TOYOTA HISTYORY - Discussion

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 14 Дек 2005 14:08

Прочетох историята не очакваш точно това и съм доста впечетлен.Имам една Идея ако на някой му се занимава да се направи една отделна графа Тема в която да се дава такава информация за създаването на всеки модел от марката.Обръщам се най вече към Пънки защото той е модератор. :thumbsup:И в тази тема само да се поставя информацията и да се чете да няма коментари

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 15 Дек 2005 01:17

mi ideyata e super spored men!
Bad_Dog, mojesh li da napravish otdelen topic za toyota history, i da ya zakliuchish, i tezi koito iskat da postvat tam, da iskat razreshenie ot teb ili men (chrez lichno suobshtenie), s cel da se postva SAMO informaciya, za da mogat vsichki da hodyat da chetat tam, neshto kato spravochnik?

rolleyes.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 15 Дек 2005 04:59

punkara написа:mi ideyata e super spored men!
Bad_Dog, mojesh li da napravish otdelen topic za toyota history, i da ya zakliuchish, i tezi koito iskat da postvat tam, da iskat razreshenie ot teb ili men (chrez lichno suobshtenie), s cel da se postva SAMO informaciya, za da mogat vsichki da hodyat da chetat tam, neshto kato spravochnik?
rolleyes.gif
Az moga da q pomestq tuka - Важна тема: Toyota-Новини и интересни факти! s copy/paste! biggrin.gif Ako nqma vuzrajeniq. smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 15 Дек 2005 09:51

Предлагам обаче който слага материали - да ги превежда на български.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 15 Дек 2005 10:08

Иманно jamie материала да бъде на Български :thumbsup:

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 15 Дек 2005 21:20

jamie написа:Предлагам обаче който слага материали - да ги превежда на български.
Are be v Club4AG i drugite 4ujdi forumi da ne vi prevejda nqkoj? :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 15 Дек 2005 21:25

Japanese_fever написа:
jamie написа:Предлагам обаче който слага материали - да ги превежда на български.
Are be v Club4AG i drugite 4ujdi forumi da ne vi prevejda nqkoj? :whistle:
Ами именно затова те са "чужди" (а за американците - "домашни").

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 16 Дек 2005 05:52

Za6to(az i predi sum pital i gore-dolu znaq otgovora) Toyota ne pusnat edin naslednik na AE86? Dobre sa se naso4ili sus Scion tC kum po-mladoto pokolenie okolo 17-27g. vuzrast s sportnoto kupe s dvigatel 2.0 ot Camry, ama za6to ne sa go napravili RWD se pita v zada4ata? mad.gif
Verno, 4e dvigatelq e prednazna4en za FWD pone pri Camry-to e taka i sa spestili tehnologi4ni izmeneiq i pari. + vsi4ko FWD e mnogo po-populqrno i lesno za karane, a i predpolagam mnogo `asti ot Camry-to sa vlezli otnovo v upotreba.
No za6to ne pusnat edna Toyota compact class RWD 6te izbie ribata, za6toto nqma da ima konkurenciq, a i 6te bude mnogo lesna za tuning, ako i ka4at nqkoj ot prednite pokoleniq dvigateli.
Lexus IS250/300 si e luksozna rabota. Vuprosa e da e kola za masite kakto purvona4alniq zamisul na Corolla-ta.
Kakvo mislite po-vuprosa?
Spored men trqbvat inovacii i nepredskazuemi hodove na dejstvie za da se izprevari konkurenciqta. Toyota moje da si pozvoli riskovani marketingovi promeni siguren sum.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 16 Дек 2005 09:30

Toyota e kompania koiato moje da si pozvoli da poema riskove, no nikoga ne biha go napravili, prosto sa takiva, izkluchitelno konservativni sa. Scion tC e s 2.4L dvigatel, ne 2.0L, i osven che sherva power traina na Camry, izpolzva shasito na Avensis. FWD e zastoto tova tarsiat bolshinstvoto, te neiskat i da si pomisliat da smeniat po dva pati v godinata gumi. v kraina smetka ako iskash sto gode barza kola s RWD ima IS350, koita verno struva dva pati poveche ot tC, no ne mislia che koiato i druga kompania pravi po evtini koli s
RWD.
->

Japanese

Мнение от Japanese » 16 Дек 2005 18:00

ALTEZZA написа:Toyota e kompania koiato moje da si pozvoli da poema riskove, no nikoga ne biha go napravili, prosto sa takiva, izkluchitelno konservativni sa. Scion tC e s 2.4L dvigatel, ne 2.0L, i osven che sherva power traina na Camry, izpolzva shasito na Avensis. FWD e zastoto tova tarsiat bolshinstvoto, te neiskat i da si pomisliat da smeniat po dva pati v godinata gumi. v kraina smetka ako iskash sto gode barza kola s RWD ima IS350, koita verno struva dva pati poveche ot tC, no ne mislia che koiato i druga kompania pravi po evtini koli s
RWD.
Ti puk, ako si misli6, 4e golqma 4ast ot voda4ite na RWD smenqt gumi zimata mnooo se luje6! Znam, 4e ti smenq6, ama po-golqmata 4ast ne smenqt. btw v4era vidqh na edna benzinostanciq Celica GT-S Conv. '85g. sus su6tite djanti kato na Selica-Supra Babata kaza, 4e e samo na 54K mili samo, 4e pokriva vzel da te4e ve4e ot nqkude nali e kabrio. Gotina kola. Posle razbrah, 4e e i RWD. Tq e mnogo blizka sus Suprata ot tezi godini kato tehnika.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 17 Дек 2005 00:51

Japanese написа:
ALTEZZA написа:Toyota e kompania koiato moje da si pozvoli da poema riskove, no nikoga ne biha go napravili, prosto sa takiva, izkluchitelno konservativni sa. Scion tC e s 2.4L dvigatel, ne 2.0L, i osven che sherva power traina na Camry, izpolzva shasito na Avensis. FWD e zastoto tova tarsiat bolshinstvoto, te neiskat i da si pomisliat da smeniat po dva pati v godinata gumi. v kraina smetka ako iskash sto gode barza kola s RWD ima IS350, koita verno struva dva pati poveche ot tC, no ne mislia che koiato i druga kompania pravi po evtini koli s
RWD.
Ti puk, ako si misli6, 4e golqma 4ast ot voda4ite na RWD smenqt gumi zimata mnooo se luje6! Znam, 4e ti smenq6, ama po-golqmata 4ast ne smenqt. btw v4era vidqh na edna benzinostanciq Celica GT-S Conv. '85g. sus su6tite djanti kato na Selica-Supra Babata kaza, 4e e samo na 54K mili samo, 4e pokriva vzel da te4e ve4e ot nqkude nali e kabrio. Gotina kola. Posle razbrah, 4e e i RWD. Tq e mnogo blizka sus Suprata ot tezi godini kato tehnika.
ami vzimai ya, i slagai edin nov guruk, i si nomer edno! cool.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 17 Дек 2005 01:57

Japanese написа:
Ti puk, ako si misli6, 4e golqma 4ast ot voda4ite na RWD smenqt gumi zimata mnooo se luje6!
da, ima gi mnogo takiva det si misliach che niama nujda da smeniat gumite, no taka do kat padne snega i zapochnat da se razpraviat s glavobolia, za sledvastata zima ili slagat zimnite gumi ili si namirat kola det da e samo za snega.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта