aide da se vidime!?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 17 Авг 2005 19:45

леле как ма е яд че не дойдох!

Аватар
rumpi
Мнения: 36
Регистриран на: 24 Фев 2005 22:38
Местоположение: Sofia lulin 10
Обратна връзка:

haa..... ta za sre6tata!!!!!!!!!

Мнение от rumpi » 17 Авг 2005 20:25

Ta purvo na glavno mqsto iskam da izkaga mojte iskreni BLAGODARNOSTI,UVAGENIE,RESPEKT I VSI4KI DRUGI SINONIMI za koito moge da se setite!Vsi4ki te sa za Punky! 4ove4e evala ti pravq............. v4era mi skri vsi4ki vidove 6apki!Blagodarenie na tebe sega kolicata cuka edva li ne kato 4asovnik,nqma da trepne ili da prekusne ne6to!BLAGODARQ za turbo entusiazma kojto neznam otkude izvadi v tova i po tova vreme! :thumbsup: su6to taka iskam da blagodarq na 4oveka,koito osiguri postoqniq izto4nik na svetlina - Xeki,na Miro,i na 4oveka s osvetlenieto-demek na Miro ba6ta mu, no predi vsi4ko za Punky,moge da vi se struva 4e ne6to vzeh da se povtarqm ,no to e za6toto izpusnahte scenkata ot v4era.imam dve -tri snimki ot telefona,koito stanaha blagodarenie na napomnqne na juri galev i 6te se pomu4a da gi pokaga ako se otvorq kak stava!Ne sa ni6to osobenno snimkite ,no predpolagam se dose6tate 4e hi4 ne mi be6e do snimki! :thumbsup: i vsi4ki tezi ne6ta prosto stanaha eiii taka pred picariikata...... biggrin.gif
Прикачени файлове
Image008.jpg
Image008.jpg (83.3 KiB) Преглеждано 4017 пъти
Image007.jpg
Image007.jpg (58.09 KiB) Преглеждано 4017 пъти
Image006.jpg
Image006.jpg (44.86 KiB) Преглеждано 4017 пъти
Image005.jpg
Image005.jpg (36.35 KiB) Преглеждано 4017 пъти

Аватар
javor_vd
Мнения: 74
Регистриран на: 29 Мар 2005 09:11
Местоположение: Sofia

Мнение от javor_vd » 17 Авг 2005 20:49

Zdraveite,
Mnogo se radvam, 4e se vidiahme v4era i se zapoznah s niakoi ot 4lenovete na foruma. Stra6ni pi4ove ste i shte e hubavo tezi sbirki da stavat po-4esto biggrin.gif
Jalko, 4e ne mojaha da doidat pove4e 4lenove na foruma, no da se nadiavame, 4e na sledva6tata ste6ta 6te doidat :thumbsup:
Punky mi obarka vsi4ki (makar i malki) predstavi za moita Toyota tongue.gif . Ako ne drugo e iasno, 4e e Corolla laugh.gif . 6te napravia spektralen, rentgenov, infra4erven analiz i 6te vkaram na iadreno-magniten rezonans dvigatelia si da opredelia datirovkata mu laugh.gif laugh.gif laugh.gif :thumbsup: ....toku vij proizveden predi novata era laugh.gif :whistle:
Toyota Corolla KE70, 4K, 1,3, '84

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Авг 2005 22:35

do kat chetiah posta na rumpi si misleh che toku sto sa go nagradili i si e izvadil lischeto da izredi blagodarnostite smile.gif ta bravo na Pankara che e opravil kolata, no kakvo vsastnost i beshe, kvo ste reche che ia e zacepil?
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 18 Авг 2005 09:52

ALTEZZA написа:do kat chetiah posta na rumpi si misleh che toku sto sa go nagradili i si e izvadil lischeto da izredi blagodarnostite smile.gif ta bravo na Pankara che e opravil kolata, no kakvo vsastnost i beshe, kvo ste reche che ia e zacepil?
Някой е бил зацепил газоразпределението на 180 градуса.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Авг 2005 10:09

t.e.?
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 18 Авг 2005 10:11

Алтезов, аз ли трябва да ти обяснявам че зъбчатното колело на изпускателните клапани е било 180 градуса оффсетнато

