За и Против раздел "Лигавници" в ТойотаБГ.нет

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Какво мислите за раздел "Лигавници"?

Супер идея
6
55%
Прайте квото искате, то и без това го обърнахте на чат...
2
18%
Аз къв мазол имам от съединителя вий...
3
27%
Ебасиму и тъпата идея
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 11

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2005 09:35

punkara написа:wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif za kvo stava duma??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif wacko.gif
mi v poslednite sporove stava duma nai veche za podpisa na V35GTR koito glasi:

""...hit the clutch, hit the gear, hit the gas, and i am gone!..."

i spora idva ot tam che az i del_sol_fen go prevejdame:

"...natiskam ambriaja, slagam na skorost, natiskam gasta, i dim da me niama..."

i niakak si ne ni e iasno kak ste izchezne bez da otpusne saedinitelia ohmy.gif :whistle: . do sega obiasnenie ot V35GTR ne sme poluchili(pone ne smisleno) :whistle:
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2005 09:38

V35GTR написа: ne mislia che demostracia shte pomogne vuv tvoia ili na Del_slow sluchaia!
e, ako demonstraciata e v stil tvoite obiasnenia, edva li ste pomogne. no vse pak az dosta darja na demonstracia, da ti se posmeem malko :whistle: tongue.gif laugh.gif
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 26 Окт 2005 17:46

do sega obiasnenie ot V35GTR ne sme poluchili(pone ne smisleno)
V35GTR obqsni ednozna4no, 4e otpuskaneto na suedinitelq se podrazbira! :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2005 21:16

Japanese_fever написа:
V35GTR obqsni ednozna4no, 4e otpuskaneto na suedinitelq se podrazbira! :whistle:
хм, май аз нещо или ослепявам или не мога да чета или верно реотана ми е прекалено бавен, но туй еднозначното за което говориш нещо не си го спомням. та ето ти всички отговори от V35GTR, намери ми го въпросното еднозначно че нещо аз не го намирам:



heheh... chakai da go "breakva down" za maloumni kat tebe...
Hit, staiko, vuv tozi smisal se izpolzva za da se poluchi fonetichna rima i vuv tozi context(za clutcha osonvno) oznachava che go dokosvam i puskam! ama taka e kato nemash druga rabota, nemash kakvo drugo da kajesh, niamash nikva predstava ot English, manu tursish kato BUsh himichesko orujie v iraq....


DEL_SLOW i ALTEZZA - buy it or not ...1st ne e for sale i 2nd - use ur imagination, moje bi she e trudno za vas no ako si obedinite mozachnata sila moje da go dokarate.


... kato niamash druga rabota i se interesuvash ot tova kak go pravia sha ti obiasnia chado ... znachi predstavisi situaciata kudeto samo slednite neshta triabva da se napravaiat "...hit the clutch, hit the gear, hit the gas" za da se poluchi rezultata "and i am gone..." as in speeding away from your toyotka! A kavichkite i mngotochieto sa indikator che e chast ot context, napisan ot drug avtor!
kakto kazvat Mericancite... I rest my case!!! whistle.gif thefinger


kakvoto e tova e! ako do sega ne si go shvanal znachi si beznadejden! Ako vse oshte predstavliava interes za tebe, researchvai go na www.google.com
....ot tuk natatak pravi si sam zakluchenia!


da siguren sum che e imal predvid clutch=staiko's ass, gas=staikos head i gear = staikos legs!!!


...abe da li podpisa mi e raven na bla bla bla ili ne e reshavai sam za sebe si. Vuobshte ne se i zaduhvam dalie razbirash ili ne! wink.gif No se radvam che pone do zakluchenie si stingal!!! Congrats thumbsup.gif .
ne mislia che demostracia shte pomogne vuv tvoia ili na Del_slow sluchaia!
A zasmiana i duma da ne stava wink.gif !!!

PS Mnogo interesen podpis imam iavno ALTEZZOV i DEL_SLOW ne mogat da go preglutnat, kamoli da razberat, celi 2 stranici!!!
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 26 Окт 2005 21:26

shte Potretia...za OPLELITE SE!!! wink.gif
V35GTR написа:
heheh... chakai da go "breakva down" za maloumni kat tebe...
Hit, staiko, vuv tozi smisal se izpolzva za da se poluchi fonetichna rima i vuv tozi context(za clutcha osonvno) O-Z-N-A-C-H-A-V-A che go dokosvam i puskam! ama taka e kato nemash druga rabota, nemash kakvo drugo da kajesh, niamash nikva predstava ot English, manu tursish kato BUsh himichesko orujie v iraq....
Tova e posledno ot men!!! :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2005 21:43

