Тойота Авенсис на старо?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 02 Сеп 2005 18:40

jamie написа: Да не забравим че в Щатите от над 10 години кола на годината беше Тойота Камри - прекъсвана само за 2 години от Хонда Акорд !
ne sa bili kola na godinata, ami nai-prodavani koli wink.gif inache za kola na godinata sam saglasen s El Camino che absolutno nisto ne oznachava, to v obsti linii vsiako spisanie si ima sobstvena takava klasacia, pak i te vse gledat nai-novite modeli i iz mejdu tiah izbirat kola na godinata. vij, JD Power imat po interesna klasacia, tia e bazirana na oplakvania na sobstvenici kupili si novi koli predi 3 godini, Lexus v tazi klasacia darji parvoto miasto za 10 poredni godini(t.e. s nai malko problemi).
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 02 Сеп 2005 18:54

El Camino написа:Aбе в тоя контекст, как са новите Хонди?

Не само от този форум се вижда, че Тойота сваля гарда напоследък, но как са останалите Чисто Японски фирми в тоя смисъл - Хонда, Субару и Сузуки?
Мазда и Нисан май съм ги отписал.
novite Hondi, ne znam dali govorish za chisto novi, ili prosto modelite prez poslednite 5 godini. za chisto novite ne znam, predpolagam che vse oste sa si dobri koli, no razni po starichki s povechko mili, prosto sa me izomiavali kak na po 120000 mili niamat kapka maslo da kapne ot tiah.
chast ot Subaru e sobstvenost na GM, i za tova pochnaha da proizvejdat v zavodite na Subaru SAAB, predpolagam gi znaesh, te sa si Subaruta no s labarini na SAAB. inache uj sa hubavi koli, ne sam chul oplakvania ot tuah. hora koito jiveiat v planisnki raioni gi obojavat, a i gi predpochitat pred Audi poradi cena i po riadkite remonti wink.gif
Suzuki Hayabusa sam chuval che e hubav motor tongue.gif sto, ti ot motori li se interesuvash :whistle:
Nissan oste ne sam gi otpisal, no ne e i kat da sam triagna da si kupuvam. imat vlianie ot Reno, no zavisi i za koi model predpolagam. inache te imat edin dvigatel, VQ35 koito se slaga na pochti vsichkite im modeli, drugi dvigateli imat li? :whistle:
Ford, oops, imah v predvid Mazda :whistle: , i az sam gi otpisal.
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 02 Сеп 2005 18:59

Toj te pita6e za avtomobilite Suzuki, koito sa dosta rqdka gletka tuk!
Ina4e az po-haresvam Suzuki 600(750) GSX-R ot Hayabusa. smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Гост

Олеле

Мнение от Гост » 02 Сеп 2005 19:45

Леле, откога Форд се набутаха и при японското? Много ми падна мнението за Мазда!

Гост

Мнение от Гост » 05 Сеп 2005 21:36

От 93-та година, въпреки, че Мазда запазиха част от автономността си при някои модели.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 71 госта