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Авг 2005 10:29

PAKETA_1 написа:Алтезов, аз ли трябва да ти обяснявам че зъбчатното колело на изпускателните клапани е било 180 градуса оффсетнато
ako zabchatoto kolelo e na 180*, tova oznachava che i razpredelitelnia val na izpuskatelnite klapani sasto ste e na 180* obarnat ili inache kazano e nevazmojno togava dvigatelia da e v dvijenie. plus tova za da se obarne razpredelitelnia val triabva da se mahne kapaka na glavata i da se mahne adrenajnia remak, ne mi kazvai che tova e stanalo po vreme na srestata ohmy.gif
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 18 Авг 2005 10:56

Именно тогава стана.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Авг 2005 10:58

che taz kola kak se e domaknala do tam?
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 18 Авг 2005 10:59

Както навремето и на БедДог.
Вървят си и така - и аз се чудя ама явно имат симетрия валовете поне донякъде ;-)

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 18 Авг 2005 15:48

e ba si fenovete :)

az tuka nai mnogo sas Lorda da se vidia vednaj godishno a vie kvi iaki sbirki si pravite. btw ako vzema zelena karta tia idnite meseci shte vzema da si doida i shte napravim oshte ena sbirka da vi cherpia sichkite po ena rakia :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

El Camino

Мнение от El Camino » 18 Авг 2005 16:31

Ugabuga, a dano po skoro stane zelenata karta!
Da pochwa li aliansa da tyrsi Hachi za teb za BG?;)

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 18 Авг 2005 17:39

ALTEZZA написа:
PAKETA_1 написа:Алтезов, аз ли трябва да ти обяснявам че зъбчатното колело на изпускателните клапани е било 180 градуса оффсетнато
ako zabchatoto kolelo e na 180*, tova oznachava che i razpredelitelnia val na izpuskatelnite klapani sasto ste e na 180* obarnat ili inache kazano e nevazmojno togava dvigatelia da e v dvijenie. plus tova za da se obarne razpredelitelnia val triabva da se mahne kapaka na glavata i da se mahne adrenajnia remak, ne mi kazvai che tova e stanalo po vreme na srestata ohmy.gif
abe rumpi mi vika neshto delkoto ne bilo zacepeno, az se kachih, napravih edno krugche, zacepih delkoto i izobshto ne zapali poveche... yasno becshe che dvigatelyat e zacepvan na piyano i bez nikakvi znaniya... ot tam mahnah plastmasite, izkarah angreznaza, mahnah kapacite na klapanite, razvih kolelcata na dvata vala, i dvata vala byaha zacepeni daleche ot istinata, choveka beshe drashtil nekvi belezi, negovi si... ot tam prezacepih vsmukvatelen, posle izpuskatelen val, posle s mnogo usiliya i cenzurni dumi, uspyah da natikam angrenaza obratno, bez da maham obtegacha (shtot inache tryabvashe i ventilatora da svalyam) i posle zacepihme delkoto, i zapali ot raz! tova beshe istoriyata, beshe tumno, i valeshe i studeno, ama sus fenercheta a posle i sus edna lampa i srubski vizove ot strana na bashtata na miro (ghoastrider-a) uspyahme da go napravim dosta burzo.
az napravo se chusya, toya mehanik, sigurno si e igral baya vreme dokato uspee da zapali toya dvigatel, vmesto da nameri tochnite belezi, ama v BG mai predpochitat taka.
az se usumnih v zacepvaneto ot samoto nachalo shtot klapanite pochukvaha leko po butalata kogato purvo se kachih na kolata, ama chak takava prostotiya ne mozah da dopusna, no zanaprad shte znam che v BG vsichko moje... wacko.gif wacko.gif wacko.gif
inache beshe hubava sreshtata, malko svinskite shishcheta byaha suhi, ama inache puk servitorkata beshe krasiva i ot kustendil.... tongue.gif
az doidoh s na heki Suprtata, nali me karaha :whistle: , inache ae86-cata, beshe pred nas, murzeshe me da ya palya, shtot ne ya bayh palil 1 sedmica, a dnes vze che zapali ot raz, Bad Dog, yavno togava kogato beshe ti, se e pritesnila neshto i e pochnala da prekusva tongue.gif , tryabva da vidya ot de idva tova prekusvane kum EDIS-a unsure.gif
ami gore dolu tova beshe, imashe edna super KE70 Corolla van spored men ot 77-78 godina, mnogo zapazena, abe super, samo plache za edin 18R-G vutre, i shte litne...:).
pozdravi,
punky wink.gif smile.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Авг 2005 21:10

e, hubava sresta ste si napravili, triabva i oste edna predi kraia na liatoto da razkazvate pak.
inache za zacepvaneto na valovete, vse pak ne sa bili obarnati chak na 180*, nali? stoto togava prosto ne vijdam teoretichen nachin kolata da zapali.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 74 госта