/// Спортни новини ///

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Re:

Мнениеот Japanese_fever » 24 юни 2012 10:48

Ники Златков лидер в класа си на планинско в Словения.

Бие Radical RS3 с 1.8 сек. biggrin.gif

https://results.omikronplus.si/live/GHD_Gorjanci2012/live.html?id=310287632
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Japanese_fever

Re: Re:

Мнениеот Japanese_fever » 24 сеп 2012 07:22

F1 в по улиците Ню Джърси:

http://www.youtube.com/watch?v=3802hjWyurE&feature=related
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 окт 2012 22:57

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 26 окт 2012 22:09

Потребителски аватар
Japanese_fever

Re:

Мнениеот Japanese_fever » 23 яну 2013 01:20

Потребителски аватар
andrian999999
Регистриран: 19 мар 2009 11:51

Re: /// Спортни новини ///

Мнениеот andrian999999 » 23 яну 2013 11:40

професионален мапер

Потребителски аватар
juri_galev
Регистриран: 24 дек 2004 23:45

Мнениеот juri_galev » 25 яну 2013 23:08

http://www.sportal.bg/video.php?video=46647
И аз ви пускам нещо от моя архив втория гол за Бистрица :) Поздрав за Адрян999999,защото редовно го гледам в залата в драгалевци как се ядосва :)

Потребителски аватар
andrian999999

Мнениеот andrian999999 » 06 фев 2013 13:35

браво бе страшен гол ! а в залата май само аз викам ама то не останаха хора който могат да играят
професионален мапер

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 14 апр 2013 20:07

Искам само да покажа как един мой познат тук събира пари за да се пуска на състезание biggrin.gif

http://www.gofundme.com/2k8zbk?utm_campaign=Emails&utm_source=sendgrid.com&utm_medium=email

Изображение

Прецакал си е шийка на биелата и сега му трябват пари да си подготви колата за Time Attack:

I am a 21 year old, black, time trials driver from Chicago,IL. I will be competing in my first pro series, Global Time Attack. The event will be held at Road Atl raceway in braselton,GA. I recently broke my Honda S2000,spun a rod bearing. I also did not have a occupation at the moment, in school for mechanical engineering. So to say funds are limited is an understatement. I actually want you to get to know me more before you donate or think this is just a sub story. My bio can be found {here} Every donation counts, and every person that donates will get a decal of there name on my trunk :)

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 31 май 2014 22:04

ЧЕСТИТО!
Искрено се радвам и желая на българския автомобилен спорт в лицето на БФАС успехи, благоденствие, само нагоре и напред!

ВЛАДИМИР ИЛИЕВ Е НОВИЯТ ШЕФ НА БФАС
http://www.dnevnik.bg/sport/2014/05/30/2311943_vladimir_iliev_oglavi_avtomobilniia_sport_shte_sledva/?ref=miniurl

Достоен за уважение и подражание:
Той е третият председател на федерацията след оттеглянето на Георги Янакиев преди три години и наследява освободения от поста Радослав Козлеков. Поема работата на 65 години. "Няма възраст за нашия спорт", каза той.

"Крайно време беше на поста да застане някой, който да си дава времето за спорта, заяви Илиев след избирането му. Винаги съм се опитвал да убедя нашите колеги от останалите спортове, че нашият е най-скъп. Вижте само колите и гумите ни".

"Аз не се приемам като председател, напротив, аз ще бъда слуга на тази федерация. Но не мислете, че ще върша всичко сам. Всички ще трябва да работим заедно. Само за мен обаче остава контролът и отговорността", коментира Илиев.

И тъмната страна:
Делегатите приеха само с няколко приказки и бюджета на федерацията. Сваленият Радослав Козлеков обяви, че предава организацията без задължения и с около 20 хиляди лева в касата. Сума, която е в пъти по-малко спрямо събраните в началото на миналата година над 96 хил. лева само от състезателни лицензи и членски внос.

Потребителски аватар
andrian999999

Мнениеот andrian999999 » 02 юни 2014 23:33

Абе Джапи кое му е достойното на Владо Илиев? По миналата година Федерацията даде на сина му Големия АС Митко Илиев 80 000!!! ми що не подпомогна 20 пилота с по 4 бона като Стефан Панчугов нашия Миро и тн..... Ма и повечето пилоти са едни пуми, ама това е друга тема. просто не знам как може да гласуват за него. ма нормално за пълни аматьори които наричат себе си "ПРОФИТА" (професионални пилоти)
професионален мапер

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 03 юни 2014 02:24

Анми кажи ти кой да изберат като толкова ги разбираш?
А може би си направил повече за авто спорта в БГ от Владо, че да му намираш маанъ?
Защо не оставиш Миро да се изкаже, а говориш от името на други хора?

