Откраднат авенсис - комби С 1899 НР

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Гост

Откраднат авенсис - комби С 1899 НР

Мнение от Гост » 02 Ное 2005 17:31

На 01.11.2005 сутрината около 7.30 откраднаха авенсиса на баща ми.Става дума за новия авенсис д4-д 116 к.с. с номер С 1899 НР

Сив металик, комби, с боядисан в сиво парктроник, много красиви джанти 17 - ки с гуми 235/17/45.Тойотата беше и с ТТЕ пакет - прагове и брони.Под задната броня има една пластмаса, която обикновено е черна, в случая беше сива.На задния капак има и една никелирана лайсна, пак допълнително поръчвана.Мисля че повечето комбита нямат такава.Спортен филтър К&N............

Ако не го върнат срещу откуп , едва ли ще бъде сив.Жалко за колата.Отгоре на всичкото са я отмъкнали и супер лесно: баща ми я оставил работеща и се отделил от нея на половин метър за вестник и някой се качил и газ.Колата е прибрана някъде и се подготвя най-вероятно за новия собственик.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 02 Ное 2005 21:40

Имали ГПС тази кола да я проследят ама ако някаде под земята забрави да я засекат

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Re: Откраднат авенсис - комби С 1899 НР

Мнение от cj » 02 Ное 2005 22:13

За да са я откраднали предполагам не е лизингова...
На авенсисите номерът на шасито изписан ли е така, че да се вижда на таблото през предното стъкло от вън? Ако публикуваш номера, в случай, че колата остане в БГ, е възможно някой от нас да я разпознае... примерно в автокъща! ...ама едва ли ще я пласират цяла в БГ.
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
RogueT
Мнения: 47
Регистриран на: 25 Окт 2005 17:19
Местоположение: София

Мнение от RogueT » 06 Ное 2005 16:09

много неприятно! mad.gif


cj, доколкото знам не се вижда през стъклото номера на шасито, има го изписан на алуминиева табелка която се вижда като се отвори шофьорската врата.

такива коли не се срещат много често ж БГ, така че шанса да се намери ми се струва приличен. дано съм прав!
сигурен съм че колата е застрахована (при лизингова е просто задължително), какъв е отговора от страна за застр. компания?

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 07 Ное 2005 08:03

такива коли не се срещат много често в БГ, така че шанса да се намери ми се струва приличен. дано съм прав!
сигурен съм че колата е застрахована (при лизингова е просто задължително), какъв е отговора от страна за застр. компания?[/quote]




много се страхувам, че застрахователите в този случай могат да се запънат... колата е била оставена работеща и отворена, т.е. елате ме подкарайте... хващат се за всичко, стига да има възможност да не платят! дано не се окажа лош пророк...

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 07 Ное 2005 08:39

Ти нали не си им казал че си я оставил с работещ двигател? Открадната е и тва е!...

Миналата година на 1-ви Януари правихме офроуд приключение: Аз с на баща ми Субару-то, Кану с на майка си ТТ-то и Ванко с една Импреса...Слава Богу всичко се размина с смачкано Субару и Лорда с уплаха (даже не му ляха куршум обаче)...А застрахователите знеха това: "Кара си баща ми към работа, и изведнъж една сърна изкача пред колата - ха наляво ха на дясно и в канавката - рефлекс, кво да правиш - пък то е животно, и то душичка носи..." Платиха, оправиха я и тва е...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Откраднат авенсис - комби С 1899 НР

Мнение от Japanese_fever » 07 Ное 2005 09:07

Bati ne6taSNITE KOPELETA mad.gif , NAISTINA li e oti6al samo za vestnik ili s e otdale4il pove4e?!? ohmy.gif
Ebi im majkata, ako ne moje da se nameri lujete zastrahovatelite i si vzemete parite, 4e da si vzemete drug Avensis, mamka im negodna!
Dano puknat vsi4ki takiva kopelenca ... mad.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 07 Ное 2005 09:28

Имай в предвид, че застрахователите ще изискват:
1. документи на автомобила
2. всички декларирани ключове
3. оригинална застрахователна полица
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
RogueT
Мнения: 47
Регистриран на: 25 Окт 2005 17:19
Местоположение: София

Мнение от RogueT » 08 Ное 2005 23:53

Namerihte li kolata? Izviniavai, sigurno ti e dosta krivo, osobeno ako ne ste, no me interesuva temata. Gonete zastrahovatelite!

