ideya!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 20 Дек 2005 13:28

[quote="bad_dog"]Ето информацията, която получих. Смятам, че е повече от достатъчна и сега топката е нашето поле.





Bad Dog, инфо-то е достатъчно, въпросът е дали има кой да се наеме със задачата да осъществи хубавата идея докрай!
Аз казах вече, че съм готов да дам 20 лв., но не мога да участвам практически в реализацията, нямам времето за това...
Аз работя в ЦКБ, централата на банката е на Раковска 103, мога да дам парите веднага, стига на някого да е удобно да мине през банката... иначе кажете къде вечер след 18ч. бих могъл да ги донеса...

b_d

Мнение от b_d » 20 Дек 2005 13:32

ToyotaFan написа:
bad_dog написа:Ето информацията, която получих. Смятам, че е повече от достатъчна и сега топката е нашето поле.





Bad Dog, инфо-то е достатъчно, въпросът е дали има кой да се наеме със задачата да осъществи хубавата идея докрай!
Аз казах вече, че съм готов да дам 20 лв., но не мога да участвам практически в реализацията, нямам времето за това...
Аз работя в ЦКБ, централата на банката е на Раковска 103, мога да дам парите веднага, стига на някого да е удобно да мине през банката... иначе кажете къде вечер след 18ч. бих могъл да ги донеса...
Аз лично съм решил да направя със сигурност нещо по въпроса. Предполагам на срещата ще се изяснят нещата и ще напишем какво точно правим.

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 20 Дек 2005 15:06

Аз лично съм решил да направя със сигурност нещо по въпроса. Предполагам на срещата ще се изяснят нещата и ще напишем какво точно правим.[/quote]




Добре, бих могъл да дойда тази вечер, но досега никога не съм идвал и нямам идея каде е този XXL...
Освен това аз мога да се появя някъде след 18.00ч.
Дай някакъв мобилен тел. за контакт....

b_d

Мнение от b_d » 21 Дек 2005 08:38

ToyotaFan написа: Добре, бих могъл да дойда тази вечер, но досега никога не съм идвал и нямам идея каде е този XXL...
Освен това аз мога да се появя някъде след 18.00ч.
Дай някакъв мобилен тел. за контакт....
Съжалявам, не съм видял съобщението навреме

b_d

Мнение от b_d » 21 Дек 2005 08:55

Ще напиша с две думи какво решихме дружно на срещата:

1. Събираме по 20лв. на човек, като ако някой няма възможност за толкова, това не трябва да го спира. Ако някой от друга страна реши, че иска да даде повече, също да действа.

2. Хеки е касиер. За повече информация - лични съобщения с него.

3. Парите се събират до Нова Година.

4. На 2-3 Януари ще отидем на Илиенци да накупим нещата, надявайки се на следновогодишно намаление. След това ще ги занесем на дечицата.

Очевидно нашия дядо Мраз ще позакъснее малко, но мисля, че ще има кой да му се зарадва.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Дек 2005 09:15

ami Chicagskata chast ste triabva da se razdvijime malko i da vzemem da saberem drujno pari, koi po kolkoto preceni. posle ste triabva da vidim za nachin tezi pari da dostignat do BG obache. niakakvi idei?
->

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 21 Дек 2005 09:19

за намалението и аз ще помагам - познавам ги почти всички на илиянци, ще изкрънкаме отстъпка :)

п.п. тая пицария XXL не я открих - никой не я знае къде е - затова и вчера не можах да дойда - от 5 до 6 съм обикалял да я търся - ни студенти, ни приятели в Ст. Град, ни бакшиши я знаят - няма я и в списъка с пицарии в дир.бг. трябваше и аз да поискам тел. за връзка :)
status: за БАН

b_d

Мнение от b_d » 21 Дек 2005 12:09

maggkrabar написа:за намалението и аз ще помагам - познавам ги почти всички на илиянци, ще изкрънкаме отстъпка :)

п.п. тая пицария XXL не я открих - никой не я знае къде е - затова и вчера не можах да дойда - от 5 до 6 съм обикалял да я търся - ни студенти, ни приятели в Ст. Град, ни бакшиши я знаят - няма я и в списъка с пицарии в дир.бг. трябваше и аз да поискам тел. за връзка :)
Ебаси! Много гадно се е получило. То не е пицария вече и е с друго име, но ние още и викаме XXL. Ще ти пратя телефон на л.с. да няма подобни ядове друг път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 21 Дек 2005 12:15

То никога не е било пицария а и бях писал че не се казва вече ХХЛ.
ПП: БедДог, сори че не писах снощи но странно - нямаше форум ?!

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 21 Дек 2005 13:25

bad_dog написа:
maggkrabar написа:за намалението и аз ще помагам - познавам ги почти всички на илиянци, ще изкрънкаме отстъпка :)

п.п. тая пицария XXL не я открих - никой не я знае къде е - затова и вчера не можах да дойда - от 5 до 6 съм обикалял да я търся - ни студенти, ни приятели в Ст. Град, ни бакшиши я знаят - няма я и в списъка с пицарии в дир.бг. трябваше и аз да поискам тел. за връзка :)
Ебаси! Много гадно се е получило. То не е пицария вече и е с друго име, но ние още и викаме XXL. Ще ти пратя телефон на л.с. да няма подобни ядове друг път.

Изпратих съобщение до Хеки, надявам се скоро да има някаква яснота по въпроса, очевидно той не е онлайн все още...

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 21 Дек 2005 16:09

Ето каква е системата, на която се спряхме: всеки, който има желание да дари пари, да ми пише ЛС, аз ще му пратя банковата сметка, на която да се привеждат парите. За американските "участници" ако таксите за превода са много големи, ще измислим друга система, нали ще идват части за нас, които ще трябва да им платим, та може да се направи някакво приспадане и т.н. Друг вариант за тях е просто да заявят кой с колко иска да участва, ние да се погрижим за осигуряването на тези пари, а през лятото, (или когато се видим) да възстановим сметките. Готовност за това от наша страна има! wink.gif

Аватар
ghost rider
Мнения: 167
Регистриран на: 14 Дек 2004 19:54
Местоположение: sofia

Мнение от ghost rider » 21 Дек 2005 21:46

ei,tova e mnogo blagorodno delo! strahotno na4inanie!vlizam i az!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Дек 2005 11:15

ot Chicagska strana, moje da razchitate na po $20 ot:

1 PAKETA
2 del_sol_fen
3 V35GTR
4 Lorddigital
5 ALTEZZA
---------------
Total=$100

za stiganeto na tez pari do BG ste go ostavia na Lorda da go izmisli.
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 22 Дек 2005 11:22

Аз започвам да правя кампания между приятелите тука и може и да съберем още пачка...Тотьо Врачанската Легенда май се нави за 20$...аре раздувайте че да помогнем повече.

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 22 Дек 2005 11:24

Бад Дог...ако искаш да ти намеря телефона на пича който организираше рокерското мероприятие...ако искаш да го питаш нещо или не?

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта