За и Против раздел "Лигавници" в ТойотаБГ.нет

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Какво мислите за раздел "Лигавници"?

Супер идея
6
55%
Прайте квото искате, то и без това го обърнахте на чат...
2
18%
Аз къв мазол имам от съединителя вий...
3
27%
Ебасиму и тъпата идея
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 11

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Окт 2005 01:43

ugabuga написа:haha i az shte se prisaedinia v love dating services ama na blu she i stanem mnogo, triabva sveja kruv da vkarame ot niakade :-D
К'ва ти свежа кръв Угабуга?! Аз като гледам как се развиват нещата... бих се радвала и на малко местенце, предоставено изцяло на мъдрата преценка на Ракета. Определено го заслужава, ако говорим за реален поглед над нещата и изненадващо чувство за хумор, ненадвишаващо в никакъв случай правомощията му. За което - :thumbsup:
Motion Creates Emotion!

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Окт 2005 01:56

jamie написа:ПП: Имам ПРЕДЛОЖЕНИЕ !
Онлайн вестник - да го списва РАКЕТА и да го четем ние. Тип таблоид - т.е. жълта преса !
Това е гот, jamie, ама тук вече идва дума за нещо много по-мащабно и отговорно и изискващо време от първоначалната идея - подфорум за глезотийки на форумците. Не всеки би се нагърбил със задача всекидневно да дебне последните новини и коментари "от мястото на събитието" и да разсъждава върху тях и да ги поднася по начин, който предизвиква инетерес. А когато липсват такива, да се е заредил предварително с достатъчно като обем и качество информация, та да не става безинтерсно изданието. Говорехме за нещо по-първично, спонтанно и елементарно tongue.gif
Интересно Ракетата какво би казал по въпроса wink.gif
Motion Creates Emotion!

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Окт 2005 02:01

ALTEZZA написа:против!!!
аз няма да се ровя из разни си му там теми/форуми за да търся де да се смея, искам всичко тук пред очите ми да е под мои контрол tongue.gif
Гут Алтезов! :thumbsup:
Само... може ли една молба... когато следващия път V35GTR забие след поредния ми пост табелка offtopic.gif или :spam2:, ти да се проявиш като мъж и да обясниш, че това все пак е "Общи теми" wink.gif

П.С. V35GTR, шегувам се tongue.gif
Motion Creates Emotion!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 23 Окт 2005 02:03

PAKETATA има по важни неща на главата, като например как да ми върне $60. да не се озове баннат в най-близко бъдеще поради неизплатени дългове :whistle:
->

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Окт 2005 02:08

ALTEZZA написа:PAKETATA има по важни неща на главата, като например как да ми върне $60. да не се озове баннат в най-близко бъдеще поради неизплатени дългове :whistle:
Хахахаха! Аз пък се чудя що имаш резерви да дадеш правомощия tongue.gif
Motion Creates Emotion!

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 23 Окт 2005 02:17

Упс! Sorry... пропуснах си смайлитата... wacko.gif

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Motion Creates Emotion!

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 23 Окт 2005 02:48

Вестник??? Е тва не го очаквах, Джами пак се включва от засада...по-принцип е добра идея ама откъде толкова материал и време... то брябва оформление, фотошоп, и щеше да е супер може да бъде седмичник...ама ще сте късметлии ако има и сезонник.

Чуйте Блу, Общи теми са тия които не спадат в технически или мания...не знех че е за шеги и ала бала...Блу, не ша я бъде идеята май, хората с мазоли се оказаха много...ама найсе, нали е демократичен форум, със всички преимущества и недостатъци на демокрацията...

От друга страна рисковете на "Лигавници" са че може да привлекат някви кофти екземпляри които да развалят малкия ни уютен и сплотен форум...за тва трябва здрава модераторска ръка (тази на Блу), щото моята ще се поколебае да изтрие постове от някоя Хюндай фенка (примерно) подплътени с малко разголени снимки - Блу ще е твърда там където аз съм мек и обратното...(тва последното нещо не прозвуча много добре, да не се тълкува буквално) blushing.gif

Блу, с тебе винаги можем да си се шегуваме на ЛС, те просто не знаят какво изпускат, пък и снимките от плажа където ми ги прати въобще не са за Общи теми според мен...не знех че имаш татуирана емблемата на Тойота точно там rolleyes.gif wink.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 23 Окт 2005 02:59

Алтеза кво ше кажеш да гласуваш "За" и да видиш татуировката на Блу за $60? Парите ще ги изхарчиш и няма да си спомниш, а това остава за цял живот...ще има да разправяш някой ден внуците "Ееех, имаше тойота фенки едно време, не като сега...всичко им беше на място, включително татуировките..."

