shte kupuvam Celica 2.0GTI 16V TWIN

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
crna_maca

shte kupuvam Celica 2.0GTI 16V TWIN

Мнение от crna_maca » 06 Дек 2005 17:46

zdr utre shte gledam edna takava uj 94 za 7800
ne znam nishto za toyota az uj si tyrsia eclipse ama de sh eznaesh moje taia d ami hares amoje lid a mi kajete kakvo da gledam kaka sa i chastite kato cena i syshto tazi cena na koiato e obiavena evtina li e skypa li e ?
blagodaria vi predvaritelno

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 07 Дек 2005 05:41

Гледай колата как е...дали тропа, скърца, мяука, писука...гледай за ръжда, виж как са и гумите, съединителя, дали някъде е текло, напукани стъкла, следи от удар, провери и маслото...и най вече ЗАПИШИ И ВИНа(номера на рамата) И ГО ПОСТНИ ТУКА.

За цена не знам дали е скъпа или евтина но във всички случаи е по добра от всяко едно митцубиши.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: shte kupuvam Celica 2.0GTI 16V TWIN

Мнение от Japanese_fever » 07 Дек 2005 07:31

crna_maca написа:zdr utre shte gledam edna takava uj 94 za 7800
ne znam nishto za toyota az uj si tyrsia eclipse ama de sh eznaesh moje taia d ami hares amoje lid a mi kajete kakvo da gledam kaka sa i chastite kato cena i syshto tazi cena na koiato e obiavena evtina li e skypa li e ?
blagodaria vi predvaritelno
Oslu6vaj se za stranni 6umove ot kum dvigatelq i kaji na nqkoj da sedne da i natisne gazta do lamarinata(kato e zagrqla de), a ti vij dali izliza sinkav pu6ek ot auspuha! Ako izliza zna4i gori maslo i dvigatela e zaminal, togava q otpi6i!
Gledaj osnovno kakto kaza Raketov da nqma mnogo rajda. Zaduljitelno q pokaraj na gradsko i zivun gradsko.
RAKETA_1 написа:За цена не знам дали е скъпа или евтина но във всички случаи е по добра от всяко едно митцубиши.
100% suglasen! Az karam Honda, da ne si pomisli6, 4e sum Toyota fanatik! tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

crna_maca

mersi mnogo momcheta

Мнение от crna_maca » 07 Дек 2005 10:35

аз съм се поподготвила - разпечатах си как се чете вин номера, ше я карам при едно приятелче да мерим и компресия - четох в аутодата че трябва да е между 10 и 12, само трябва да проверя на колко оборота е макс мощност, ако е добра сигурно ще я взема така че стискайте палци;)
можете лид а м еориентирате откъм цени ан авточасти за да знам с какви забележки може да я взема?
благодаря ви предварително;)
еклипса дет го гледах беше перфектен и много ми ахреса ама за съжаление едни разлики ж компресията между разл цилиндир и над 4500 оборота никъв го немаше:( установихме че вероятно е прегряван двигателя а пък скоростната бесхе тотално заминала:( пък и по вин номера видях че не е годината за която е обявен...

El Camino

Мнение от El Camino » 07 Дек 2005 11:36

Познавам още двама души точно, които си взеха Селики, докато търсиха Еклипси. Няма по - бъгава японска колица от стар хамерикански Еклипс!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Дек 2005 12:04

на теста цеди до дупка на всяка скорост :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 07 Дек 2005 15:28

nai-dobre si zemi digitalnata kamera s teb, i napravi snimki na koata, kato otvorish kapaka na motora, na stenata sreshtu teb ima edna aluminieva tabelka zanitena s dva nita, snimai ya taka che da se chetat vsichki bukvi i cifri po neya i pusni tuka snimkata, za da moze da vidim za kakuv avtomobil tochno stava navupros. snimai i dvigatelya otgore.
uspehi,
punky :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 07 Дек 2005 22:41

ako e 94-ta model, togava spored men stikera triabva da se namira ili na shofiorskata vrata ili na ramkata det se zatvaria vratata.
ako harchi maslo, prosto triabva da se smeniat gumichkite na klapanite, do kolkoto ne e karan dvigatelia bez maslo ste e OK. ako kolata ne tropa i hlopa i ne e imala silni udari, vzimai ia. za cenata, ne moga da dam savet, tuk jiveem v po razlichni izmerenia ot kam ceni na koli i podobna cena za takava kola mi se struva napravo absurdna, no v BG nestata stoiat po drug nachin wacko.gif
->

crna_maca

uf

Мнение от crna_maca » 08 Дек 2005 10:18

neshto maj pochva da se razkapva rabotata shtoto picha mu triali pari da si kupi druga a pyk onaia se okazala skapa i sa kat prodade celicata i she ostane bez kola - za sega uj v sybota da ia gledame...

az v momenta karam dve, tia uj ednata za myja mi ama e na moe ime;), ta astra gsika det e 150 konia - goliamo dyrvo ama se dyrji strahotno an pytia mnogo stabilna i byrzichka, i edno volvo 480 det mi psina ot nego amakr ch eizleze adski zdrava kola pyk i vynshno si mi haresva, ta nego makar da mi se svidi she go prodavam...

crna_maca

kva stana tia

Мнение от crna_maca » 09 Дек 2005 07:07

mi az vzeh che vchera si kaparirah edin nissan 100nx 2.0 16V GTI 1992

i da vi ptiam niakoj kupuval li e kola kato prodavacha e s generalno pylnomoshtno? che neshto tia neshta malko me pritesniavat? kak stava posle prehvyrlianeto? iasno imam dogovor mejdu bego i mene ama predpolagam ch emi tria i pylnomoshtnoto ch eda garantiram che e naistina prodadena?

b_d

Re: kva stana tia

Мнение от b_d » 09 Дек 2005 09:41

crna_maca написа:mi az vzeh che vchera si kaparirah edin nissan 100nx 2.0 16V GTI 1992

i da vi ptiam niakoj kupuval li e kola kato prodavacha e s generalno pylnomoshtno? che neshto tia neshta malko me pritesniavat? kak stava posle prehvyrlianeto? iasno imam dogovor mejdu bego i mene ama predpolagam ch emi tria i pylnomoshtnoto ch eda garantiram che e naistina prodadena?
най-добре е да отидете заедно при истинския собственик и да я купиш направо от него.

crna_maca

....

Мнение от crna_maca » 09 Дек 2005 09:50

bila v avstria....?

b_d

Re: ....

Мнение от b_d » 09 Дек 2005 10:13

crna_maca написа:bila v avstria....?
Нещо ми прилича на котка в чувал.

crna_maca

hm

Мнение от crna_maca » 09 Дек 2005 10:26

chetoh v lex.bg - znachi poneje e pridobita sled brak triabva:
gen pylnomoshtno i ot dvamata sypruzi syshto deklaracia ch es ai plateni danycite i dekl za imushtestveno systoianie

i reshih da otida pri drug notarius a ne pri tozi pri koito toj iska da me vodi....

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: hm

Мнение от punkara » 09 Дек 2005 22:22

crna_maca написа:chetoh v lex.bg - znachi poneje e pridobita sled brak triabva:
gen pylnomoshtno i ot dvamata sypruzi syshto deklaracia ch es ai plateni danycite i dekl za imushtestveno systoianie

i reshih da otida pri drug notarius a ne pri tozi pri koito toj iska da me vodi....
loshoto kuche dobre ti kaza cherno kotko ( laugh.gif ) vnimavai da ne te metnat! ohmy.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 187 госта