da, i tochno sled tova tvoe mnenie e moia vapros, koito triabvash v posledstvie da go zadam oste niakolko pati i do sega otgovor ne sam poluchil, ta da ne go zadavam otnovo, eto citat ot moeto mnenie idvasto tochno sled tozi tvoi otgovor:
hmmm, I don't buy that. ако го докосваш и пускаш, как тогава успяваш да сложиш на скорост, пак дори и да успееш да сложиш на скорост без да си натиснал(в случая докоснал и пуснал), то колата сте изгасне и кел фаяда от натискането на газта. та не виждам как сте изпълниш последната част, and i am gone? whistle.gif
no tai kat ti ili niamash jelanie da go obiasnish ili prosto iavno na men ne mi stava iasno, az darja na demonstracia :thumbsup:
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 26 Окт 2005 21:59

hahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif , sega vkliuchih, mnogo zabavno! :thumbsup:
moze bi noviyat nissan da ima nyakva nova tehnologiya suedinitel, natiskash go, puhash na skorost, toi avtomatichno razbira chrez el.sensor, che veche si na skorost, i suotvetno ECU-to prashta signal do el. kontroliraniyat VSV valve, koito puk puska vakum idvasht ot intake-a , koito puk durpa edna vakumna klapa, koyato otvarya dupka v hidravlichnata sistema na suedinitelya, i toi se vrushta (zacepva)... bez da ima nuzda da si mahash leviyat krak ot pedala na suedinitelya!!! kakva genialna ideya, kakvi koli sa teya nissani! wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: tongue.gif biggrin.gif cool.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 26 Окт 2005 22:57

punkara написа:hahahaha laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif , sega vkliuchih, mnogo zabavno! :thumbsup:
moze bi noviyat nissan da ima nyakva nova tehnologiya suedinitel, natiskash go, puhash na skorost, toi avtomatichno razbira chrez el.sensor, che veche si na skorost, i suotvetno ECU-to prashta signal do el. kontroliraniyat VSV valve, koito puk puska vakum idvasht ot intake-a , koito puk durpa edna vakumna klapa, koyato otvarya dupka v hidravlichnata sistema na suedinitelya, i toi se vrushta (zacepva)... bez da ima nuzda da si mahash leviyat krak ot pedala na suedinitelya!!! kakva genialna ideya, kakvi koli sa teya nissani! wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: tongue.gif biggrin.gif cool.gif
iavno sus po dobri tehnologii ot toyota!!!! Obache nikoi ot vas ne chete! po gore kazah che se podrazbira - natiskam i puskam, mejduvrememno slagam na skorost :whistle:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 26 Окт 2005 23:12

V35GTR написа:
iavno sus po dobri tehnologii ot toyota!!!! Obache nikoi ot vas ne chete! po gore kazah che se podrazbira - natiskam i puskam, mejduvrememno slagam na skorost :whistle:
Obache nikoi ot vas ne chete!- cheta, no ti parvo triabva da go napishesh wink.gif

po gore kazah che se podrazbira- pishe za niakva fonetika, nisto ne vijdam da pishe za podrazbirane wink.gif

natiskam i puskam- po gore pishe dokosvam i puskam mislim da ima goliama razlika mejdu natiskam i dokosvam. razlikata e vav vremeto koeto pedala ste bade natisnat, pod dokosvane edva li moje da se ima v predvid che natiskash pedala na ambriaja, posle vkarvash na skorost i posle natiskash gasta i da ochakvash che pedala ste e prez cialoto tova vreme v natisnato sastoianie. pak i nakraia se podrazbiralo che go otpuskash, sled dve stapki po kasno. chovek, izpuskash ciala stapka koiato niakak si triabva da se podrazbira.

men ako me pitash podpisa triabva da e:
"...hit the clutch, hit the gear, hit the gas, and the engine is gone!..." wink.gif
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 26 Окт 2005 23:28

ALTEZZA написа: natiskam i puskam- po gore pishe dokosvam i puskam mislim da ima goliama razlika mejdu natiskam i dokosvam. razlikata e vav vremeto koeto pedala ste bade natisnat, pod dokosvane edva li moje da se ima v predvid che natiskash pedala na ambriaja, posle vkarvash na skorost i posle natiskash gasta i da ochakvash che pedala ste e prez cialoto tova vreme v natisnato sastoianie. pak i nakraia se podrazbiralo che go otpuskash, sled dve stapki po kasno. chovek, izpuskash ciala stapka koiato niakak si triabva da se podrazbira.