И последно, Илиев когато е навлизал в спорта като навигатор и после учил и преподавал в НСА, ти не си знаел, що е спортна кола или не..?

Потребителски аватар
andrian999999

Мнениеот andrian999999 » 03 юни 2014 18:54

1. Джапи аз този спорт го наблюдавам от 80те години и мога да ти кажа как е било и ще бъде в България. На който му ПЛАТЯТ хубава бегачка той става ПЪРВИ.
2. Аз Джапи съм направил повече от Янакиев и Владо Илиев за този спорт най-малкото като не съм му пречил. А те ОСНОВНО са КРАЛИ и са живяли от този спорт като не са направили нищо освен ЛИЧНИ ОБЛАГИ!!! (няма смисъл да ти пиша за имоти..... тн.)
3. Никъде не съм се изказвал от името на Миро! покажи ми!
4. Относно последната ти глупост
"И последно, Илиев когато е навлизал в спорта като навигатор и после учил и преподавал в НСА, ти не си знаел, що е спортна кола или не..? " Джапи те и до сега не знаят какво е спортна кола и не могат да направят, за това купуват заводски коли за да бият . мога да се закълна , че до 2005 година са били пълни неграмотници в правенето на коли, като циганите дето гласуват за БСП, ГЕРБ, Бареиков итн... Добре че има млади хора четящи в интернет , та нивото се подобри.
5. Ако можеха да правят бързи спортни коли !!! На рали най бързи с най- добри времена по отсечките щяха да са Е-тата , а не някакви РЕСТРИКТИРАНИ хомолугирани коли. И който чужденец дойде да те бие като тъпан на домашното ти рали БЪЛГАРИЯ , където на наще пилоти не им трябват навигатори щото го знаят наизуст. последният беше Украинец , представям си ако наще ПРОФИТА отидат в Украйна къде ще се класират (те в съседна Румъния не смеят да отидат). Да не говорим за Джандоменико БАСО който дойде с пунто 1600 кубика с предно предаване и ги утрепа нашите рали карачи с 4х4 бегачки. айде стига ти толкова ама ти нищо няма да разбереш
професионален мапер

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44

Мнениеот slowtraveler » 03 юни 2014 19:30

Според мен се джафкате излишно....
Това, че даден човек е бил добър пилот съвсем не означава, че може да допринесе за развитието на автоспорта като цяло...
Случката ми прилича на сагата 'Христо Стоичков - треньор'...
Преди време гледах някакво рали и имаше интервю с един от най-известните в миналото български автомобилни пилоти...
Майка ми (учителка) погледна телевизора и ми казва - този беше двойкаджията на класа... И заради спорта му писахме тройки и така успя да завърши средното си образование...
Навярно е имал усет/инстинкт/реакции, за да е толкова успешен дори и само на национално ниво, но не бих му поверил тежка умствена работа....
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 04 юни 2014 03:20

Адрианка, разбирам те много добре. На всички е ясно, че парите на комунистите след 1989-та пак си ги разпределиха помежду си. Не случайно и толкова хора живеят в чужбина, защото знят ще управия в БГ няма, но дано не съм прав.
Работата е там, че нито ти ти, нито аз сме направили за БГ авто спорта колкото те. Може да не сме крали, но и с нищо не сме допринесли. Докато Богдан направи две трасета около Плевен - нелегалното трасе за Супер Крос в парка Кайлъка, където не беше отсечено нито едно дърво, за да бъде построена и веднага се проведе кръг от европейския шампионат по супер крос. След отрицателно време трасето беше разрушена под предтекста, че няма разрешения и, че застрашава околната среда. ПОследното не е вярно и щеше да допринесе с големи приходи за целия плевенски регион, след домакинството на европейски и световни шампионати. Отделно, паралелно с това дълги години организираше кръг от шампионата по мотоциклетизъм на част от пистите на ВВВУ "Георги Бенковски" в Долна Митрополия. А сега е тотално обновена и разширена, т.е. вече не е писта за самолети, за авто и мото състезания.
Та това, че ти не си крал, щото си нямал възможност, не се знае дали е нямало да крадеш, ако си имал властта и връските на Богдан Николов. Той пък може и да е крал, но пък е и допринесъл за спорта. А кой ли не краде в БГ? Дето се вика кората карат без винетки и бутата на полицаите под предтекста, че нямат време да се редят по опашки. Отделно укриват данъци и т.н..

Върни се в “Off Topic”