Литекс Моторс. Какви автомобили ще произвеждаме край Ловеч?

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 19 апр 2012 20:01

slowtraveler написа:Само едно допълнение...
На времето когато докараха Ровър се чуваха същите приказки от рода - ама то сега ще се започне от този калпав модел, а след това като тръгнат големите продажби, ЩЕ се направи нещо съвременно, ЩЕ се назначават още хора, ЩЕ...ЩЕ..в...
Е да, ама калпавия модел никой не искаше до го купува.
И така хората бяха изхвърлени на улицата, а на мястото на 'суперсъвременния завод' сега има Баумакс :whistle:

P.S. nowyaris, моля да си коригираш предходното мнение - без лични нападки и обиди...
Веднага след като си коригира и той неговите,в които всички сме глупави,назадничави и мързеливи щом не одобряваме китайската работилница.Даже ще поднеса официалните си извинения лично в Ловеч :thumbsup: .

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 19 апр 2012 20:04

romario написа:Само плюем и говорим как всички богати хора са боклуци и прочие, ама айде да погледнем кой какво прави. На Ганчев всичките фирми работят, даже и футболния му отбор е един от малкото където взимат заплати нормално. Сега и със завода за коли така ще стане. Грейт Уол могат спокойно да повторят всички азиатски марки, на които преди им се смееха, а сега се страхуват от тях. А за Тойотите родно производство - щеше да е супер, щото завода им в Турция е инвестиция за 1-2 милиарда, ако правилно съм прочел
На г-н Ганчев фирмите няма как да не работят,нали се сещаш.Всущност като чета какво пишеш май не се сещаш. cool.gif

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 20 апр 2012 17:08

nowyaris написа:
Japanese_fever написа:Не мога да разбера заплашваш ли ме или си пак на вечерната гроздова?

Хем и ти плюеш по ГУ, хем аз като реша да си направя кефа и пак ти е криво.

Аз приветствам твоето мнение.Просто някой от обкръжението на г-н Ганчев може да не му харесва какво пишеш.Иначе съм на кайсиева.

Абе какво толкова има. Аз трябва да съм страхлив като теб ли?
То цяла България знае от къде са парите на Гришата, пък аз и да си мълча, че не знам си какво, шял да ми прати... sleep.gif

Фактът, че един от най-глемите престъпни босове се счита за бизнесмен-инвестито, говори колко е пропаднала България, много дълбоко...
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
zi_zi_top
Регистриран: 09 май 2008 22:57

Мнениеот zi_zi_top » 20 апр 2012 22:25

Мръсните пари от наркотици, проституция и други престъпни бизнеси са хиляди пъти повече в икономиката на САЩ в сравнение с тази на БГ. Въпрос на мащаби... tongue.gif
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 20 апр 2012 23:44

^^^
Toz' puk kak se uspokoqva.
Mislish si, 4e az ne znam li...? laugh.gif

Ta nali B.B. prekarva bqloto ediniq krai na BG do drugiq.
Ti, Galabinkata v Brazilia mislsih sluchaino go hvanaha...?
A koi go e pratil, doseshtash li se... :whistle:
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
KiLLeR
Регистриран: 01 дек 2010 02:48

Мнениеот KiLLeR » 21 апр 2012 01:38

всичко хубаво ама ни литекс ни автомобили има в последните постове
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 21 апр 2012 18:09

KiLLeR написа:всичко хубаво ама ни литекс ни автомобили има в последните постове
То и по улиците твърде няма.

Потребителски аватар
zi_zi_top

Мнениеот zi_zi_top » 21 апр 2012 18:31

В София все по-често засичам Волекси и Хувъри. Като дизайн нямам забележки, много добре стоят сред останалите коли.
Тези дни гледах снимки на Хувър 7 - много добре са го "барнали"!

Това е личното ми мнение относно дизайна. Аз не бих бързал да си купя сега. Предпочитам да минат 5-6 години и да видим как ще са в техническо отношение - надеждност, серийни дефекти, сервизно обслужване и т.н. Как се позиционират на вторичния пазар и ако има изгодни предложения за запазени употребявани автомобили не виждам пречка да се повозя евтинко. cool.gif Естествено, не на цената на постоянно висене по сервизите.
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.

Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 21 апр 2012 18:48

Я си карай Тойотата и не се занимавай с глупости.

Потребителски аватар
zi_zi_top

Мнениеот zi_zi_top » 21 апр 2012 18:54

nowyaris написа:Я си карай Тойотата и не се занимавай с глупости.

Така, така... :whistle:
laugh.gif

Потребителски аватар
zi_zi_top

Мнениеот zi_zi_top » 21 апр 2012 21:56

zi_zi_top написа: Ако не бяхме гонили турците през 1878 г., можеше да си караме Тойоти от родно производство. wink.gif

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4741151

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 21 апр 2012 22:37

zizi, който не е ходил там, той не е виждал как бачкат...
Бачкат, та се късат sad.gif
Пък ние нека се правим на велики... unsure.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 апр 2012 22:45

Политиката в Турция е светска, но религията все още има важна роля

Аз повече намам какво да кажа.
Има много светски хора от тях. Тук съм работил с един турчин - невероятен човек, но всичките други не стават.
Работил съм с пакистанци, албанци и черногорци.
Добри хора са и много близки до нас като манталитет, но религията много ги ограничава и ги е ограничила, особено жените...

Ограничила им е мисленето, въприемането на света и им е изградила стереотипи и предрасъдъци. Неща, които са немислими за прогресирането на един човек или държава.

Потребителски аватар
zi_zi_top

Мнениеот zi_zi_top » 21 апр 2012 22:51

slowtraveler написа:zizi, който не е ходил там, той не е виждал как бачкат...
Бачкат, та се късат sad.gif
Пък ние нека се правим на велики... unsure.gif

Не искам да бъда разбран погрешно!
Аз уважавам турците и държавата им. За съжаление ни превъзхождат по всички показатели.
Хамериканците направиха филиал на института Джон Хопкинс в Истанбул, а не в София. sad.gif

nowyaris

Мнениеот nowyaris » 22 апр 2012 06:23

Турция си е много добре.Голяма част от турците и та са си много добре.Само тези турци, които искат Турция в ЕС не са добре.С акъла.

Върни се в “Off Topic”