнение от group4dam » 01 Юли 2005 08:49

Слънчев бряг - Варна е добър, но много натоварен

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 01 Юли 2005 10:51

12km peshtera-anton ivanov- 6km sv.konstantin-8km yaz. batak (stenata)-cigov chark (kum 8km)
pazardjik-dobra voda-anton ivanov!
simitli-bansko

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 16 Апр 2006 21:02

Продължаваме и тази година biggrin.gif
Вчера ходихме с двама моториста по маршрута София-Самоков -Ихтиман-София
Новост за мене беше отсечката Самоков- Ихтиман, страшна красота, като в Гърция е, пътя минава съвсем до язовира и направо не е истина, а на Щъркела има и хапване и пийване.Отсечката се прибавя към favorites biggrin.gif
Единственото неприятно е около Кокаляне, но до няколко дена ще оправят дупките.
Иначе, мотористите по завоите ги забравях, не могат да ме стигнат, като има права ме настигат, но според думите им е почти невъзможно да ме изпреварат.А м началото ми викаха, къде бе, ти не може да караш с нас, хах ах :whistle:

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 16 Апр 2006 21:13

purvo, s kakvi motori?
vtoro, (mnogo vajno) kolko opitni motoristi?
treto, ami vse pak traction-a koito imat e mnogo po maluk ot na kola. v zavoite motorite po princip sa po-bavni, no zavisi i sus kakva kola gi sravniavash. ti kakva kola karash?

samo liubopitstvam...

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 16 Апр 2006 21:21

Good point biggrin.gif
Сега, признавам, мотористите не са от най-лудите, единият е с Yamaha Fazer, а другият с Honda CBR.Но карат улегнало и без рискове, както и трябва.Аз съм с MR2, точно сега я add-нах в една тема по нагоре
Иначе просто по завоите не ги виждам, те не лягат както трябва докрай и много им дърпам а на правите ме настигаха но не достатъчно :whistle:
Ако беха с R1 или нещо друго, нямаше да е така сигурно, не знам аз не ги разбирам много моторите ,ама ми беше смешно,като се сетя какво говореха в началото.Но така или иначе ние бехме тръгнали на излет малко бира скара, не да се гониме smile.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 187 госта