*FUN* Познай кой е това?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
b_d

*FUN* Познай кой е това?

Мнение от b_d » 26 Сеп 2005 10:45

Можете ли да познаете кой е това и каква е колата? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: rolleyes.gif
Прикачени файлове
Image009.jpg
Image009.jpg (12.98 KiB) Преглеждано 4820 пъти
Image007.jpg
Image007.jpg (14.06 KiB) Преглеждано 4820 пъти

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 26 Сеп 2005 10:47

Супра захапва невинен Пънкар ? wacko.gif :whistle: cool.gif cool.gif cool.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 26 Сеп 2005 16:35

hehe fenove ste be :)

mnogo vi se radvam! :thumbsup:
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: *FUN* Познай кой е това?

Мнение от Japanese_fever » 26 Сеп 2005 17:17

bad_dog написа:Можете ли да познаете кой е това и каква е колата? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: rolleyes.gif
Ve4e se razbra koj-koj e, ama Punkara kude burnika po tezi delikatni mesta, ordolu?!? tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Сеп 2005 19:47

nachi tova e proslovutata Supra det leja v aresta :whistle:
->

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 26 Сеп 2005 20:17

ALTEZZA написа:nachi tova e proslovutata Supra det leja v aresta :whistle:
Точно тя е! :thumbsup: Вече е на свобода и Пънки здраво се е хванал с нея, скубе части от моята за да възстанови Супра N3, обещал ми е да ми ги върне, дано да стане скоро. Bad_Dog може да разкаже повече за тази мисия с кодово название: "Разглоби изправна кола, за да възстановиш неизправната!" wacko.gif

b_d

Мнение от b_d » 26 Сеп 2005 20:57

Xeku написа:
ALTEZZA написа:nachi tova e proslovutata Supra det leja v aresta :whistle:
Точно тя е! :thumbsup: Вече е на свобода и Пънки здраво се е хванал с нея, скубе части от моята за да възстанови Супра N3, обещал ми е да ми ги върне, дано да стане скоро. Bad_Dog може да разкаже повече за тази мисия с кодово название: "Разглоби изправна кола, за да възстановиш неизправната!" wacko.gif
ХАХАХА. Погледни от добрата страна - ще искаш отстъпка от тенекеджията, защото предната броня е вече свалена. Вярвай ми досега не съм виждал по-идиотско закачане на броня. Иначе Супра Н3 определено си има "проблемчета"

Raketka_1

Мнение от Raketka_1 » 26 Сеп 2005 21:14

Тази ваща история ми напомня за мисия "Спасяването на редник Нисан" преди 3 год с Лорда. Нашата мисия завърши неуспешно, но пък поне нямаше жертви. Успех и Бад Дог - всяка кола си има проблемчета, особено когато генерациите са от първите или се пробва нещо ново.

ПС: Тойота затова сега чака Мерцедес да сложи нещо ново, вижда му проблема и го прави по-добро.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 28 Сеп 2005 22:00

mnooooooogo smeshno mad.gif , men mi teche benzin po liceto v ednata ruka durza benzinova pompa, v drugata kleshti, i nyama koi da mi podade skobata, a se chuva: "chakai che fotografiram"... tongue.gif
da, tova beshe smyanata na vunshnata benzinova pompa, inache opravihme: starter, vutreshen salon, razdvizvane na hidravlichni povdigachi, vuztanovyavne na zapalitelnata sistema, smyana na bielen lager na 4-ti cilindur, a utre otivam v KAT, i shte go mina uspeshno!!! tongue.gif
Bad Dog, kliuchalkata na shofiorskata vrata e propadnala vutre! wacko.gif wacko.gif :whistle: kvo si ya pravil? tongue.gif biggrin.gif
inache v kolata imashe predi kapinov hrast, mravki, shturec, nyakolko ohliuva, a v auspuha e zivyal pluh!!! ama sega veche e chisto i smurdi na aromatizator Tempo.... wacko.gif wacko.gif tongue.gif
nema da se plashite, supra N3: NACHALOTO NA NEINIYAT KRAI!
pozdravi,
punky cool.gif :thumbsup:

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 29 Сеп 2005 07:52

Ne razbrah tazi Supra za 4asti li q vzehte ili za da q stagate?!? :help:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

b_d

Мнение от b_d » 29 Сеп 2005 09:34

punkara написа: Bad Dog, kliuchalkata na shofiorskata vrata e propadnala vutre! wacko.gif wacko.gif :whistle: kvo si ya pravil? tongue.gif biggrin.gif
Предупредих те да внимаваш много с тази ключалка. Просто беше въпрос на време това да стане. Пластмасата, която държи гайката е цялата напукана. Пак ще я сложим де :thumbsup: :thumbsup:

Гост

Мнение от Гост » 29 Сеп 2005 12:54

Japanese_fever написа:Ne razbrah tazi Supra za 4asti li q vzehte ili za da q stagate?!? :help:
Mnogo pravilno si naluchkal fundamentalnia vupros! :thumbsup: Ponachalo e za chasti, no za da stigne do Italia, kudeto da se razglobi na spokoistvie, triabvashe da se stegne, da i se platiat danutzite, da i se napravi Grazhdanska otgovornost, da mine registracia v KAT, da se vzeme now talon na imeto na Punky, da se napravi zelena karta, da se izkara prez granitzata i chak togava da se razkosti! wacko.gif Ne znam dokolko si struvat vsichki tezi usilia i razhodi, no spored ortaka v sdelkata-Punky, vsichko e opravdano do poslednata stotinka!
P.S. Sorry za latinitzata, ama pisha ot rabotata! sad.gif

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 29 Сеп 2005 12:55

ohmy.gif Eh, da biah se i lognal... :whistle:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 29 Сеп 2005 20:36

vsichkite tezi glavoboli samo za da se izkara kolata ohmy.gif . ne e li po lesno da se ostavi kolata v BG i da se vzemat samo neobhodimite chasti? ili sa prekaleno mnogo?
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 29 Сеп 2005 21:02

Anonymous написа: Mnogo pravilno si naluchkal fundamentalnia vupros! :thumbsup: Ponachalo e za chasti, no za da stigne do Italia, kudeto da se razglobi na spokoistvie, ...
Za6to puk v Italia na spokojstvie?!? ohmy.gif V BG nqma li takova spokojstvie ili Punky iska da e po-blizo do nego, 4e da si q raboti po neq sled rabota?!? mellow.gif Ako se par4adisa v BG i se pra6tat 4asti do Italia nqma li da izleze po-eftino?!? :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 174 госта