Supra Video :-0

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Supra Video :-0

Мнение от V35GTR » 13 Сеп 2005 09:25

aide... ot men da mine... eto edno dosta iako "Supara" video!!!
Enjoy! :thumbsup:
http://www.4get2.com/comp.wmv
da li taka mi se vidia ili mai tva beshe bat'Sando na videoto...hehe tongue.gif


za BG horata... virvai te mi.. zaslujava si!!![/url]
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Сеп 2005 09:49

Hehe ,super qko.

Tva sysnost e promotonal video na golqmata supra sresta vyv Chicago koqto beshe 2 dena i az verno hodih i dvata. Samo deto moita Supra sa vizda za syvsem malko ,poneze tykmo behme zatvorili motorq i resih da ne hodq na pisata sys drugite... ,a V35GTR propusna i dvata dena - hodi tam na nekakyv Inifinity meet deto nekakvi Silvii mu opusvaha SkyLine-to :)))

Ma drugi den sme na taz systata pista NissanTeam-a (V35GTR i Sistera) srestu Toyota Team-a (Moe velichestvo i kolegata Altezov) :PPP
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Сеп 2005 09:52

mm da, tova sa Suprite ot sbirkata det biaha tuk v Chicago minalia mesec. toi i Lorda beshe tam, no ne vidiah kolata mu na videoto.
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Сеп 2005 09:53

LordDigital написа: Ma drugi den sme na taz systata pista NissanTeam-a (V35GTR i Sistera) srestu Toyota Team-a (Moe velichestvo i kolegata Altezov) :PPP
ne zabraviai i VW team-a wink.gif
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Сеп 2005 10:17

ALTEZZA написа:
LordDigital написа: Ma drugi den sme na taz systata pista NissanTeam-a (V35GTR i Sistera) srestu Toyota Team-a (Moe velichestvo i kolegata Altezov) :PPP
ne zabraviai i VW team-a wink.gif
KANU nemal gumi ,a KORD nemal vreme da si naprai chipa - taka che te sha imat samo edin predstavitel koito smetam che sha byde na opaskata OSVEN ako po nqkakvo chudo ne mine da mu flash-nat ECU-to nabyrzo:)
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Сеп 2005 10:35

eh, che te kat niama da idvat s koi ste se drakam togava. te onez s Nissanite nema kvo da se zaiajdam s tiah, az tiah nemoga da gi stigna unsure.gif . a Vanko i Dechev ste idvat li? a Zagorkite?
btw, VW kompaniata kat nema da idvat, nie niama nujda da se chakame na oazisa, moje tuk niakade da se sresnem i da tragnem, samo triabva za chas da se razberem, ako moje da e kam 5:30(pri uslovie che tuk se chakame, mojebi nai dobre pred Zagorkite ako ste idvat), nai kasno 6:00.
btw, sega konstruiram kopche da opravliamam ventilatorite na radiatora kogato poiskam wink.gif
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 13 Сеп 2005 11:10

ALTEZZA написа:eh, che te kat niama da idvat s koi ste se drakam togava. te onez s Nissanite nema kvo da se zaiajdam s tiah, az tiah nemoga da gi stigna unsure.gif . a Vanko i Dechev ste idvat li? a Zagorkite?
btw, VW kompaniata kat nema da idvat, nie niama nujda da se chakame na oazisa, moje tuk niakade da se sresnem i da tragnem, samo triabva za chas da se razberem, ako moje da e kam 5:30(pri uslovie che tuk se chakame, mojebi nai dobre pred Zagorkite ako ste idvat), nai kasno 6:00.
btw, sega konstruiram kopche da opravliamam ventilatorite na radiatora kogato poiskam wink.gif
Basi ,hodih da mestq kolata i otkrih problem mamka mu

Edvam vklucih zadna i pyrva trudno vliza ,kato otovorih onazi nissan kapachka kvo da vidq - mi to nemam gram technost ostanala vyv kazana na Syedinitelia.

Sekas ne e iztelka na ulicata ,utre cha vzema da vidq kvo stava - ako trebe da se smenq nekoq ot mashinkite predvizdam utre vecherta bezSynna nost vyv serviza:)

Inak za trygvaneto i az si mislq nai-dobre prez Zagorkite ,se edin ot dvamata cha go Recrutnem da doide wink.gif
Изображение

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 13 Сеп 2005 15:58

sashe i az imah takav problem :) okaza se spukan markuc na spirachkite
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 13 Сеп 2005 19:05

ugabuga написа:sashe i az imah takav problem :) okaza se spukan markuc na spirachkite
che ti niamash li otdelni sistemi za spirachkite i saedinitelia?
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 7 госта