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 23 Окт 2005 04:33

PAKETA_1 написа:Вестник??? Е тва не го очаквах, Джами пак се включва от засада...по-принцип е добра идея ама откъде толкова материал и време... то брябва оформление, фотошоп, и щеше да е супер може да бъде седмичник...ама ще сте късметлии ако има и сезонник.

Чуйте Блу, Общи теми са тия които не спадат в технически или мания...не знех че е за шеги и ала бала...Блу, не ша я бъде идеята май, хората с мазоли се оказаха много...ама найсе, нали е демократичен форум, със всички преимущества и недостатъци на демокрацията...

От друга страна рисковете на "Лигавници" са че може да привлекат някви кофти екземпляри които да развалят малкия ни уютен и сплотен форум...за тва трябва здрава модераторска ръка (тази на Блу), щото моята ще се поколебае да изтрие постове от някоя Хюндай фенка (примерно) подплътени с малко разголени снимки - Блу ще е твърда там където аз съм мек и обратното...(тва последното нещо не прозвуча много добре, да не се тълкува буквално) blushing.gif

Блу, с тебе винаги можем да си се шегуваме на ЛС, те просто не знаят какво изпускат, пък и снимките от плажа където ми ги прати въобще не са за Общи теми според мен...не знех че имаш татуирана емблемата на Тойота точно там rolleyes.gif wink.gif


punk.gif bow.gif punk.gif bow.gif punk.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 23 Окт 2005 04:34

V predniq mi postnikg 4ove4etata leko imitirat rabotata na DOHC, ne mislite li?!? :whistle: biggrin.gif laugh.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 23 Окт 2005 04:44

Japanese_fever написа:V predniq mi postnikg 4ove4etata leko imitirat rabotata na DOHC, ne mislite li?!? :whistle: biggrin.gif laugh.gif
HE!!! no.gif

Japanese

Мнение от Japanese » 23 Окт 2005 04:56

PAKETA_1 написа:
Japanese_fever написа:V predniq mi postnikg 4ove4etata leko imitirat rabotata na DOHC, ne mislite li?!? :whistle: biggrin.gif laugh.gif
HE!!! no.gif
Ex, nqma6 nikakvo vuobrajenie ... dry.gif
A seksapilnite navigatorki go obojavat(vuobrajenieto)! :whistle:

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 23 Окт 2005 06:13

Japaneese .....chovek ne razbrali che v momenta Paketa e zaet sus uhajvaneto na Blue! Ne znam kavi prazni nadejdi i mechti hrani no shtom mu se vijdat tatuirovki na emblema na toyota na _____ :whistle: :whistle: ... smiatai. Imai malko razbiratelstvo kum nego, toi sega e mnogo krehak wink.gif tongue.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 23 Окт 2005 06:50

V35GTR написа:Japaneese .....chovek ne razbrali che v momenta Paketa e zaet sus uhajvaneto na Blue! Ne znam kavi prazni nadejdi i mechti hrani no shtom mu se vijdat tatuirovki na emblema na toyota na _____ :whistle: :whistle: ... smiatai. Imai malko razbiratelstvo kum nego, toi sega e mnogo krehak wink.gif tongue.gif
Razbiram - virtualna luibov! tongue.gif
To za tova i naposleduk taka mu e do6la muztata, zarasi blue!
Razbiraemo e. Samo enda fenka f na6iq forum, puk pri tova i hubava, nqma kak! biggrin.gif
Drug e vuprosa dali 6te mu se otvori para6uta, a puk za totairovki ima vreme ... rolleyes.gif
Samo da ne zeme ot muka po blue da si napravi nekoq tatuirovka. laugh.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 23 Окт 2005 08:55

Аз па съм сигурен ,че Ракетата верно има снимките.

Само е забраил да опомене ,колко време му е отнело да ги нагласи на ФотоШопа ,нали за първи път праи такива колажи то изка търпение ,но от друга страна знае че дължи пари на некои много ядосани членове на Форума - предвидимо е че ша са готови да му опростят дълговете само и само да киаризат снимките ,бе заплетена работа ма аз знам че искам да видим ако може Без Паре? unsure.gif unsure.gif
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: itzoa и 76 госта