men ako me pitash podpisa triabva da e:
"...hit the clutch, hit the gear, hit the gas, and the engine is gone!..." wink.gif
Ne pomnia da sum te pital!!! NO....
... Men ako me pitash :whistle: (vij po gore), ako triabva da go obesniavam tozi podpis na chovek koito raboti kato mehanik i ima uj niakva predstava ot koli, e pulna zaguba na vreme i nervi! Za posleden put - prevejdai kakto se setish za nai dobre! :thumbsup: :whistle:

za spravki:
http://search.yahoo.com/search?p=how+to ... fl=0&x=wrt wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 27 Окт 2005 02:12

v35GTR, abe altezata e 100% che si se oplel. ti angliiskata versia nemojesh da razberesh a sega i se opita da ia tulkuvash?? wow. eto primer.
da siguren sum che e imal predvid clutch=staiko's ass, gas=staikos head i gear = staikos legs!!!
"hit stayko's ass, hit stayko's legs, hit stayko's head and i am gone?"

e tova veche niamash nikakuv shans da obiasnish. kade otivash posle? hmm.

v35GTR edno sha ti kaja, ummmm za poet niama da te bude, probvai neshto drugo - moje bi kompiutri ili neshto podobno... laugh.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 27 Окт 2005 06:18

^^ mersi za suveta.... ne che biah trugnal poet da stavam no triabva da otbeleja kade ia dokara shot ti nai mnoo si se oplel. Ot "kakvo znachi podpisa mi" do "za poet ne stavash"..... eeeeeii kak ga namesti taka bi? wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Окт 2005 08:01

V35GTR написа: Ne pomnia da sum te pital!!! NO....
... Men ako me pitash :whistle: (vij po gore), ako triabva da go obesniavam tozi podpis na chovek koito raboti kato mehanik i ima uj niakva predstava ot koli, e pulna zaguba na vreme i nervi! Za posleden put - prevejdai kakto se setish za nai dobre! :thumbsup: :whistle:

za spravki:
http://search.yahoo.com/search?p=how+to ... fl=0&x=wrt wink.gif
Ne pomnia da sum te pital!!! NO....
... Men ako me pitash :whistle: (vij po gore),
-sluchaino da zabeliazvash dumichkata ako? ta ne vijdam sto triabva da pomnish dali si me pital???

ako triabva da go obesniavam tozi podpis na chovek koito raboti kato mehanik i ima uj niakva predstava ot koli, e pulna zaguba na vreme i nervi! -prav si. ako go obiasniavash na chovek koito si ima predstava, mai niamash nikav shans da go obiasnish. probvai s hora det haber si niamat ot karane na kola s rachni skorosti, pri tiah moje i da ti mine nomera(podpisa) :whistle:

Za posleden put - prevejdai kakto se setish za nai dobre! -az otdavna sam si go prevel, ta kat se vidim mislim i da probvam da go priloja na kolata ti, da vidim sto za chudo e toz podpis wink.gif
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 27 Окт 2005 08:19

ALTEZZA написа: probvai s hora det haber si niamat ot karane na kola s rachni skorosti, pri tiah moje i da ti mine nomera(podpisa) :whistle:
Ти как мислиш че В35ГТР е суперактивен в Чикаго Зи форума? Там в Сектантското Нисан Упътване пише че, ако нямаш 4-5 реда подпис който да включва най-малко три автомобилни термина като "clutch", "gear" и " gas" не можеш да се регистрираш...никой не изисква да се употребяват правилно...просто трябва да ги има...надявам се с това вече да прекратим този безмислен спор защото В35ГТР няма да падне на гърба си, колкото и хора да му казват че подписа му е без всякакъв смисъл. ТОЧКА

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 27 Окт 2005 08:33

PAKETA_1 написа:
Ти как мислиш че В35ГТР е суперактивен в Чикаго Зи форума? Там в Сектантското Нисан Упътване пише че, ако нямаш 4-5 реда подпис който да включва най-малко три автомобилни термина като "clutch", "gear" и " gas" не можеш да се регистрираш...никой не изисква да се употребяват правилно...просто трябва да ги има...надявам се с това вече да прекратим този безмислен спор защото В35ГТР няма да падне на гърба си, колкото и хора да му казват че подписа му е без всякакъв смисъл.
че как ще е безмислен подписа му, аз вече му казах, единственото което трябва да направи е да управи правописната грешка, т.е. da zameni 'i am' s 'the engine is'.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 192 госта