aide da se vidime!?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 16 Авг 2005 23:50

maggkrabar написа:това отгоре бях аз - не съм се регнал. сори пичове, няма да мога да дойда, отивам при един печен дрифтър да огледа колата и да я пробва :)
Che po-dobri drifturi ot Punky v Sofia i CJ vuv Varna ima li?!? ohmy.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 17 Авг 2005 00:49

Japanese_fever написа:
maggkrabar написа:това отгоре бях аз - не съм се регнал. сори пичове, няма да мога да дойда, отивам при един печен дрифтър да огледа колата и да я пробва :)
Che po-dobri drifturi ot Punky v Sofia i CJ vuv Varna ima li?!? ohmy.gif
Aми El Сamino? :whistle:
Иначе срещичката беше много добра, запознахме се с някои нови играчи, излишно е да казвам, че всички бяха сериозни и печени фенове! За отсъстващите по обективни причини, остава надеждата за участие в някоя следваща среща! wink.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 17 Авг 2005 01:55

нищо не стана. съединителя пропадна напълно, карах колата без да го ползвам, поне я оставих за гласене.
момчето при което ходих пързаля една наточена черна Манта(с clutch type LSD) и манияшка аскона(тя е с блокиран диф), казва се Владо. има доста опит и в карането и в правенето. но преди три дни една маршрутка го размазала на един светофар - та сега беше с комоцио. дайхацуто бог да го прости. пича се е отървал само с премерен удар - ударил е главата си в гредата и сега гледаше малко отнесено. не че не размазвал и други коли, но дайхацуто е малко и главата му се е треснала яко.

пък щом има и други добри дрифтъри лошо няма :) аз само него познавам и той ще ме учи като за начало.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 17 Авг 2005 02:13

По хубава от тази среща здраве му кажи мен лично много ми хареса много се радвам поне че се запознахме.С едни повече поговорихме с други по малко ама това е да се жертваш в името на клуба пресен пример Пънки който през цялото време беше зает с колата на наш колега от форума евалата Пънкар евалата и на всички за Уникалния Ентусиазъм такива сериозни хора да има :thumbsup: като вас в повече tongue.gif.надявам се това да бъде едно ново начало но по често срещане на Тойота фенове cool.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 17 Авг 2005 02:23

Аз да ви кажа мисля тази събота да отскоча до пещера ако има желаещи може да се сабереме в Яриса и да отидеме да подкрепиме колегата човека ме покани и се замислям дали да не отида ако някои иска да пише тука до отскочиме до там поне събота да го подкрепиме

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 17 Авг 2005 04:11

Какво ще има в пещера, и кой и за какво трябва да бъде подкрепен?
Близо ми е, може да дойда happy.gif

P.S. Хубаво среща имаше, ама от Пз, по средата на седмицата... малко трудно време се уцели... нощо, следващия път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 17 Авг 2005 08:33

Следващия път - барбекю на капака !
Поне като ще има навалица около ремонта на някоя кола - и мезето и бирата да са подръка cool.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 17 Авг 2005 09:13

Ей мама му - няма един да седне да напише нещо за срещата...поне кои са били, с какви коли...споделете ве, ние отвъд "гьола" умираме от любопитство mad.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 17 Авг 2005 10:27

[quote="PAKETA_1"]Ей мама му - няма един да седне да напише нещо за срещата...поне кои са били, с какви коли...споделете ве, ние отвъд "гьола" умираме от любопитство mad.gif[/quote]
jamie-Ae86 Xeku-Supra mk2 Punkara-Pesha imashe oshte dve ae86 ako ne se luja no ne se luja ednata punkara pravi neshto po neq a drugata beshe neustanovena ne se znae koq gidina beshe juri_galev Qris i edna Mr2 doide edin kolega ama toi kaza 4e samo razglejda foruma i ne pishe

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 17 Авг 2005 10:34

Ракетка, липсва ни журналист от твоята величина ;-)
Накратко - половината среща мина на маса. Другата половина - под капака на една АЕ86 (на румпи). Оказа се с грешно зацепени разпределителни валове - и Пънки както си е импулсивен - тръгна да я презацепва. Към края на вечерта вече беше готов - ние си тръгнахме (1/2 от групата) а останалите седнаха да полеят "ремонта" :-)

От колите - видяхме хубавката бяла МР2-ка, Супрата на Хеки, АЕ86 на румпи и Яриса на Юри. Всичко останало бяха Хонда, Волво - абе не-Тойоти - накратко. Кофти стана че толкова късно се събрахме - на практика по тъмно, валеше леко дъждец в началото дори - та нито оглеждахме толкова колите, нито под капаците - срещата беше основно ние да се видим и да побъбрим.

ПП: Лека издънка - оказа се че хиеро и БедДог не са знаели точния час и са пропуснали... unsure.gif

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 17 Авг 2005 12:31

juri_galev написа:Аз да ви кажа мисля тази събота да отскоча до пещера ако има желаещи може да се сабереме в Яриса и да отидеме да подкрепиме колегата човека ме покани и се замислям дали да не отида ако някои иска да пише тука до отскочиме до там поне събота да го подкрепиме
Весело беше вчера :thumbsup:

Хубаво е да се събираме по-често и в повече.Аз съм впечатлен от ентусиазма на punky,както и от знанията на всички останали.Абе въобще личи си кога хората са с бензин в кръвта.

Иначе и аз обмислям за Пещера, да подкрепим Ghostrider в нелеката задача на планинско biggrin.gif .
Но всичко зависи от времето, ако е е гадно и вали и не мога да си махна покрива, може евентуално да се комбинираме с някой друг,може и с Yaris-а,поне ще харчи малко, а не като мойта,.Ще видим, има време до тогава

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 17 Авг 2005 12:33

bambo написа:Какво ще има в пещера, и кой и за какво трябва да бъде подкрепен?
Близо ми е, може да дойда happy.gif

P.S. Хубаво среща имаше, ама от Пз, по средата на седмицата... малко трудно време се уцели... нощо, следващия път.
Кръг от шампионата-планинско, доколкото разбрах, самото състезание е в неделя

El Camino

Мнение от El Camino » 17 Авг 2005 12:45

Представям си ви всички, а си представям и Пънкито на дъжда, как оправя колата. Няма сняг, няма дъжд за него :thumbsup: . Последния път се измокрихме като кокошки заради някакви болтове, това си е било цяла центровка!:)
Хайде, дано след месец пак съберете ентусиазъм за една среща! :thumbsup:

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 17 Авг 2005 17:59

Ако има желаещи аз много се замислям дали да не отскочиме до Пещера да подкрепиме нащо момче каза че съзтезанието е събота и неделя ако имате някакви идеи пишете да се разбираме нещо

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Авг 2005 19:18

za sledvastata sresta ne si zabraviaite fotoaparatchetata :whistle:
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 49 госта