USPEH!

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 09 Ное 2005 00:46

Dobre de, kakvo znachenie ima kak e otkradnata kolata? Shtom kato sa ia otkradnali posred bial den i sa ofeikali i nikoi ne gi e hvanal, kakvo znachenie ima? Dori sobstvenika da e vatre, ako ti izkarat pistolet na sfetofara i ti vzemat kolata ne e li sashtoto? Kak moje da ofeikat posred bial den v trafika se pitam az? Ama nishto chudno shtoto i v Amerika stava.

Bashta mi karashe pizza s edin 88-ma Tercel. I toi taka ostavil ia s kluchvete pred edin blok i samo do vhoda otishal i chul kak mu tragva kolata...niakvi hlapeta ia vzeli i ofeikali. Toi zvani v policiata i za 1 chas ia nameriha. Prosto chengeto ia vidialo i kato pusnal sirenite oneia spriali kolata i izbiagali ...i chengeto kato gi vidial che sa deca vaobshte ne tragnal da gi goni...v kolata ni biaha ostavili diskmen i niakvi rap diskove...taka che i v Amerika moje da se sluchi

Аватар
RogueT
Мнения: 47
Регистриран на: 25 Окт 2005 17:19
Местоположение: София

Мнение от RogueT » 09 Ное 2005 15:48

PAKETA_1,
целта на упражнението не е била да откраднат колата ...а пицата laugh.gif

пицокрадци малки ниедни!

AEGIS

kakvo se pravi pri kazba na kola

Мнение от AEGIS » 23 Яну 2006 11:30

moite suboleznovania za otkradnatata kola, chustvoto na omursenost e neveroyatno kato ti otkradnat kakvoto i da bilo a tolkova skup avtomobil osobeno.. Po princip sum se chudil kak li tryabva da reagira chovek kato si vidi voziloto za koeto e platil s trud i pot (mamka im na apashite) da se iznizva pod nosa mu. Razpraviaha mi za edin poznat vuv Varna koito kato vidial kolata si da otprashva reagiral hladnokruvno i se obadil na TAXI firma kato naznachil 1500 lv nagrada ako mu sprat kolata. Ima niama 5 minuti i ia zakleshtiha !!! Ako niakoi se e obazdal v policiata shte se setite che dokato digne koito tryabva sled vsichki dezurni i drugi nezainteresovani lica shte miant pone 5 minuti a za da trugne kola policeiska oshte 10 :) dori i v trafik za 15 minuti v Sofia moze da se skrie dori i TIR i za oshte 15 kolata da stane neuznavaema.

Ta izvoda e - ako se sluchi zvunete na kolkoto kompanii namerite TAXI i vikaite nagrada

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 23 Яну 2006 15:27

Извода ти е хубав ама нали се сещаш че софия не може да я сравниш с Варна просто тук крадците са с 2 хода пред полицията.Преди 5 дена откраднаха на моя приател С-класата обадихаму се 7 000 лв откуп и отидоха в полицията я издирват и му казват в полицията че от 4 месеца насам всички заловени крадци са ДЕЙСТВАЩИ ПОЛИЦАЙ който през деня работят а през ноща крадът.А пък софия може да се завре навсякъде те колите с ГПС ги крадът и ги пухат под земята за да не може да лови ГПС поне за мене в Сф нещата са много по различни :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 87 госта